„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dlouhoňovice

Nové produkty Dlouhoňovice

Dlažby a obrubníky Dlouhoňovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dlouhoňovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dlouhoňovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dlouhoňovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dlouhoňovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dlouhoňovice, Levná dlažba Dlouhoňovice, Dlažba Dlouhoňovice, Zámkové dlažby Dlouhoňovice, Zámkové dlažba Dlouhoňovice, Betonové dlažby Dlouhoňovice, Betonová dlažba Dlouhoňovice, Zdící prvky Dlouhoňovice, Dlažby II jakosti Dlouhoňovice, Dlažba II jakosti Dlouhoňovice, Plošné dlažby Dlouhoňovice, Plošná dlažba


Další města:

Bruntál Praha-Nebušice Praha 5 Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Tábor Praha-Zbraslav Most Děčín Nymburk Praha-východ Karlovy Vary Tachov Uherské Hradiště Praha-Nedvězí Liberec Praha 19 Praha 2 Brno-město Praha 17 Písek Praha-Újezd Kroměříž Praha-Kunratice Jihlava Náchod Přerov Sokolov Praha-Lipence Břeclav Rokycany Praha 21 Karviná Praha 6 Mělník Praha-Královice Šumperk Opava Svitavy Frýdek-Místek Beroun Praha 20 Praha-Zličín Praha-Troja Strakonice Litoměřice Jindřichův Hradec Praha 8 Hlavní město Praha Pelhřimov Hradec Králové Praha 14 Ústí nad Orlicí Kutná Hora Praha-Benice Praha-Běchovice Rychnov nad Kněžnou Rakovník Benešov Chomutov Praha-Šeberov Praha 16 Praha 12 Praha-Koloděje Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy Havlíčkův Brod Praha 22 Vsetín Prachatice Cheb Trutnov Kolín Praha 18 Praha-Štěrboholy Domažlice Praha 11 Praha-Satalice Praha 4 Praha-Dubeč Hodonín Praha-Libuš Prostějov Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Praha 3 Mladá Boleslav Praha-Petrovice Teplice Praha-Řeporyje Praha 7 Semily Příbram Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Olomouc Praha-západ Praha 15 Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dlouhoňovice

Levná dlažba Dlouhoňovice

Dlažba Dlouhoňovice

Zámkové dlažby Dlouhoňovice

Zámkové betonové dlažby Dlouhoňovice

Zámková dlažba Dlouhoňovice

Betonové dlažby Dlouhoňovice

Betonová dlažba Dlouhoňovice

Zdící prvky Dlouhoňovice

Dlažby II jakosti Dlouhoňovice

Dlažba II jakosti Dlouhoňovice

Plošné dlažby Dlouhoňovice