„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dnešice

Nové produkty Dnešice

Dlažby a obrubníky Dnešice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dnešice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dnešice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dnešice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dnešice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dnešice, Levná dlažba Dnešice, Dlažba Dnešice, Zámkové dlažby Dnešice, Zámkové dlažba Dnešice, Betonové dlažby Dnešice, Betonová dlažba Dnešice, Zdící prvky Dnešice, Dlažby II jakosti Dnešice, Dlažba II jakosti Dnešice, Plošné dlažby Dnešice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Brno-venkov Vyškov Praha-Královice Praha 15 Kolín Kroměříž Praha-Klánovice Frýdek-Místek Praha-Slivenec Praha-Křeslice Břeclav Praha-Štěrboholy Beroun Rakovník Olomouc Praha-Zbraslav Praha-Ďáblice Strakonice Praha-Lochkov Praha-Troja České Budějovice Tábor Cheb Praha 5 Praha 16 Trutnov Jeseník Praha 6 Nymburk Liberec Šumperk Karviná Praha 4 Karlovy Vary Praha-Libuš Prachatice Třebíč Praha 19 Pelhřimov Praha 8 Nový Jičín Praha-Nedvězí Plzeň-sever Praha-Velká Chuchle Praha-Zličín Náchod Praha 21 Praha-Petrovice Praha-Běchovice Kladno Mladá Boleslav Hradec Králové Ostrava-město Ústí nad Labem Uherské Hradiště Praha 3 Praha 14 Chomutov Sokolov Vsetín Bruntál Praha-Lysolaje Praha 11 Svitavy Chrudim Praha 12 Praha-Šeberov Klatovy Zlín Praha 1 Hodonín Teplice Praha-Kunratice Prostějov Tachov Praha 18 Děčín Praha-Újezd Blansko Praha 10 Český Krumlov Praha 7 Domažlice Benešov Praha-Dubeč Hlavní město Praha Most Praha 9 Jablonec nad Nisou Jičín Praha-Dolní Chabry Rokycany Praha-Koloděje Praha-západ Havlíčkův Brod Česká Lípa Praha-Čakovice Praha-Nebušice Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dnešice

Levná dlažba Dnešice

Dlažba Dnešice

Zámkové dlažby Dnešice

Zámkové betonové dlažby Dnešice

Zámková dlažba Dnešice

Betonové dlažby Dnešice

Betonová dlažba Dnešice

Zdící prvky Dnešice

Dlažby II jakosti Dnešice

Dlažba II jakosti Dnešice

Plošné dlažby Dnešice