„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Diváky

Nové produkty Diváky

Dlažby a obrubníky Diváky

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Diváky

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Diváky

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Diváky

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Diváky

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Diváky, Levná dlažba Diváky, Dlažba Diváky, Zámkové dlažby Diváky, Zámkové dlažba Diváky, Betonové dlažby Diváky, Betonová dlažba Diváky, Zdící prvky Diváky, Dlažby II jakosti Diváky, Dlažba II jakosti Diváky, Plošné dlažby Diváky, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Semily Kutná Hora Praha 6 Děčín Prostějov Plzeň-město Ústí nad Labem Praha-Újezd Praha-Kunratice Praha-Běchovice Praha 1 Žďár nad Sázavou Bruntál Chrudim Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Olomouc Chomutov Praha-Královice Ostrava-město Praha 11 Praha-Klánovice Praha 14 Litoměřice Nymburk Opava Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Domažlice Blansko Louny Rakovník Most Praha-Řeporyje Znojmo Praha-Vinoř Praha 3 Praha 4 Břeclav Praha-Zbraslav Strakonice Český Krumlov Praha-Lysolaje Rychnov nad Kněžnou Jičín Hodonín Mělník Praha-Nebušice Hlavní město Praha Praha-Velká Chuchle Tachov Praha-Petrovice Praha 10 Praha 7 Praha-Křeslice Praha-Lochkov Zlín Praha 17 Praha-Koloděje Praha 9 Kladno Praha 8 Benešov Praha-Dolní Měcholupy Tábor Třebíč Hradec Králové České Budějovice Praha-západ Praha 20 Jihlava Mladá Boleslav Šumperk Brno-venkov Praha 18 Praha-Šeberov Praha 15 Praha-Březiněves Praha 12 Vyškov Praha-Slivenec Praha-Ďáblice Praha 16 Liberec Frýdek-Místek Plzeň-sever Náchod Praha-Dolní Počernice Karviná Karlovy Vary Praha 19 Praha-Suchdol Beroun Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Diváky

Levná dlažba Diváky

Dlažba Diváky

Zámkové dlažby Diváky

Zámkové betonové dlažby Diváky

Zámková dlažba Diváky

Betonové dlažby Diváky

Betonová dlažba Diváky

Zdící prvky Diváky

Dlažby II jakosti Diváky

Dlažba II jakosti Diváky

Plošné dlažby Diváky