„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobřany

Nové produkty Dobřany

Dlažby a obrubníky Dobřany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobřany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobřany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobřany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobřany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobřany, Levná dlažba Dobřany, Dlažba Dobřany, Zámkové dlažby Dobřany, Zámkové dlažba Dobřany, Betonové dlažby Dobřany, Betonová dlažba Dobřany, Zdící prvky Dobřany, Dlažby II jakosti Dobřany, Dlažba II jakosti Dobřany, Plošné dlažby Dobřany, Plošná dlažba


Další města:

Blansko Teplice Praha 6 Plzeň-město Praha-západ Praha-Nedvězí Praha 11 Praha-Dubeč Pardubice Kutná Hora Ústí nad Labem Česká Lípa Praha 22 Vyškov Děčín Olomouc Praha-Královice Mladá Boleslav Praha-Troja Plzeň-jih Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Praha 5 Jičín Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Louny Jeseník Beroun Benešov Praha-Lipence Jindřichův Hradec Praha-Kolovraty Brno-venkov Praha 16 Sokolov České Budějovice Náchod Ústí nad Orlicí Praha-Velká Chuchle Vsetín Pelhřimov Praha-Řeporyje Hlavní město Praha Uherské Hradiště Semily Praha-Lysolaje Praha 18 Opava Praha-Kunratice Zlín Praha-Koloděje Praha 14 Cheb Karlovy Vary Jihlava Praha 9 Ostrava-město Třebíč Písek Český Krumlov Praha 20 Prostějov Plzeň-sever Karviná Praha 21 Praha-Klánovice Praha-Šeberov Břeclav Prachatice Chrudim Praha-východ Praha-Újezd Klatovy Znojmo Chomutov Praha 7 Svitavy Praha-Zbraslav Praha-Lochkov Praha-Čakovice Praha 17 Přerov Praha 4 Praha 1 Most Praha-Běchovice Kroměříž Praha 13 Žďár nad Sázavou Praha-Březiněves Praha-Vinoř Hodonín Rokycany Domažlice Kladno Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Tachov Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobřany

Levná dlažba Dobřany

Dlažba Dobřany

Zámkové dlažby Dobřany

Zámkové betonové dlažby Dobřany

Zámková dlažba Dobřany

Betonové dlažby Dobřany

Betonová dlažba Dobřany

Zdící prvky Dobřany

Dlažby II jakosti Dobřany

Dlažba II jakosti Dobřany

Plošné dlažby Dobřany