„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Diváky

Nové produkty Diváky

Dlažby a obrubníky Diváky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Diváky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Diváky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Diváky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Diváky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Diváky, Levná dlažba Diváky, Dlažba Diváky, Zámkové dlažby Diváky, Zámkové dlažba Diváky, Betonové dlažby Diváky, Betonová dlažba Diváky, Zdící prvky Diváky, Dlažby II jakosti Diváky, Dlažba II jakosti Diváky, Plošné dlažby Diváky, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Přerov Praha-Štěrboholy Praha-Čakovice Prachatice Jičín Praha-Vinoř Zlín Praha 13 Olomouc Praha-Křeslice Praha 12 Praha 22 Praha-Lysolaje Kolín Písek Trutnov Příbram Chrudim Klatovy Karlovy Vary Mladá Boleslav Hodonín Brno-venkov Praha-Zličín Cheb Semily Jeseník Praha 19 Praha 5 Ostrava-město Nový Jičín Plzeň-město Praha-Troja Praha 10 Praha-Suchdol Praha-Kunratice Praha-Slivenec Jablonec nad Nisou Havlíčkův Brod Kroměříž Praha-Lochkov Mělník Praha 17 Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Praha-Libuš Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Nymburk Louny Prostějov Česká Lípa Praha-Nebušice Jihlava Praha-východ Frýdek-Místek Praha-Satalice Uherské Hradiště Most Praha 18 Praha 7 Praha-Běchovice Opava Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Chomutov Praha 15 Tábor Šumperk Ústí nad Orlicí Bruntál Vsetín Praha 9 Praha 1 Beroun Rakovník Praha-Šeberov Teplice Praha 21 Praha-Petrovice Strakonice Praha 3 Benešov Žďár nad Sázavou Pardubice Náchod Praha-Benice Praha-Kolovraty Praha 20 Praha-Zbraslav Třebíč Domažlice Litoměřice Brno-město Břeclav Praha-Dubeč Děčín Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Diváky

Levná dlažba Diváky

Dlažba Diváky

Zámkové dlažby Diváky

Zámkové betonové dlažby Diváky

Zámková dlažba Diváky

Betonové dlažby Diváky

Betonová dlažba Diváky

Zdící prvky Diváky

Dlažby II jakosti Diváky

Dlažba II jakosti Diváky

Plošné dlažby Diváky