„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dlouhé

Nové produkty Dlouhé

Dlažby a obrubníky Dlouhé

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dlouhé

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dlouhé

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dlouhé

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dlouhé

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dlouhé, Levná dlažba Dlouhé, Dlažba Dlouhé, Zámkové dlažby Dlouhé, Zámkové dlažba Dlouhé, Betonové dlažby Dlouhé, Betonová dlažba Dlouhé, Zdící prvky Dlouhé, Dlažby II jakosti Dlouhé, Dlažba II jakosti Dlouhé, Plošné dlažby Dlouhé, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Slivenec Ostrava-město Sokolov Praha-Petrovice Praha 7 Praha 21 Praha 13 Nymburk Přerov Plzeň-město Rakovník Plzeň-jih Mělník Domažlice Brno-město Příbram Praha 1 Kladno Praha 6 Třebíč Bruntál Praha-Troja Česká Lípa Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Praha-Nebušice Jihlava Žďár nad Sázavou Praha-Koloděje Trutnov Náchod Vyškov Praha 11 Praha 18 Praha-Benice Praha 15 Havlíčkův Brod Praha-Vinoř Praha 9 Děčín Beroun Praha 19 Most Ústí nad Orlicí Blansko Kolín Hlavní město Praha Zlín Praha-Křeslice Praha 22 Praha-Královice Praha-Lochkov Ústí nad Labem Praha 12 Plzeň-sever Pardubice Praha 3 Písek Praha-Čakovice Praha 20 Praha-Březiněves České Budějovice Kroměříž Hradec Králové Praha-Klánovice Prostějov Chrudim Praha-Dolní Chabry Jičín Praha-Kunratice Hodonín Praha 14 Prachatice Praha-Velká Chuchle Praha-Nedvězí Znojmo Opava Praha-Zličín Semily Praha-Běchovice Praha 5 Český Krumlov Praha-Řeporyje Kutná Hora Brno-venkov Teplice Praha-Libuš Louny Uherské Hradiště Praha 2 Praha-východ Praha-Lipence Praha 17 Břeclav Cheb Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Strakonice Olomouc Praha 16 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dlouhé

Levná dlažba Dlouhé

Dlažba Dlouhé

Zámkové dlažby Dlouhé

Zámkové betonové dlažby Dlouhé

Zámková dlažba Dlouhé

Betonové dlažby Dlouhé

Betonová dlažba Dlouhé

Zdící prvky Dlouhé

Dlažby II jakosti Dlouhé

Dlažba II jakosti Dlouhé

Plošné dlažby Dlouhé