„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrčice

Nové produkty Dobrčice

Dlažby a obrubníky Dobrčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrčice, Levná dlažba Dobrčice, Dlažba Dobrčice, Zámkové dlažby Dobrčice, Zámkové dlažba Dobrčice, Betonové dlažby Dobrčice, Betonová dlažba Dobrčice, Zdící prvky Dobrčice, Dlažby II jakosti Dobrčice, Dlažba II jakosti Dobrčice, Plošné dlažby Dobrčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Hradec Králové Praha 22 Chomutov Praha-Satalice Třebíč Vyškov Beroun Praha 11 Uherské Hradiště Praha 2 Klatovy Trutnov Frýdek-Místek Nymburk Liberec Praha-Štěrboholy Praha-Dubeč Praha 14 Plzeň-jih Most Hlavní město Praha Praha-Klánovice Praha 12 Ústí nad Labem Praha-Benice Praha-Libuš Praha 4 Louny Havlíčkův Brod Jičín Praha-Dolní Chabry Česká Lípa Praha 18 Praha-Nebušice Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Mělník Praha-Dolní Měcholupy Teplice Plzeň-sever Praha 20 Olomouc Ústí nad Orlicí Praha 10 Praha-Lochkov Brno-venkov Opava Praha 19 Šumperk Strakonice Praha 7 Karviná Praha-Kunratice Svitavy Praha 21 Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha-Běchovice Písek Náchod Jeseník Tábor Praha 15 Brno-město Rakovník Praha-Velká Chuchle Praha-Lysolaje Praha-Koloděje Praha-Zličín Cheb Praha-Královice Praha-Přední Kopanina Chrudim Praha 5 Pelhřimov Příbram Praha-východ Sokolov Praha-Březiněves Praha-Křeslice Praha-Petrovice Břeclav Praha-Šeberov Praha-Troja Kroměříž Praha-Vinoř Mladá Boleslav Kladno Kutná Hora Semily Praha 9 Benešov Bruntál Praha-Suchdol Jihlava Praha-Řeporyje Praha 13 Ostrava-město Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrčice

Levná dlažba Dobrčice

Dlažba Dobrčice

Zámkové dlažby Dobrčice

Zámkové betonové dlažby Dobrčice

Zámková dlažba Dobrčice

Betonové dlažby Dobrčice

Betonová dlažba Dobrčice

Zdící prvky Dobrčice

Dlažby II jakosti Dobrčice

Dlažba II jakosti Dobrčice

Plošné dlažby Dobrčice