„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Díly

Nové produkty Díly

Dlažby a obrubníky Díly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Díly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Díly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Díly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Díly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Díly, Levná dlažba Díly, Dlažba Díly, Zámkové dlažby Díly, Zámkové dlažba Díly, Betonové dlažby Díly, Betonová dlažba Díly, Zdící prvky Díly, Dlažby II jakosti Díly, Dlažba II jakosti Díly, Plošné dlažby Díly, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Praha-Benice Hradec Králové Praha-Královice Praha-Vinoř Příbram Pardubice Prachatice Praha-Nebušice Praha 20 Praha 5 Strakonice Louny Sokolov Karviná Praha 16 Mělník Praha-Běchovice Vyškov Litoměřice Chomutov Praha 12 Praha-Újezd Benešov Praha 19 Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Kutná Hora Praha 9 Jičín Znojmo Praha 13 Přerov Blansko Praha-západ Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha-Slivenec Praha-Šeberov Praha 10 Praha-Lochkov Most Praha-Satalice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Semily Praha-Zličín Praha 6 Zlín Břeclav Domažlice Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Nymburk Tábor Klatovy Vsetín Chrudim Praha-Zbraslav Plzeň-město Ostrava-město Prostějov Náchod Praha-Přední Kopanina Cheb České Budějovice Praha 1 Praha 21 Ústí nad Labem Praha-východ Praha 3 Praha-Dolní Počernice Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Praha 18 Kolín Rychnov nad Kněžnou Praha-Křeslice Nový Jičín Jihlava Bruntál Praha 22 Mladá Boleslav Šumperk Jeseník Svitavy Teplice Praha 14 Brno-město Praha-Koloděje Praha-Březiněves Kladno Český Krumlov Rokycany Brno-venkov Olomouc Hodonín Opava Karlovy Vary Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Díly

Levná dlažba Díly

Dlažba Díly

Zámkové dlažby Díly

Zámkové betonové dlažby Díly

Zámková dlažba Díly

Betonové dlažby Díly

Betonová dlažba Díly

Zdící prvky Díly

Dlažby II jakosti Díly

Dlažba II jakosti Díly

Plošné dlažby Díly