„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobratice

Nové produkty Dobratice

Dlažby a obrubníky Dobratice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobratice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobratice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobratice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobratice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobratice, Levná dlažba Dobratice, Dlažba Dobratice, Zámkové dlažby Dobratice, Zámkové dlažba Dobratice, Betonové dlažby Dobratice, Betonová dlažba Dobratice, Zdící prvky Dobratice, Dlažby II jakosti Dobratice, Dlažba II jakosti Dobratice, Plošné dlažby Dobratice, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Kroměříž Praha-Troja Havlíčkův Brod Nymburk Praha-Satalice Příbram Praha 2 Brno-město Hradec Králové Sokolov Praha-Vinoř Praha 16 Mělník Vsetín Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Praha 14 Plzeň-město Šumperk Praha-západ Pardubice Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Jeseník Ostrava-město Benešov Třebíč Chrudim Praha 12 Bruntál Rychnov nad Kněžnou Praha-východ Karlovy Vary Praha-Nebušice Písek Karviná Praha 19 Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Plzeň-sever Břeclav Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Semily Hodonín Praha-Velká Chuchle Nový Jičín Ústí nad Orlicí Vyškov Liberec Blansko Česká Lípa Praha-Běchovice Teplice Praha-Kolovraty Praha 6 Praha-Čakovice Praha-Lipence Praha 5 Praha-Libuš Praha-Újezd Náchod Frýdek-Místek Praha-Dubeč Znojmo Most Rokycany Praha-Slivenec Louny Praha 3 Praha-Štěrboholy Chomutov Praha 20 Praha-Řeporyje Kolín Praha-Suchdol Praha-Zbraslav Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Praha-Benice Praha-Petrovice Praha 4 Praha 1 Praha-Královice Klatovy Praha-Kunratice Praha 11 Praha-Zličín Žďár nad Sázavou Uherské Hradiště Tachov Trutnov Praha 21 Hlavní město Praha Praha-Ďáblice Praha 10 Přerov Praha 22 Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobratice

Levná dlažba Dobratice

Dlažba Dobratice

Zámkové dlažby Dobratice

Zámkové betonové dlažby Dobratice

Zámková dlažba Dobratice

Betonové dlažby Dobratice

Betonová dlažba Dobratice

Zdící prvky Dobratice

Dlažby II jakosti Dobratice

Dlažba II jakosti Dobratice

Plošné dlažby Dobratice