„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobratice

Nové produkty Dobratice

Dlažby a obrubníky Dobratice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobratice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobratice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobratice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobratice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobratice, Levná dlažba Dobratice, Dlažba Dobratice, Zámkové dlažby Dobratice, Zámkové dlažba Dobratice, Betonové dlažby Dobratice, Betonová dlažba Dobratice, Zdící prvky Dobratice, Dlažby II jakosti Dobratice, Dlažba II jakosti Dobratice, Plošné dlažby Dobratice, Plošná dlažba


Další města:

Znojmo České Budějovice Praha-Libuš Hlavní město Praha Olomouc Liberec Praha 12 Brno-město Vyškov Vsetín Praha-Štěrboholy Šumperk Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Praha-Kolovraty Pelhřimov Praha-Satalice Karlovy Vary Benešov Žďár nad Sázavou Kroměříž Tachov Chomutov Kolín Blansko Brno-venkov Třebíč Praha-Dolní Chabry Karviná Praha-Křeslice Mělník Praha-Klánovice Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Cheb Prachatice Praha 9 Kutná Hora Praha-Velká Chuchle Pardubice Praha-Vinoř Praha-Petrovice Praha-Lipence Sokolov Mladá Boleslav Nymburk Opava Přerov Praha-Nebušice Frýdek-Místek Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha 19 Bruntál Jihlava Ústí nad Labem Hodonín Jičín Praha 11 Hradec Králové Ostrava-město Písek Praha-Benice Praha 14 Plzeň-sever Praha-Nedvězí Praha 5 Kladno Praha 22 Rokycany Chrudim Litoměřice Uherské Hradiště Praha-Čakovice Praha-Lochkov Praha-Ďáblice Praha-východ Břeclav Praha-západ Louny Teplice Praha 15 Praha 20 Praha-Slivenec Svitavy Plzeň-město Praha 6 Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Strakonice Praha-Řeporyje Děčín Klatovy Plzeň-jih Praha-Královice Příbram Praha 10 Praha-Újezd Praha 16 Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobratice

Levná dlažba Dobratice

Dlažba Dobratice

Zámkové dlažby Dobratice

Zámkové betonové dlažby Dobratice

Zámková dlažba Dobratice

Betonové dlažby Dobratice

Betonová dlažba Dobratice

Zdící prvky Dobratice

Dlažby II jakosti Dobratice

Dlažba II jakosti Dobratice

Plošné dlažby Dobratice