„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobelice

Nové produkty Dobelice

Dlažby a obrubníky Dobelice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobelice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobelice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobelice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobelice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobelice, Levná dlažba Dobelice, Dlažba Dobelice, Zámkové dlažby Dobelice, Zámkové dlažba Dobelice, Betonové dlažby Dobelice, Betonová dlažba Dobelice, Zdící prvky Dobelice, Dlažby II jakosti Dobelice, Dlažba II jakosti Dobelice, Plošné dlažby Dobelice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 2 Jičín Praha 18 Praha-Koloděje Praha-Zbraslav Praha 8 Praha-Kolovraty Brno-město Prostějov Praha-Kunratice Praha 10 Plzeň-sever Praha-Petrovice Praha 6 Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Praha-Satalice Praha-Běchovice Praha-Královice Cheb Zlín Louny Praha-Lipence Rokycany Praha-Lochkov Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Měcholupy Liberec Strakonice Most Beroun Praha-Nebušice Praha 5 Teplice Prachatice Praha 19 Nymburk Opava Praha 22 Svitavy České Budějovice Ústí nad Orlicí Kroměříž Plzeň-jih Praha-Slivenec Praha 14 Karviná Praha 16 Sokolov Znojmo Nový Jičín Praha-Dubeč Praha-Štěrboholy Tachov Ostrava-město Tábor Hradec Králové Praha-Lysolaje Třebíč Praha-Dolní Počernice Jeseník Hodonín Praha 20 Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Karlovy Vary Semily Mladá Boleslav Olomouc Jihlava Benešov Přerov Česká Lípa Šumperk Praha-Křeslice Děčín Klatovy Pardubice Příbram Frýdek-Místek Praha 1 Praha 3 Blansko Hlavní město Praha Písek Plzeň-město Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Praha-východ Praha-Zličín Praha 12 Trutnov Praha 9 Praha-Benice Litoměřice Rychnov nad Kněžnou Domažlice Chomutov Mělník Chrudim ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobelice

Levná dlažba Dobelice

Dlažba Dobelice

Zámkové dlažby Dobelice

Zámkové betonové dlažby Dobelice

Zámková dlažba Dobelice

Betonové dlažby Dobelice

Betonová dlažba Dobelice

Zdící prvky Dobelice

Dlažby II jakosti Dobelice

Dlažba II jakosti Dobelice

Plošné dlažby Dobelice