„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dírná

Nové produkty Dírná

Dlažby a obrubníky Dírná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dírná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dírná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dírná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dírná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dírná, Levná dlažba Dírná, Dlažba Dírná, Zámkové dlažby Dírná, Zámkové dlažba Dírná, Betonové dlažby Dírná, Betonová dlažba Dírná, Zdící prvky Dírná, Dlažby II jakosti Dírná, Dlažba II jakosti Dírná, Plošné dlažby Dírná, Plošná dlažba


Další města:

Louny Praha-Kolovraty Praha-Libuš Ústí nad Labem Praha-Kunratice Karviná Chrudim Kladno Písek Jičín Praha-Nedvězí Teplice Blansko Jihlava Praha-Ďáblice Praha-Dubeč Praha 11 Příbram Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Praha-západ Nymburk Karlovy Vary Sokolov Ústí nad Orlicí Praha 8 Břeclav České Budějovice Praha 4 Praha 9 Česká Lípa Praha 19 Svitavy Praha-Újezd Praha-Petrovice Olomouc Bruntál Jindřichův Hradec Praha-Koloděje Strakonice Praha-Královice Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Praha 12 Mělník Praha-Šeberov Frýdek-Místek Kolín Děčín Praha 10 Zlín Domažlice Praha-Křeslice Praha 20 Praha-Suchdol Praha 13 Přerov Pardubice Praha-Březiněves Praha 6 Praha-Běchovice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Praha 7 Chomutov Hradec Králové Praha 22 Praha-Štěrboholy Praha-Troja Cheb Praha-Řeporyje Tachov Brno-město Praha 5 Tábor Semily Nový Jičín Hodonín Mladá Boleslav Liberec Vsetín Praha-Nebušice Uherské Hradiště Prachatice Český Krumlov Klatovy Kroměříž Znojmo Jeseník Praha 3 Praha-Dolní Chabry Trutnov Jablonec nad Nisou Praha-Benice Praha 15 Litoměřice Plzeň-jih Havlíčkův Brod Šumperk Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dírná

Levná dlažba Dírná

Dlažba Dírná

Zámkové dlažby Dírná

Zámkové betonové dlažby Dírná

Zámková dlažba Dírná

Betonové dlažby Dírná

Betonová dlažba Dírná

Zdící prvky Dírná

Dlažby II jakosti Dírná

Dlažba II jakosti Dírná

Plošné dlažby Dírná