„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Diváky

Nové produkty Diváky

Dlažby a obrubníky Diváky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Diváky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Diváky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Diváky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Diváky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Diváky, Levná dlažba Diváky, Dlažba Diváky, Zámkové dlažby Diváky, Zámkové dlažba Diváky, Betonové dlažby Diváky, Betonová dlažba Diváky, Zdící prvky Diváky, Dlažby II jakosti Diváky, Dlažba II jakosti Diváky, Plošné dlažby Diváky, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Karviná Česká Lípa Praha-Přední Kopanina Klatovy Praha-Běchovice Praha-Čakovice Praha-Řeporyje Pardubice Karlovy Vary Rokycany Chomutov Praha 1 Praha-Štěrboholy Praha 16 Nymburk Děčín Praha 8 Praha-Nedvězí Praha 21 Beroun Praha 5 Praha-Kolovraty Praha 17 Bruntál Praha 22 Břeclav Semily Šumperk Vyškov Liberec Kolín Praha 12 Rychnov nad Kněžnou Benešov Praha-Lysolaje Praha 11 Plzeň-sever Plzeň-město Písek Praha-Slivenec Znojmo Praha-Satalice Jihlava Trutnov Praha 9 Praha-Zbraslav Ostrava-město Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Třebíč Brno-venkov Mělník Praha-Nebušice Praha-Benice Svitavy Teplice Praha-Koloděje Praha 2 Praha 19 Hradec Králové Praha 3 Jičín Praha-východ Frýdek-Místek Zlín Praha 13 Praha-Dubeč Praha-Zličín Uherské Hradiště Praha 7 Tachov Ústí nad Labem Praha-západ Náchod Praha-Suchdol Nový Jičín Opava Hodonín Most Kutná Hora Praha 18 Žďár nad Sázavou Strakonice Hlavní město Praha Havlíčkův Brod Příbram Praha 14 Praha-Troja Přerov Jeseník Jablonec nad Nisou Praha-Královice Praha 4 Praha 10 Praha-Petrovice Praha-Kunratice České Budějovice Kladno Vsetín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Diváky

Levná dlažba Diváky

Dlažba Diváky

Zámkové dlažby Diváky

Zámkové betonové dlažby Diváky

Zámková dlažba Diváky

Betonové dlažby Diváky

Betonová dlažba Diváky

Zdící prvky Diváky

Dlažby II jakosti Diváky

Dlažba II jakosti Diváky

Plošné dlažby Diváky