„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Divec

Nové produkty Divec

Dlažby a obrubníky Divec

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Divec

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Divec

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Divec

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Divec

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Divec, Levná dlažba Divec, Dlažba Divec, Zámkové dlažby Divec, Zámkové dlažba Divec, Betonové dlažby Divec, Betonová dlažba Divec, Zdící prvky Divec, Dlažby II jakosti Divec, Dlažba II jakosti Divec, Plošné dlažby Divec, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Praha-Křeslice Kladno Praha-Suchdol Praha 4 Praha 20 Praha-Štěrboholy Bruntál Plzeň-jih Olomouc Praha-Lysolaje Tachov Chrudim Chomutov Litoměřice Praha-východ Praha 8 Kroměříž Karviná Frýdek-Místek Havlíčkův Brod Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha 19 Břeclav Praha-Dolní Chabry Žďár nad Sázavou Jindřichův Hradec Rokycany Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov Praha 12 Praha 11 Strakonice Praha-Běchovice Praha-Petrovice Vsetín Kolín Praha 21 Praha-Újezd Praha 22 Jihlava Praha 2 Přerov Praha 9 Praha 16 Praha-Dolní Počernice Louny Česká Lípa Praha-Benice Trutnov Plzeň-město Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha 7 Mělník Praha-Lipence Domažlice Praha-Nedvězí Praha 5 Ostrava-město Benešov Praha-Šeberov Jičín Praha 13 Praha-Lochkov Praha 14 Prachatice Vyškov Pardubice Šumperk Příbram Hodonín Zlín Plzeň-sever Praha-Dubeč Praha 1 Praha-Slivenec Pelhřimov Most Praha-Kunratice Praha 3 Blansko Praha-Zbraslav Praha-Satalice Rakovník Hlavní město Praha Karlovy Vary Znojmo Praha-Klánovice Praha-Koloděje České Budějovice Písek Uherské Hradiště Nymburk Děčín Ústí nad Labem Třebíč Cheb Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Divec

Levná dlažba Divec

Dlažba Divec

Zámkové dlažby Divec

Zámkové betonové dlažby Divec

Zámková dlažba Divec

Betonové dlažby Divec

Betonová dlažba Divec

Zdící prvky Divec

Dlažby II jakosti Divec

Dlažba II jakosti Divec

Plošné dlažby Divec