„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dlažkovice

Nové produkty Dlažkovice

Dlažby a obrubníky Dlažkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dlažkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dlažkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dlažkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dlažkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dlažkovice, Levná dlažba Dlažkovice, Dlažba Dlažkovice, Zámkové dlažby Dlažkovice, Zámkové dlažba Dlažkovice, Betonové dlažby Dlažkovice, Betonová dlažba Dlažkovice, Zdící prvky Dlažkovice, Dlažby II jakosti Dlažkovice, Dlažba II jakosti Dlažkovice, Plošné dlažby Dlažkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Štěrboholy Opava Praha-Lysolaje Jeseník Praha-Dolní Chabry Blansko Praha 3 Praha-Březiněves Karlovy Vary Uherské Hradiště Přerov Praha-Zličín Praha 4 Beroun Louny Praha 13 Praha-Přední Kopanina Náchod Domažlice Sokolov Praha-Koloděje Tachov Brno-venkov Liberec Teplice Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Bruntál Břeclav Praha-Dubeč Ústí nad Labem Praha-východ Praha 5 Nymburk Praha 14 Ostrava-město Praha 19 Praha 21 Český Krumlov Praha 20 Praha-Královice Tábor Frýdek-Místek Plzeň-jih Praha-Kolovraty Znojmo Plzeň-město České Budějovice Klatovy Praha 22 Třebíč Ústí nad Orlicí Vyškov Praha 2 Praha-Satalice Praha 8 Prostějov Praha-Vinoř Kroměříž Rokycany Praha-Libuš Chomutov Brno-město Děčín Šumperk Mělník Praha-Velká Chuchle Kolín Mladá Boleslav Příbram Karviná Praha-Křeslice Zlín Písek Havlíčkův Brod Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Hodonín Hradec Králové Praha 9 Nový Jičín Strakonice Praha-Čakovice Trutnov Kladno Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Rakovník Jičín Praha-Zbraslav Praha 16 Praha-Lochkov Praha-Šeberov Praha 12 Praha-Běchovice Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Praha-Klánovice Prachatice Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dlažkovice

Levná dlažba Dlažkovice

Dlažba Dlažkovice

Zámkové dlažby Dlažkovice

Zámkové betonové dlažby Dlažkovice

Zámková dlažba Dlažkovice

Betonové dlažby Dlažkovice

Betonová dlažba Dlažkovice

Zdící prvky Dlažkovice

Dlažby II jakosti Dlažkovice

Dlažba II jakosti Dlažkovice

Plošné dlažby Dlažkovice