„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dlažkovice

Nové produkty Dlažkovice

Dlažby a obrubníky Dlažkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dlažkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dlažkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dlažkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dlažkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dlažkovice, Levná dlažba Dlažkovice, Dlažba Dlažkovice, Zámkové dlažby Dlažkovice, Zámkové dlažba Dlažkovice, Betonové dlažby Dlažkovice, Betonová dlažba Dlažkovice, Zdící prvky Dlažkovice, Dlažby II jakosti Dlažkovice, Dlažba II jakosti Dlažkovice, Plošné dlažby Dlažkovice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Tábor Praha 1 Písek Praha 17 Praha-Kolovraty Praha-Běchovice Praha 22 Praha 14 Praha 3 Karlovy Vary Pelhřimov Blansko Praha 7 Trutnov Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Hradec Králové Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha-Březiněves Kladno Cheb Domažlice Tachov Litoměřice Prostějov Beroun Praha 4 Praha 12 Plzeň-jih Praha 15 Sokolov Praha-Kunratice Prachatice Rakovník Český Krumlov Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Teplice Brno-venkov Bruntál Jablonec nad Nisou Kolín Znojmo Praha-Lochkov Karviná Uherské Hradiště Příbram Nymburk Plzeň-sever Praha-Slivenec Ústí nad Orlicí Louny Praha 8 Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Praha-Čakovice Jihlava Hlavní město Praha Semily Chrudim Strakonice Praha-západ Praha-Benice Praha 19 Brno-město Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Svitavy Praha-Nebušice Kroměříž Praha-Zličín Praha 18 Náchod Olomouc Praha-Koloděje Pardubice Opava Přerov Zlín Jeseník Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha-Nedvězí Praha 20 Nový Jičín Praha 9 Praha-Zbraslav Most Praha-Petrovice Ústí nad Labem Praha-Dubeč Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice České Budějovice Hodonín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dlažkovice

Levná dlažba Dlažkovice

Dlažba Dlažkovice

Zámkové dlažby Dlažkovice

Zámkové betonové dlažby Dlažkovice

Zámková dlažba Dlažkovice

Betonové dlažby Dlažkovice

Betonová dlažba Dlažkovice

Zdící prvky Dlažkovice

Dlažby II jakosti Dlažkovice

Dlažba II jakosti Dlažkovice

Plošné dlažby Dlažkovice