„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dírná

Nové produkty Dírná

Dlažby a obrubníky Dírná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dírná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dírná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dírná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dírná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dírná, Levná dlažba Dírná, Dlažba Dírná, Zámkové dlažby Dírná, Zámkové dlažba Dírná, Betonové dlažby Dírná, Betonová dlažba Dírná, Zdící prvky Dírná, Dlažby II jakosti Dírná, Dlažba II jakosti Dírná, Plošné dlažby Dírná, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Pardubice Beroun Kladno Přerov Most Praha 19 Praha-Řeporyje Znojmo Praha-Petrovice Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha-Zličín Praha 18 Nový Jičín Český Krumlov Žďár nad Sázavou Jičín Praha 11 Prachatice Hodonín Semily Praha 5 Domažlice Nymburk Teplice Zlín Chrudim Plzeň-sever Pelhřimov Louny Brno-venkov Praha-Suchdol Uherské Hradiště Bruntál Praha 16 České Budějovice Kroměříž Cheb Plzeň-jih Karlovy Vary Praha 22 Vyškov Kolín Praha-Satalice Praha-Újezd Třebíč Mělník Sokolov Strakonice Hlavní město Praha Prostějov Praha-Libuš Praha-Dolní Počernice Svitavy Rychnov nad Kněžnou Ostrava-město Trutnov Děčín Praha 14 Opava Praha-Slivenec Praha-Nebušice Šumperk Praha-Běchovice Praha-Lochkov Praha-Kunratice Náchod Praha-Štěrboholy Praha-Královice Praha 9 Praha 15 Praha-Lipence Praha-Čakovice Ústí nad Labem Mladá Boleslav Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Praha-Březiněves Chomutov Jihlava Brno-město Praha 1 Praha 7 Břeclav Praha-Přední Kopanina Písek Praha 12 Vsetín Praha 4 Jindřichův Hradec Praha 8 Praha-Velká Chuchle Praha 3 Benešov Tábor Praha-Zbraslav Praha 17 Praha-Lysolaje Praha 20 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dírná

Levná dlažba Dírná

Dlažba Dírná

Zámkové dlažby Dírná

Zámkové betonové dlažby Dírná

Zámková dlažba Dírná

Betonové dlažby Dírná

Betonová dlažba Dírná

Zdící prvky Dírná

Dlažby II jakosti Dírná

Dlažba II jakosti Dírná

Plošné dlažby Dírná