„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobelice

Nové produkty Dobelice

Dlažby a obrubníky Dobelice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobelice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobelice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobelice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobelice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobelice, Levná dlažba Dobelice, Dlažba Dobelice, Zámkové dlažby Dobelice, Zámkové dlažba Dobelice, Betonové dlažby Dobelice, Betonová dlažba Dobelice, Zdící prvky Dobelice, Dlažby II jakosti Dobelice, Dlažba II jakosti Dobelice, Plošné dlažby Dobelice, Plošná dlažba


Další města:

Prachatice Ústí nad Orlicí Praha 7 Litoměřice Praha 10 Strakonice Praha 20 Vyškov Praha-Dolní Chabry Praha-Šeberov Havlíčkův Brod Kroměříž Pardubice Praha 17 Znojmo Praha 14 Domažlice Praha 1 Praha 2 Kutná Hora Praha-Lipence Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Jeseník Pelhřimov Praha 5 Praha 13 Opava Karviná Praha-Klánovice Praha 9 Ostrava-město Tábor Sokolov Liberec Praha 22 Rychnov nad Kněžnou Přerov Benešov Praha 16 Cheb Karlovy Vary Bruntál Praha-Libuš Nymburk Vsetín Třebíč Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha 18 Jindřichův Hradec Hradec Králové Praha-Benice Hodonín Prostějov Louny Český Krumlov Tachov Plzeň-sever Blansko Šumperk Břeclav Nový Jičín Praha-Nebušice Ústí nad Labem Plzeň-město České Budějovice Praha-Satalice Klatovy Most Praha-Dolní Počernice Brno-venkov Beroun Praha-Zličín Rakovník Praha-Lochkov Praha-Vinoř Praha-Troja Praha-Přední Kopanina Jihlava Děčín Rokycany Praha-Lysolaje Praha 12 Praha-Královice Praha-Řeporyje Brno-město Svitavy Mělník Kolín Praha 6 Praha-Újezd Česká Lípa Semily Praha 11 Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Praha-Suchdol Praha-Velká Chuchle ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobelice

Levná dlažba Dobelice

Dlažba Dobelice

Zámkové dlažby Dobelice

Zámkové betonové dlažby Dobelice

Zámková dlažba Dobelice

Betonové dlažby Dobelice

Betonová dlažba Dobelice

Zdící prvky Dobelice

Dlažby II jakosti Dobelice

Dlažba II jakosti Dobelice

Plošné dlažby Dobelice