„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dlažov

Nové produkty Dlažov

Dlažby a obrubníky Dlažov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dlažov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dlažov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dlažov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dlažov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dlažov, Levná dlažba Dlažov, Dlažba Dlažov, Zámkové dlažby Dlažov, Zámkové dlažba Dlažov, Betonové dlažby Dlažov, Betonová dlažba Dlažov, Zdící prvky Dlažov, Dlažby II jakosti Dlažov, Dlažba II jakosti Dlažov, Plošné dlažby Dlažov, Plošná dlažba


Další města:

Litoměřice Praha-Velká Chuchle Příbram Praha-Zbraslav Kutná Hora Praha 22 Jičín Kroměříž Jihlava Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Prostějov Brno-město Teplice Praha-Lysolaje Jeseník Ústí nad Orlicí Rokycany Praha 8 Praha-Dolní Počernice Tachov Nymburk Pelhřimov Sokolov Praha-západ Praha 15 Praha 3 Praha 20 Praha-Vinoř Praha 13 Praha 1 Praha 2 Praha-Lipence Praha-Ďáblice Rakovník Praha 12 Vyškov Jablonec nad Nisou Kolín Praha-Březiněves Bruntál Havlíčkův Brod Praha 11 Praha 21 Plzeň-sever Praha-Běchovice Břeclav Frýdek-Místek Praha 9 Praha-Nedvězí Praha 14 Praha 6 Opava Domažlice Ostrava-město Praha-Čakovice Ústí nad Labem Strakonice Praha-Klánovice Praha 7 Louny Plzeň-město Jindřichův Hradec Beroun Praha-Kunratice Praha-Suchdol Praha-Zličín Šumperk Praha-Libuš Blansko Tábor Hradec Králové Praha-Lochkov Praha 18 Praha-Přední Kopanina Svitavy Brno-venkov Praha-Satalice Praha 17 Praha-Kolovraty Praha-Újezd Znojmo Praha-Štěrboholy Cheb Rychnov nad Kněžnou Klatovy Praha-Benice Mělník Pardubice Praha-Troja Mladá Boleslav Most Žďár nad Sázavou Benešov Karlovy Vary Praha-východ Praha-Královice Děčín Praha-Dubeč Nový Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dlažov

Levná dlažba Dlažov

Dlažba Dlažov

Zámkové dlažby Dlažov

Zámkové betonové dlažby Dlažov

Zámková dlažba Dlažov

Betonové dlažby Dlažov

Betonová dlažba Dlažov

Zdící prvky Dlažov

Dlažby II jakosti Dlažov

Dlažba II jakosti Dlažov

Plošné dlažby Dlažov