„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dlouhopolsko

Nové produkty Dlouhopolsko

Dlažby a obrubníky Dlouhopolsko

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dlouhopolsko

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dlouhopolsko

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dlouhopolsko

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dlouhopolsko

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dlouhopolsko, Levná dlažba Dlouhopolsko, Dlažba Dlouhopolsko, Zámkové dlažby Dlouhopolsko, Zámkové dlažba Dlouhopolsko, Betonové dlažby Dlouhopolsko, Betonová dlažba Dlouhopolsko, Zdící prvky Dlouhopolsko, Dlažby II jakosti Dlouhopolsko, Dlažba II jakosti Dlouhopolsko, Plošné dlažby Dlouhopolsko, Plošná dlažba


Další města:

Praha 20 Praha-Čakovice Praha 5 Svitavy Praha 14 Kladno Praha-Dolní Měcholupy Praha-Kolovraty Vyškov Praha 12 Praha 19 Písek Praha-Řeporyje Chomutov Praha 16 Třebíč Praha 9 Zlín Praha 10 Praha-Běchovice Kroměříž Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Praha-Ďáblice Praha 8 Praha-východ Olomouc Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Praha 4 Prachatice Praha-Zbraslav Sokolov Benešov Louny Nový Jičín Praha 2 Praha-Koloděje Praha 15 Praha-Benice Cheb Praha-Nedvězí Praha 21 Praha-Libuš Praha-Satalice České Budějovice Praha 3 Hradec Králové Kutná Hora Vsetín Plzeň-sever Most Rokycany Teplice Praha-Šeberov Praha-Klánovice Rakovník Bruntál Děčín Praha-Křeslice Žďár nad Sázavou Frýdek-Místek Karlovy Vary Praha 22 Znojmo Prostějov Tábor Šumperk Opava Litoměřice Tachov Břeclav Praha-Kunratice Praha-Královice Praha 6 Jindřichův Hradec Blansko Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Praha 7 Mělník Hodonín Praha-Zličín Praha-Dubeč Český Krumlov Domažlice Karviná Plzeň-jih Uherské Hradiště Liberec Praha-Velká Chuchle Brno-město Ústí nad Labem Klatovy Praha 13 Hlavní město Praha Trutnov Kolín Praha-Dolní Chabry Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dlouhopolsko

Levná dlažba Dlouhopolsko

Dlažba Dlouhopolsko

Zámkové dlažby Dlouhopolsko

Zámkové betonové dlažby Dlouhopolsko

Zámková dlažba Dlouhopolsko

Betonové dlažby Dlouhopolsko

Betonová dlažba Dlouhopolsko

Zdící prvky Dlouhopolsko

Dlažby II jakosti Dlouhopolsko

Dlažba II jakosti Dlouhopolsko

Plošné dlažby Dlouhopolsko