„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobré

Nové produkty Dobré

Dlažby a obrubníky Dobré

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobré

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobré

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobré

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobré

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobré, Levná dlažba Dobré, Dlažba Dobré, Zámkové dlažby Dobré, Zámkové dlažba Dobré, Betonové dlažby Dobré, Betonová dlažba Dobré, Zdící prvky Dobré, Dlažby II jakosti Dobré, Dlažba II jakosti Dobré, Plošné dlažby Dobré, Plošná dlažba


Další města:

Praha 13 Praha-Štěrboholy Benešov Praha 14 Brno-venkov Zlín Pelhřimov Praha-Újezd Semily Nový Jičín Prostějov Kolín Pardubice Praha-Kolovraty Praha 15 Praha-východ Praha-Benice Jičín Praha-Koloděje Praha-Ďáblice Praha 20 Praha 21 Hlavní město Praha Uherské Hradiště Litoměřice České Budějovice Blansko Praha-Nedvězí Praha-Dolní Měcholupy Rokycany Praha-Velká Chuchle Žďár nad Sázavou Praha-Dolní Počernice Jablonec nad Nisou Praha-Čakovice Český Krumlov Olomouc Kutná Hora Praha 17 Mělník Klatovy Praha 22 Most Brno-město Kladno Ostrava-město Ústí nad Labem Chrudim Chomutov Trutnov Praha 19 Česká Lípa Praha-Satalice Praha 16 Praha-Křeslice Praha 18 Ústí nad Orlicí Plzeň-město Praha-Petrovice Praha-Troja Sokolov Praha-Klánovice Praha 3 Vsetín Liberec Karlovy Vary Praha-Řeporyje Praha 6 Praha 11 Jindřichův Hradec Písek Beroun Kroměříž Praha-Suchdol Přerov Praha-Lochkov Opava Bruntál Praha 1 Praha 8 Náchod Praha 4 Praha-Nebušice Praha-Zličín Třebíč Prachatice Karviná Svitavy Praha 10 Praha-Lysolaje Praha 5 Plzeň-sever Havlíčkův Brod Šumperk Vyškov Jihlava Praha-Vinoř Hodonín Praha-Dolní Chabry Hradec Králové ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobré

Levná dlažba Dobré

Dlažba Dobré

Zámkové dlažby Dobré

Zámkové betonové dlažby Dobré

Zámková dlažba Dobré

Betonové dlažby Dobré

Betonová dlažba Dobré

Zdící prvky Dobré

Dlažby II jakosti Dobré

Dlažba II jakosti Dobré

Plošné dlažby Dobré