„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrčice

Nové produkty Dobrčice

Dlažby a obrubníky Dobrčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrčice, Levná dlažba Dobrčice, Dlažba Dobrčice, Zámkové dlažby Dobrčice, Zámkové dlažba Dobrčice, Betonové dlažby Dobrčice, Betonová dlažba Dobrčice, Zdící prvky Dobrčice, Dlažby II jakosti Dobrčice, Dlažba II jakosti Dobrčice, Plošné dlažby Dobrčice, Plošná dlažba


Další města:

Plzeň-město Cheb Praha-Nebušice Rokycany Praha 2 Praha-Satalice Písek Praha-Lochkov Praha-Velká Chuchle Vyškov Vsetín Praha-Zličín Praha 7 Jindřichův Hradec Praha 12 Tábor Liberec Pardubice Havlíčkův Brod Znojmo Jihlava Praha-Dubeč Praha-Čakovice Praha 6 Praha 20 Chomutov Praha-Benice Tachov Kolín Praha 9 Břeclav Praha-Nedvězí Blansko Hodonín Beroun Karviná Praha-východ Praha-Petrovice Praha-Zbraslav Brno-město Praha 16 Praha 10 Strakonice Mladá Boleslav Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Praha-Slivenec Praha-Březiněves Praha 13 Pelhřimov Praha 11 Praha 1 Louny Praha-Křeslice Praha-Dolní Počernice Mělník Praha 18 Plzeň-jih Ostrava-město Ústí nad Labem Jičín Praha-Vinoř Litoměřice Nový Jičín Český Krumlov Praha 14 Příbram Praha-Koloděje Praha-Lipence Domažlice České Budějovice Karlovy Vary Praha 4 Praha-Šeberov Praha-Libuš Praha-Troja Praha 15 Praha-Běchovice Nymburk Praha-Klánovice Praha 3 Žďár nad Sázavou Praha-Řeporyje Praha-Lysolaje Rakovník Sokolov Praha-Štěrboholy Praha 19 Brno-venkov Teplice Plzeň-sever Děčín Praha-Přední Kopanina Bruntál Praha-Suchdol Třebíč Náchod Šumperk Most Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrčice

Levná dlažba Dobrčice

Dlažba Dobrčice

Zámkové dlažby Dobrčice

Zámkové betonové dlažby Dobrčice

Zámková dlažba Dobrčice

Betonové dlažby Dobrčice

Betonová dlažba Dobrčice

Zdící prvky Dobrčice

Dlažby II jakosti Dobrčice

Dlažba II jakosti Dobrčice

Plošné dlažby Dobrčice