„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobratice

Nové produkty Dobratice

Dlažby a obrubníky Dobratice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobratice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobratice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobratice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobratice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobratice, Levná dlažba Dobratice, Dlažba Dobratice, Zámkové dlažby Dobratice, Zámkové dlažba Dobratice, Betonové dlažby Dobratice, Betonová dlažba Dobratice, Zdící prvky Dobratice, Dlažby II jakosti Dobratice, Dlažba II jakosti Dobratice, Plošné dlažby Dobratice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Vinoř Jičín Praha-Březiněves Ostrava-město Praha-Lipence Vsetín Brno-venkov Louny Praha-Přední Kopanina Chomutov Pelhřimov Plzeň-sever Praha-Satalice Praha 18 Ústí nad Labem Praha 22 Praha 11 Jeseník Most Praha 20 Praha 12 Praha 10 Vyškov Teplice Praha-západ Bruntál Frýdek-Místek Praha-Petrovice Domažlice Kroměříž Praha-Suchdol Tachov Karviná Příbram Pardubice Praha-Zličín Strakonice Praha 2 Praha-Zbraslav Praha-Nebušice Praha-Šeberov Praha-Dolní Chabry Praha-východ Klatovy Náchod Litoměřice Beroun Praha 14 Cheb Praha-Dolní Počernice Praha-Královice Praha 13 Nový Jičín Praha-Křeslice Přerov Benešov Hradec Králové Český Krumlov Žďár nad Sázavou Česká Lípa Ústí nad Orlicí Kolín Jindřichův Hradec Olomouc Hlavní město Praha Praha 15 Praha 1 Praha-Čakovice Rakovník Praha-Lochkov Semily Praha 7 Kladno Praha-Újezd Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Liberec Znojmo Praha-Nedvězí Praha 17 Šumperk Praha 6 Praha 16 Praha-Dolní Měcholupy Třebíč Svitavy Prachatice Písek Jablonec nad Nisou Zlín Praha 9 Blansko České Budějovice Praha 19 Mladá Boleslav Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Tábor Praha-Běchovice Praha-Kolovraty ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobratice

Levná dlažba Dobratice

Dlažba Dobratice

Zámkové dlažby Dobratice

Zámkové betonové dlažby Dobratice

Zámková dlažba Dobratice

Betonové dlažby Dobratice

Betonová dlažba Dobratice

Zdící prvky Dobratice

Dlažby II jakosti Dobratice

Dlažba II jakosti Dobratice

Plošné dlažby Dobratice