„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dívčice

Nové produkty Dívčice

Dlažby a obrubníky Dívčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dívčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dívčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dívčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dívčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dívčice, Levná dlažba Dívčice, Dlažba Dívčice, Zámkové dlažby Dívčice, Zámkové dlažba Dívčice, Betonové dlažby Dívčice, Betonová dlažba Dívčice, Zdící prvky Dívčice, Dlažby II jakosti Dívčice, Dlažba II jakosti Dívčice, Plošné dlažby Dívčice, Plošná dlažba


Další města:

Brno-město Semily Praha 16 Náchod Písek Chomutov Chrudim Strakonice Pelhřimov Praha-Kunratice Žďár nad Sázavou Znojmo Praha 20 Praha-západ Praha 9 Rakovník České Budějovice Praha-Štěrboholy Děčín Praha-Velká Chuchle Praha 4 Praha 1 Praha-východ Praha 5 Opava Praha 3 Jičín Plzeň-jih Praha 11 Bruntál Plzeň-sever Praha-Běchovice Trutnov Praha 22 Prachatice Jablonec nad Nisou Šumperk Vsetín Rychnov nad Kněžnou Nový Jičín Teplice Praha-Královice Beroun Benešov Praha-Zličín Praha-Nedvězí Havlíčkův Brod Kutná Hora Třebíč Praha-Březiněves Praha-Zbraslav Praha 6 Frýdek-Místek Praha-Lipence Praha-Nebušice Praha-Lochkov Praha-Koloděje Hradec Králové Louny Praha-Dolní Počernice Blansko Karviná Břeclav Liberec Přerov Praha 12 Praha-Řeporyje Klatovy Praha-Dolní Měcholupy Most Praha 10 Praha-Suchdol Svitavy Hlavní město Praha Praha-Petrovice Praha-Vinoř Rokycany Uherské Hradiště Praha-Čakovice Ústí nad Labem Praha 7 Praha 2 Karlovy Vary Litoměřice Praha-Přední Kopanina Jihlava Praha-Ďáblice Česká Lípa Praha-Satalice Brno-venkov Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Chabry Praha 21 Prostějov Praha-Újezd Kladno Praha 15 Plzeň-město Cheb Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dívčice

Levná dlažba Dívčice

Dlažba Dívčice

Zámkové dlažby Dívčice

Zámkové betonové dlažby Dívčice

Zámková dlažba Dívčice

Betonové dlažby Dívčice

Betonová dlažba Dívčice

Zdící prvky Dívčice

Dlažby II jakosti Dívčice

Dlažba II jakosti Dívčice

Plošné dlažby Dívčice