„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrčice

Nové produkty Dobrčice

Dlažby a obrubníky Dobrčice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrčice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrčice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrčice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrčice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrčice, Levná dlažba Dobrčice, Dlažba Dobrčice, Zámkové dlažby Dobrčice, Zámkové dlažba Dobrčice, Betonové dlažby Dobrčice, Betonová dlažba Dobrčice, Zdící prvky Dobrčice, Dlažby II jakosti Dobrčice, Dlažba II jakosti Dobrčice, Plošné dlažby Dobrčice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 18 Praha-Křeslice Praha-Lysolaje Praha-západ Žďár nad Sázavou Benešov Třebíč Praha-Klánovice Praha 3 Praha 6 Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Praha-Šeberov Tábor Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Praha-Troja Olomouc Tachov Frýdek-Místek Chrudim Jičín Praha-Dolní Měcholupy Brno-město Šumperk Český Krumlov Kutná Hora Praha 15 Liberec Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Zlín Bruntál Domažlice Jeseník Praha-Koloděje Praha-Újezd Kroměříž Nymburk Hradec Králové Prachatice Karlovy Vary Praha-Řeporyje Svitavy Praha 9 Praha 11 Opava Praha-Satalice Praha 14 Praha-Petrovice Praha-Ďáblice Znojmo Plzeň-jih Děčín Česká Lípa Vsetín Jihlava Louny Praha 20 Praha-východ Beroun Uherské Hradiště Plzeň-sever Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Chomutov Jindřichův Hradec Praha-Dolní Chabry Písek Praha-Libuš Kolín Praha 13 Karviná Pelhřimov Mělník Praha-Kunratice Kladno Praha 7 Litoměřice Praha 8 Praha 1 Teplice Strakonice Praha 10 Plzeň-město Praha 2 Ostrava-město Jablonec nad Nisou Příbram Praha-Dubeč Cheb Praha-Slivenec Praha 12 Mladá Boleslav Praha-Březiněves Praha-Lochkov Vyškov Hodonín Praha 17 Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrčice

Levná dlažba Dobrčice

Dlažba Dobrčice

Zámkové dlažby Dobrčice

Zámkové betonové dlažby Dobrčice

Zámková dlažba Dobrčice

Betonové dlažby Dobrčice

Betonová dlažba Dobrčice

Zdící prvky Dobrčice

Dlažby II jakosti Dobrčice

Dlažba II jakosti Dobrčice

Plošné dlažby Dobrčice