„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobkovice

Nové produkty Dobkovice

Dlažby a obrubníky Dobkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobkovice, Levná dlažba Dobkovice, Dlažba Dobkovice, Zámkové dlažby Dobkovice, Zámkové dlažba Dobkovice, Betonové dlažby Dobkovice, Betonová dlažba Dobkovice, Zdící prvky Dobkovice, Dlažby II jakosti Dobkovice, Dlažba II jakosti Dobkovice, Plošné dlažby Dobkovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Březiněves Praha 20 Praha-Ďáblice Praha 6 Praha-Koloděje Šumperk Prachatice Přerov Třebíč Litoměřice Praha-Satalice Plzeň-jih Havlíčkův Brod Ostrava-město Vsetín Praha-Suchdol Praha-Benice Pardubice Praha 2 Praha 18 Strakonice Benešov Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Praha 7 Nymburk Louny Praha-Běchovice Praha-Velká Chuchle Jablonec nad Nisou Uherské Hradiště Praha-Lipence Praha-Dolní Chabry Český Krumlov Praha-Lochkov Praha-Nedvězí Náchod Tábor Cheb Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Karlovy Vary Praha 17 Prostějov Praha-Libuš Praha-Petrovice Plzeň-město Hradec Králové Mělník Praha-Dubeč Praha-východ Břeclav Teplice Praha 12 Brno-město Domažlice Písek Praha-Klánovice Hodonín Plzeň-sever Hlavní město Praha Sokolov Praha 14 Chrudim Most Jindřichův Hradec Karviná Beroun Praha 13 Praha 21 Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Praha 10 Praha-Čakovice Svitavy Opava Jeseník Praha 5 Praha-Šeberov Bruntál Liberec Praha-Újezd Klatovy Praha-Slivenec Chomutov Příbram Praha 1 Praha 4 Kladno Pelhřimov Jičín Tachov Kroměříž Vyškov Praha 22 Rakovník Děčín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobkovice

Levná dlažba Dobkovice

Dlažba Dobkovice

Zámkové dlažby Dobkovice

Zámkové betonové dlažby Dobkovice

Zámková dlažba Dobkovice

Betonové dlažby Dobkovice

Betonová dlažba Dobkovice

Zdící prvky Dobkovice

Dlažby II jakosti Dobkovice

Dlažba II jakosti Dobkovice

Plošné dlažby Dobkovice