„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dnešice

Nové produkty Dnešice

Dlažby a obrubníky Dnešice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dnešice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dnešice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dnešice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dnešice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dnešice, Levná dlažba Dnešice, Dlažba Dnešice, Zámkové dlažby Dnešice, Zámkové dlažba Dnešice, Betonové dlažby Dnešice, Betonová dlažba Dnešice, Zdící prvky Dnešice, Dlažby II jakosti Dnešice, Dlažba II jakosti Dnešice, Plošné dlažby Dnešice, Plošná dlažba


Další města:

Chrudim Kutná Hora Praha-Běchovice Praha 20 Havlíčkův Brod Praha-Dubeč Brno-venkov Jeseník Praha-západ Praha 1 Plzeň-město Kolín Litoměřice Praha 13 Praha 4 Ústí nad Labem Vyškov Rychnov nad Kněžnou Praha 2 Česká Lípa Praha-Březiněves Prostějov Praha 11 Praha 8 Praha 3 Praha 19 Praha-Nedvězí Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Jihlava Praha-Ďáblice Chomutov Praha-Petrovice Jindřichův Hradec Tábor Zlín Hlavní město Praha Český Krumlov Praha-Křeslice Svitavy Karlovy Vary Praha 10 Praha 17 Teplice Cheb Znojmo Praha-Velká Chuchle České Budějovice Sokolov Jablonec nad Nisou Domažlice Trutnov Praha-východ Mělník Vsetín Praha-Troja Nový Jičín Praha 15 Jičín Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Uherské Hradiště Náchod Praha-Suchdol Praha-Koloděje Brno-město Blansko Kladno Kroměříž Praha 9 Praha-Přední Kopanina Praha-Kunratice Praha-Újezd Praha-Šeberov Klatovy Praha 6 Příbram Strakonice Praha-Královice Děčín Praha-Lipence Tachov Praha 18 Praha-Slivenec Nymburk Semily Žďár nad Sázavou Prachatice Praha-Benice Bruntál Plzeň-jih Přerov Praha-Dolní Měcholupy Břeclav Frýdek-Místek Most Praha-Klánovice Benešov Praha-Čakovice Třebíč ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dnešice

Levná dlažba Dnešice

Dlažba Dnešice

Zámkové dlažby Dnešice

Zámkové betonové dlažby Dnešice

Zámková dlažba Dnešice

Betonové dlažby Dnešice

Betonová dlažba Dnešice

Zdící prvky Dnešice

Dlažby II jakosti Dnešice

Dlažba II jakosti Dnešice

Plošné dlažby Dnešice