„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobelice

Nové produkty Dobelice

Dlažby a obrubníky Dobelice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobelice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobelice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobelice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobelice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobelice, Levná dlažba Dobelice, Dlažba Dobelice, Zámkové dlažby Dobelice, Zámkové dlažba Dobelice, Betonové dlažby Dobelice, Betonová dlažba Dobelice, Zdící prvky Dobelice, Dlažby II jakosti Dobelice, Dlažba II jakosti Dobelice, Plošné dlažby Dobelice, Plošná dlažba


Další města:

Mladá Boleslav Plzeň-jih Svitavy Domažlice Praha 18 Praha 20 Šumperk Praha-Zbraslav Jičín Hlavní město Praha Česká Lípa Praha-Koloděje Žďár nad Sázavou Praha-Čakovice Vsetín Kutná Hora Liberec Praha 15 Praha-Šeberov Klatovy Rokycany Praha 19 Ústí nad Labem Hradec Králové Český Krumlov Praha-Ďáblice Olomouc Praha-Benice Karlovy Vary Kladno Praha-Nedvězí Jindřichův Hradec Praha 9 Praha 16 Brno-město Praha 11 Praha-východ Trutnov Chomutov Praha 10 Karviná Znojmo Praha-Troja Praha 21 Sokolov Praha-Zličín Kolín Mělník Uherské Hradiště Třebíč Praha-Dubeč Náchod Praha-Nebušice Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Tábor Jeseník Blansko Praha-Kunratice Praha-Lochkov Praha-Lipence Nymburk Prostějov Litoměřice Praha 12 Strakonice Praha 8 Přerov Rychnov nad Kněžnou Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Chrudim Praha-Suchdol Havlíčkův Brod Praha 4 Písek Semily Cheb Bruntál Pardubice Teplice Břeclav Zlín Hodonín Praha 13 Beroun Tachov Ústí nad Orlicí Praha 5 Opava Praha-Satalice Praha-Dolní Počernice Plzeň-město Praha-Březiněves Rakovník Vyškov Praha 7 Praha 22 Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobelice

Levná dlažba Dobelice

Dlažba Dobelice

Zámkové dlažby Dobelice

Zámkové betonové dlažby Dobelice

Zámková dlažba Dobelice

Betonové dlažby Dobelice

Betonová dlažba Dobelice

Zdící prvky Dobelice

Dlažby II jakosti Dobelice

Dlažba II jakosti Dobelice

Plošné dlažby Dobelice