„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dlouhoňovice

Nové produkty Dlouhoňovice

Dlažby a obrubníky Dlouhoňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dlouhoňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dlouhoňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dlouhoňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dlouhoňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dlouhoňovice, Levná dlažba Dlouhoňovice, Dlažba Dlouhoňovice, Zámkové dlažby Dlouhoňovice, Zámkové dlažba Dlouhoňovice, Betonové dlažby Dlouhoňovice, Betonová dlažba Dlouhoňovice, Zdící prvky Dlouhoňovice, Dlažby II jakosti Dlouhoňovice, Dlažba II jakosti Dlouhoňovice, Plošné dlažby Dlouhoňovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Praha-Újezd Praha-Vinoř Praha 4 Náchod Praha-Zbraslav Hlavní město Praha Praha-Šeberov Nový Jičín Praha 1 Praha-Královice Jihlava Bruntál Tábor Šumperk Český Krumlov Praha-Suchdol Praha-Nebušice Praha-Zličín Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Liberec Kroměříž Sokolov Praha 5 Prostějov Svitavy Praha-Slivenec Praha-Libuš Hodonín Plzeň-město Břeclav Děčín Praha 14 Praha 3 Cheb Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Strakonice Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 13 Pelhřimov Zlín Domažlice Kutná Hora Litoměřice Jablonec nad Nisou Brno-město Chomutov Třebíč Praha-Čakovice Karviná Praha-Křeslice Uherské Hradiště Praha 7 Kladno Teplice Praha 21 Praha 17 Praha-Ďáblice Beroun Plzeň-sever Ústí nad Orlicí Praha 15 Jeseník Praha 19 Příbram Praha-Lipence Praha 22 Rychnov nad Kněžnou Praha 20 Mladá Boleslav Praha 18 Plzeň-jih Praha 16 Písek Znojmo Praha 10 Praha-Satalice Olomouc Praha-Petrovice Praha-Kolovraty Praha-západ Chrudim Praha 9 Praha-Dubeč Tachov Karlovy Vary Vsetín Rokycany Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Jičín Ostrava-město Louny Praha-Koloděje Prachatice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dlouhoňovice

Levná dlažba Dlouhoňovice

Dlažba Dlouhoňovice

Zámkové dlažby Dlouhoňovice

Zámkové betonové dlažby Dlouhoňovice

Zámková dlažba Dlouhoňovice

Betonové dlažby Dlouhoňovice

Betonová dlažba Dlouhoňovice

Zdící prvky Dlouhoňovice

Dlažby II jakosti Dlouhoňovice

Dlažba II jakosti Dlouhoňovice

Plošné dlažby Dlouhoňovice