„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Díly

Nové produkty Díly

Dlažby a obrubníky Díly

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Díly

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Díly

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Díly

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Díly

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Díly, Levná dlažba Díly, Dlažba Díly, Zámkové dlažby Díly, Zámkové dlažba Díly, Betonové dlažby Díly, Betonová dlažba Díly, Zdící prvky Díly, Dlažby II jakosti Díly, Dlažba II jakosti Díly, Plošné dlažby Díly, Plošná dlažba


Další města:

Praha 7 Domažlice Přerov Ostrava-město Kolín Uherské Hradiště Liberec Hlavní město Praha Jindřichův Hradec Praha 17 Praha 18 Most Praha 6 Rokycany Písek Kladno České Budějovice Příbram Chomutov Žďár nad Sázavou Blansko Praha-Velká Chuchle Litoměřice Praha 19 Mělník Praha-Dolní Počernice Praha-západ Česká Lípa Rakovník Děčín Praha 12 Tachov Praha-východ Cheb Praha 3 Brno-venkov Praha-Petrovice Praha-Kunratice Praha-Benice Praha-Běchovice Praha 13 Praha 22 Karviná Sokolov Praha-Libuš Třebíč Praha-Křeslice Plzeň-město Teplice Praha-Dolní Chabry Louny Benešov Praha 21 Bruntál Beroun Praha 16 Praha 4 Olomouc Strakonice Semily Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Náchod Svitavy Plzeň-sever Vyškov Pelhřimov Vsetín Praha-Troja Praha-Březiněves Hradec Králové Břeclav Praha-Šeberov Praha-Klánovice Praha-Lysolaje Šumperk Trutnov Frýdek-Místek Rychnov nad Kněžnou Mladá Boleslav Prachatice Nový Jičín Praha-Zličín Klatovy Plzeň-jih Praha 11 Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Praha 10 Praha-Vinoř Prostějov Karlovy Vary Chrudim Praha-Slivenec Praha 2 Jeseník Praha 9 Praha 14 Praha-Zbraslav Praha 15 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Díly

Levná dlažba Díly

Dlažba Díly

Zámkové dlažby Díly

Zámkové betonové dlažby Díly

Zámková dlažba Díly

Betonové dlažby Díly

Betonová dlažba Díly

Zdící prvky Díly

Dlažby II jakosti Díly

Dlažba II jakosti Díly

Plošné dlažby Díly