„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Díly

Nové produkty Díly

Dlažby a obrubníky Díly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Díly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Díly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Díly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Díly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Díly, Levná dlažba Díly, Dlažba Díly, Zámkové dlažby Díly, Zámkové dlažba Díly, Betonové dlažby Díly, Betonová dlažba Díly, Zdící prvky Díly, Dlažby II jakosti Díly, Dlažba II jakosti Díly, Plošné dlažby Díly, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Praha-Petrovice Praha-Koloděje Klatovy Semily Třebíč Jihlava Tábor Prachatice Plzeň-město Plzeň-jih Praha 22 Praha 19 Strakonice Most Praha 8 Mělník Frýdek-Místek Sokolov Rakovník Praha-Lochkov Rokycany Hodonín Česká Lípa Kolín Praha 1 Praha-Lysolaje Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Ústí nad Labem Přerov Vyškov Praha-Kolovraty Zlín Ostrava-město Praha 14 Praha-Dubeč Praha 18 Praha-Královice Znojmo Havlíčkův Brod Louny Praha-Ďáblice Praha 7 Břeclav Praha 4 Jeseník Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Karviná Praha 9 Praha 5 Praha-Újezd Náchod Praha 2 Příbram Brno-město České Budějovice Nový Jičín Litoměřice Šumperk Pardubice Teplice Praha-Březiněves Mladá Boleslav Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Praha 17 Praha-Lipence Praha 3 Bruntál Pelhřimov Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Benešov Ústí nad Orlicí Praha-Benice Praha-Dolní Chabry Blansko Praha 12 Děčín Praha-Suchdol Praha-Klánovice Praha 13 Praha 21 Kroměříž Brno-venkov Vsetín Hlavní město Praha Chomutov Liberec Praha-Dolní Počernice Praha-Dolní Měcholupy Jindřichův Hradec Beroun Karlovy Vary Praha-Řeporyje Trutnov Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Díly

Levná dlažba Díly

Dlažba Díly

Zámkové dlažby Díly

Zámkové betonové dlažby Díly

Zámková dlažba Díly

Betonové dlažby Díly

Betonová dlažba Díly

Zdící prvky Díly

Dlažby II jakosti Díly

Dlažba II jakosti Díly

Plošné dlažby Díly