„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dlažov

Nové produkty Dlažov

Dlažby a obrubníky Dlažov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dlažov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dlažov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dlažov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dlažov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dlažov, Levná dlažba Dlažov, Dlažba Dlažov, Zámkové dlažby Dlažov, Zámkové dlažba Dlažov, Betonové dlažby Dlažov, Betonová dlažba Dlažov, Zdící prvky Dlažov, Dlažby II jakosti Dlažov, Dlažba II jakosti Dlažov, Plošné dlažby Dlažov, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Blansko Jičín Praha 1 Teplice Sokolov Ústí nad Labem Česká Lípa Praha 20 Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha-Dolní Počernice Přerov Strakonice Praha-Koloděje Liberec Ústí nad Orlicí Jeseník Olomouc Tábor Bruntál Domažlice Plzeň-sever Praha-Suchdol Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Třebíč Prachatice Pardubice Děčín Praha 10 Praha-Šeberov Praha 6 Jihlava Mělník Praha-Satalice Praha-Vinoř Chomutov Uherské Hradiště Prostějov Praha-Nebušice Praha 11 Beroun Jablonec nad Nisou Příbram Trutnov Havlíčkův Brod Cheb Náchod Praha 22 Kolín Kladno Chrudim Praha-Újezd Brno-město Nymburk Šumperk Karviná Hodonín Praha 7 České Budějovice Praha 21 Praha-Benice Břeclav Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Praha-Přední Kopanina Praha-západ Praha 15 Znojmo Praha 18 Praha-Lysolaje Praha 3 Praha-Libuš Vyškov Praha 2 Praha-Klánovice Louny Praha-Troja Praha-Křeslice Praha-Petrovice Praha 5 Praha 19 Praha-Běchovice Praha 4 Tachov Praha 8 Praha-Kunratice Ostrava-město Praha-Březiněves Klatovy Rokycany Pelhřimov Praha 13 Jindřichův Hradec Zlín Český Krumlov Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dlažov

Levná dlažba Dlažov

Dlažba Dlažov

Zámkové dlažby Dlažov

Zámkové betonové dlažby Dlažov

Zámková dlažba Dlažov

Betonové dlažby Dlažov

Betonová dlažba Dlažov

Zdící prvky Dlažov

Dlažby II jakosti Dlažov

Dlažba II jakosti Dlažov

Plošné dlažby Dlažov