„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dívčice

Nové produkty Dívčice

Dlažby a obrubníky Dívčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dívčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dívčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dívčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dívčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dívčice, Levná dlažba Dívčice, Dlažba Dívčice, Zámkové dlažby Dívčice, Zámkové dlažba Dívčice, Betonové dlažby Dívčice, Betonová dlažba Dívčice, Zdící prvky Dívčice, Dlažby II jakosti Dívčice, Dlažba II jakosti Dívčice, Plošné dlažby Dívčice, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Litoměřice Praha 16 Žďár nad Sázavou Ostrava-město Plzeň-jih Praha-Čakovice Praha-Šeberov Frýdek-Místek Praha-Královice Praha-západ Ústí nad Labem Vyškov Praha-Velká Chuchle Praha 18 Kutná Hora Tábor Kladno Praha 10 Plzeň-sever Praha 4 Praha-Benice Praha-Klánovice Praha 14 Kolín Praha-Suchdol České Budějovice Jeseník Česká Lípa Pelhřimov Praha-Kolovraty Praha-Přední Kopanina Praha 2 Praha-Vinoř Benešov Tachov Český Krumlov Most Prachatice Louny Havlíčkův Brod Praha 21 Karviná Rokycany Ústí nad Orlicí Praha-Koloděje Zlín Praha-Kunratice Liberec Praha 5 Praha 6 Jindřichův Hradec Mladá Boleslav Beroun Praha-Dolní Počernice Praha-Běchovice Praha 8 Nový Jičín Třebíč Praha-Petrovice Náchod Karlovy Vary Chomutov Praha 3 Praha 13 Hradec Králové Praha-Dubeč Příbram Svitavy Praha-východ Praha-Satalice Praha-Březiněves Praha 19 Pardubice Praha 15 Rychnov nad Kněžnou Praha-Libuš Vsetín Rakovník Mělník Brno-venkov Praha-Lochkov Olomouc Blansko Praha 20 Praha 11 Praha-Nedvězí Praha-Lipence Písek Praha 17 Praha 12 Praha 22 Praha-Zličín Přerov Jablonec nad Nisou Strakonice Jihlava Praha 7 Opava Brno-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dívčice

Levná dlažba Dívčice

Dlažba Dívčice

Zámkové dlažby Dívčice

Zámkové betonové dlažby Dívčice

Zámková dlažba Dívčice

Betonové dlažby Dívčice

Betonová dlažba Dívčice

Zdící prvky Dívčice

Dlažby II jakosti Dívčice

Dlažba II jakosti Dívčice

Plošné dlažby Dívčice