„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dlouhý Most

Nové produkty Dlouhý Most

Dlažby a obrubníky Dlouhý Most

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dlouhý Most

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dlouhý Most

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dlouhý Most

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dlouhý Most

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dlouhý Most, Levná dlažba Dlouhý Most, Dlažba Dlouhý Most, Zámkové dlažby Dlouhý Most, Zámkové dlažba Dlouhý Most, Betonové dlažby Dlouhý Most, Betonová dlažba Dlouhý Most, Zdící prvky Dlouhý Most, Dlažby II jakosti Dlouhý Most, Dlažba II jakosti Dlouhý Most, Plošné dlažby Dlouhý Most, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Opava Praha 12 Karviná Praha-Ďáblice Sokolov Praha-Vinoř Břeclav Praha 14 Praha-Křeslice Praha 3 Praha-Koloděje Praha 6 Rokycany Mělník Trutnov Nymburk Kladno Přerov Praha 4 Svitavy Praha 9 Ústí nad Orlicí Cheb Praha-Řeporyje Praha 13 Zlín Kroměříž Praha-východ Praha 10 Mladá Boleslav Jeseník Praha-Dubeč Rakovník Praha 21 Praha-Kunratice Praha-Lochkov Liberec Tábor Nový Jičín Benešov Jindřichův Hradec Praha 18 Kolín Praha-Šeberov Ostrava-město Praha-Libuš Teplice Praha-Zbraslav Praha 20 Chomutov Praha-Čakovice Znojmo Praha-Suchdol Praha 22 Praha 8 Pelhřimov Třebíč Uherské Hradiště Hodonín Praha-Satalice Olomouc Chrudim Kutná Hora Strakonice Praha-Benice Děčín Semily Praha 5 Praha-Štěrboholy Příbram Praha-Slivenec Rychnov nad Kněžnou Hradec Králové Praha-Přední Kopanina Praha-západ Praha-Nedvězí Prachatice Praha-Újezd Tachov Praha 15 Praha-Klánovice Český Krumlov Praha-Dolní Počernice České Budějovice Prostějov Praha-Troja Pardubice Praha-Kolovraty Domažlice Frýdek-Místek Náchod Jablonec nad Nisou Písek Praha-Nebušice Vyškov Most Jičín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dlouhý Most

Levná dlažba Dlouhý Most

Dlažba Dlouhý Most

Zámkové dlažby Dlouhý Most

Zámkové betonové dlažby Dlouhý Most

Zámková dlažba Dlouhý Most

Betonové dlažby Dlouhý Most

Betonová dlažba Dlouhý Most

Zdící prvky Dlouhý Most

Dlažby II jakosti Dlouhý Most

Dlažba II jakosti Dlouhý Most

Plošné dlažby Dlouhý Most