„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobré

Nové produkty Dobré

Dlažby a obrubníky Dobré

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobré

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobré

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobré

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobré

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobré, Levná dlažba Dobré, Dlažba Dobré, Zámkové dlažby Dobré, Zámkové dlažba Dobré, Betonové dlažby Dobré, Betonová dlažba Dobré, Zdící prvky Dobré, Dlažby II jakosti Dobré, Dlažba II jakosti Dobré, Plošné dlažby Dobré, Plošná dlažba


Další města:

Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Praha-Klánovice Praha-Benice Jeseník Louny Praha 14 Domažlice Praha-Libuš Praha 7 Klatovy Praha 18 Litoměřice Plzeň-město Svitavy Praha-Přední Kopanina Kroměříž Kladno Uherské Hradiště Třebíč Blansko Praha-východ Praha 5 Praha 12 Strakonice Znojmo Praha-Dubeč Plzeň-jih Nymburk Praha 8 Praha-Suchdol Praha-Křeslice Praha-Šeberov Bruntál Prostějov Hradec Králové Rokycany Benešov Sokolov Mladá Boleslav Jičín Praha-Nebušice Praha-Lipence Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Praha-Březiněves Praha-Satalice Brno-venkov Praha-Řeporyje Příbram Praha-Kunratice Praha-Lochkov Olomouc Praha 19 Praha-Zličín Karviná Praha-Dolní Chabry Praha 10 Ústí nad Orlicí Opava Praha 16 Most Zlín Frýdek-Místek Praha-Štěrboholy Praha 1 Praha-Zbraslav Praha-západ Beroun Cheb Praha-Kolovraty Praha 3 Praha-Koloděje Praha 15 Vsetín Prachatice Chrudim Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Vyškov Český Krumlov Hodonín Karlovy Vary Náchod Praha 20 Mělník Plzeň-sever Rakovník Břeclav Havlíčkův Brod Kolín Brno-město Praha-Slivenec Děčín Písek Praha-Dolní Měcholupy Semily Praha 17 Praha-Vinoř ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobré

Levná dlažba Dobré

Dlažba Dobré

Zámkové dlažby Dobré

Zámkové betonové dlažby Dobré

Zámková dlažba Dobré

Betonové dlažby Dobré

Betonová dlažba Dobré

Zdící prvky Dobré

Dlažby II jakosti Dobré

Dlažba II jakosti Dobré

Plošné dlažby Dobré