„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dívčice

Nové produkty Dívčice

Dlažby a obrubníky Dívčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dívčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dívčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dívčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dívčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dívčice, Levná dlažba Dívčice, Dlažba Dívčice, Zámkové dlažby Dívčice, Zámkové dlažba Dívčice, Betonové dlažby Dívčice, Betonová dlažba Dívčice, Zdící prvky Dívčice, Dlažby II jakosti Dívčice, Dlažba II jakosti Dívčice, Plošné dlažby Dívčice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Hradec Králové Praha 4 Vsetín Praha 11 Tábor Praha-Běchovice Louny Nymburk Praha 15 Klatovy Kladno Kutná Hora České Budějovice Praha 12 Frýdek-Místek Hlavní město Praha Praha-Petrovice Pelhřimov Příbram Praha 16 Chomutov Plzeň-sever Praha 6 Praha-Kunratice Most Praha-Zličín Břeclav Praha-Přední Kopanina Uherské Hradiště Blansko Chrudim Mělník Praha-Dolní Počernice Třebíč Brno-venkov Praha-východ Teplice Jihlava Děčín Praha 13 Ostrava-město Litoměřice Přerov Praha 10 Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Jeseník Liberec Plzeň-jih Praha 22 Praha 14 Hodonín Zlín Praha 20 Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Karviná Praha 17 Praha-Libuš Karlovy Vary Praha-Lysolaje Prachatice Tachov Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Vyškov Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Praha 9 Mladá Boleslav Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Praha 8 Brno-město Ústí nad Orlicí Praha-Benice Praha-Šeberov Jičín Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Bruntál Praha 1 Svitavy Praha 5 Benešov Semily Cheb Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Praha 21 Prostějov Praha-Lipence Praha-Křeslice Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dívčice

Levná dlažba Dívčice

Dlažba Dívčice

Zámkové dlažby Dívčice

Zámkové betonové dlažby Dívčice

Zámková dlažba Dívčice

Betonové dlažby Dívčice

Betonová dlažba Dívčice

Zdící prvky Dívčice

Dlažby II jakosti Dívčice

Dlažba II jakosti Dívčice

Plošné dlažby Dívčice