„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dnešice

Nové produkty Dnešice

Dlažby a obrubníky Dnešice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dnešice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dnešice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dnešice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dnešice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dnešice, Levná dlažba Dnešice, Dlažba Dnešice, Zámkové dlažby Dnešice, Zámkové dlažba Dnešice, Betonové dlažby Dnešice, Betonová dlažba Dnešice, Zdící prvky Dnešice, Dlažby II jakosti Dnešice, Dlažba II jakosti Dnešice, Plošné dlažby Dnešice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Rychnov nad Kněžnou Praha-Zbraslav Jihlava Praha-Troja Kroměříž Žďár nad Sázavou Praha-Křeslice Praha-západ Praha 19 Hlavní město Praha Praha 18 Praha 2 Praha 7 Praha-Štěrboholy Trutnov Rakovník Praha 15 Louny Hodonín Nymburk Prachatice Liberec Praha 1 Praha 4 Šumperk Praha-Vinoř Břeclav Rokycany Plzeň-sever Vsetín České Budějovice Blansko Praha 10 Děčín Praha-Benice Praha-Petrovice Plzeň-jih Praha 21 Praha 3 Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Strakonice Praha 20 Praha-Královice Most Jindřichův Hradec Prostějov Praha-Dolní Počernice Tachov Pardubice Praha-Dubeč Praha-Lochkov Praha 8 Tábor Opava Praha 6 Praha-Kunratice Frýdek-Místek Zlín Praha 22 Bruntál Náchod Jablonec nad Nisou Jeseník Znojmo Praha-Řeporyje Praha 17 Písek Praha-Kolovraty Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Ústí nad Labem Praha 9 Karviná Praha-Březiněves Ústí nad Orlicí Praha-Běchovice Chomutov Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Mělník Litoměřice Praha 14 Přerov Chrudim Semily Třebíč Praha-Zličín Jičín Pelhřimov Praha 11 Kolín Kladno Ostrava-město Benešov Nový Jičín Příbram Vyškov Praha-Koloděje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dnešice

Levná dlažba Dnešice

Dlažba Dnešice

Zámkové dlažby Dnešice

Zámkové betonové dlažby Dnešice

Zámková dlažba Dnešice

Betonové dlažby Dnešice

Betonová dlažba Dnešice

Zdící prvky Dnešice

Dlažby II jakosti Dnešice

Dlažba II jakosti Dnešice

Plošné dlažby Dnešice