„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Divec

Nové produkty Divec

Dlažby a obrubníky Divec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Divec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Divec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Divec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Divec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Divec, Levná dlažba Divec, Dlažba Divec, Zámkové dlažby Divec, Zámkové dlažba Divec, Betonové dlažby Divec, Betonová dlažba Divec, Zdící prvky Divec, Dlažby II jakosti Divec, Dlažba II jakosti Divec, Plošné dlažby Divec, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Jeseník Beroun Praha 4 Ústí nad Labem Znojmo Česká Lípa Jihlava Praha 14 Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Praha-Koloděje Děčín Opava Praha-Královice Trutnov Bruntál Frýdek-Místek Tachov České Budějovice Praha 17 Olomouc Most Sokolov Semily Brno-město Havlíčkův Brod Praha 2 Třebíč Praha 9 Kutná Hora Litoměřice Liberec Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Písek Praha-Kunratice Ústí nad Orlicí Domažlice Uherské Hradiště Praha 13 Zlín Prachatice Cheb Praha-Křeslice Praha-Šeberov Praha-Nebušice Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Karlovy Vary Praha-Čakovice Praha-Libuš Praha 21 Pelhřimov Chrudim Praha 15 Praha 22 Praha-Lysolaje Žďár nad Sázavou Nymburk Praha-Běchovice Náchod Tábor Praha-Benice Praha-Satalice Šumperk Praha 10 Prostějov Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Louny Rokycany Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Chabry Praha 8 Chomutov Hodonín Plzeň-jih Příbram Praha 5 Benešov Praha-východ Praha-Újezd Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Praha 16 Mělník Ostrava-město Rakovník Hlavní město Praha Brno-venkov Praha-Vinoř Praha-Zličín Teplice Jindřichův Hradec Pardubice Český Krumlov Praha-Troja Kolín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Divec

Levná dlažba Divec

Dlažba Divec

Zámkové dlažby Divec

Zámkové betonové dlažby Divec

Zámková dlažba Divec

Betonové dlažby Divec

Betonová dlažba Divec

Zdící prvky Divec

Dlažby II jakosti Divec

Dlažba II jakosti Divec

Plošné dlažby Divec