„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobřany

Nové produkty Dobřany

Dlažby a obrubníky Dobřany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobřany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobřany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobřany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobřany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobřany, Levná dlažba Dobřany, Dlažba Dobřany, Zámkové dlažby Dobřany, Zámkové dlažba Dobřany, Betonové dlažby Dobřany, Betonová dlažba Dobřany, Zdící prvky Dobřany, Dlažby II jakosti Dobřany, Dlažba II jakosti Dobřany, Plošné dlažby Dobřany, Plošná dlažba


Další města:

Nymburk Rakovník Náchod Jičín Praha-Štěrboholy Praha 6 Ústí nad Orlicí Most Tachov Praha-Dolní Počernice Praha-Lipence České Budějovice Praha-Petrovice Praha 19 Znojmo Praha-Suchdol Praha-Přední Kopanina Praha-Křeslice Praha-Kunratice Praha 2 Plzeň-sever Český Krumlov Plzeň-město Jihlava Praha-Satalice Česká Lípa Trutnov Pelhřimov Praha-Královice Chrudim Karlovy Vary Olomouc Rokycany Praha-východ Zlín Děčín Vyškov Praha 8 Praha 11 Praha 16 Praha-Čakovice Praha-Libuš Karviná Opava Praha 21 Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje Praha-Dubeč Ústí nad Labem Prachatice Frýdek-Místek Louny Praha 20 Teplice Rychnov nad Kněžnou Mělník Praha-Dolní Měcholupy Liberec Praha-Klánovice Jeseník Brno-venkov Praha-Benice Hradec Králové Šumperk Třebíč Plzeň-jih Praha 17 Praha-Lysolaje Praha-Nedvězí Praha-Vinoř Domažlice Praha 18 Pardubice Praha 1 Praha 13 Praha 22 Přerov Praha-Lochkov Havlíčkův Brod Svitavy Bruntál Praha 10 Praha-Troja Beroun Hodonín Klatovy Praha-Kolovraty Litoměřice Kolín Praha 15 Kroměříž Praha 14 Žďár nad Sázavou Praha-západ Blansko Praha 12 Praha-Zbraslav Strakonice Praha-Běchovice Praha 9 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobřany

Levná dlažba Dobřany

Dlažba Dobřany

Zámkové dlažby Dobřany

Zámkové betonové dlažby Dobřany

Zámková dlažba Dobřany

Betonové dlažby Dobřany

Betonová dlažba Dobřany

Zdící prvky Dobřany

Dlažby II jakosti Dobřany

Dlažba II jakosti Dobřany

Plošné dlažby Dobřany