„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dlouhé

Nové produkty Dlouhé

Dlažby a obrubníky Dlouhé

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dlouhé

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dlouhé

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dlouhé

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dlouhé

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dlouhé, Levná dlažba Dlouhé, Dlažba Dlouhé, Zámkové dlažby Dlouhé, Zámkové dlažba Dlouhé, Betonové dlažby Dlouhé, Betonová dlažba Dlouhé, Zdící prvky Dlouhé, Dlažby II jakosti Dlouhé, Dlažba II jakosti Dlouhé, Plošné dlažby Dlouhé, Plošná dlažba


Další města:

Uherské Hradiště Praha-Štěrboholy Pardubice České Budějovice Jindřichův Hradec Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Karlovy Vary Praha-Šeberov Jičín Semily Praha 3 Rakovník Praha-Královice Náchod Prostějov Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Bruntál Strakonice Zlín Příbram Plzeň-jih Praha-Lipence Tábor Plzeň-město Přerov Praha 16 Cheb Praha 17 Praha-Lysolaje Hodonín Svitavy Praha 21 Beroun Brno-město Praha-Libuš Nový Jičín Louny Praha-Dolní Počernice Praha 12 Šumperk Praha-západ Praha-Březiněves Praha 5 Praha-Nebušice Teplice Frýdek-Místek Praha 11 Klatovy Praha-Běchovice Benešov Mělník Praha-Kunratice Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Nymburk Praha 9 Praha 2 Kolín Děčín Praha-Petrovice Praha 14 Praha 18 Praha 13 Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Jeseník Žďár nad Sázavou Písek Brno-venkov Litoměřice Trutnov Olomouc Praha 22 Plzeň-sever Praha 6 Praha-Čakovice Sokolov Havlíčkův Brod Praha 8 Ústí nad Orlicí Blansko Praha 1 Praha-Klánovice Prachatice Pelhřimov Hradec Králové Jihlava Liberec Praha-Dolní Chabry Praha-východ Praha-Benice Praha-Slivenec Praha 4 Hlavní město Praha Karviná Opava Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dlouhé

Levná dlažba Dlouhé

Dlažba Dlouhé

Zámkové dlažby Dlouhé

Zámkové betonové dlažby Dlouhé

Zámková dlažba Dlouhé

Betonové dlažby Dlouhé

Betonová dlažba Dlouhé

Zdící prvky Dlouhé

Dlažby II jakosti Dlouhé

Dlažba II jakosti Dlouhé

Plošné dlažby Dlouhé