„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobřejovice

Nové produkty Dobřejovice

Dlažby a obrubníky Dobřejovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobřejovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobřejovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobřejovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobřejovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobřejovice, Levná dlažba Dobřejovice, Dlažba Dobřejovice, Zámkové dlažby Dobřejovice, Zámkové dlažba Dobřejovice, Betonové dlažby Dobřejovice, Betonová dlažba Dobřejovice, Zdící prvky Dobřejovice, Dlažby II jakosti Dobřejovice, Dlažba II jakosti Dobřejovice, Plošné dlažby Dobřejovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 10 Praha-Lochkov Jeseník Praha-Královice Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Jihlava Plzeň-jih Nový Jičín Kladno Praha-Libuš Plzeň-sever Praha-Čakovice Český Krumlov Opava Liberec Praha 14 Trutnov Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Teplice Praha-Ďáblice Praha-Velká Chuchle Nymburk Pelhřimov Blansko Pardubice Jablonec nad Nisou Praha 7 Praha-Zbraslav Praha-západ Rychnov nad Kněžnou Praha-Nedvězí Praha-Lipence Klatovy Zlín Praha-Suchdol Chrudim Praha 8 Praha-Zličín Praha-Lysolaje Brno-venkov Jindřichův Hradec Hodonín Praha 19 Kolín Praha 11 Hlavní město Praha Hradec Králové Praha-Újezd Náchod Třebíč Ústí nad Labem Domažlice Ostrava-město Praha-Dolní Počernice Kroměříž Praha-Nebušice Vsetín Olomouc Praha-Březiněves Svitavy Frýdek-Místek Břeclav Brno-město Tachov Praha-Řeporyje Praha 21 Semily Praha 3 Praha-Troja Praha 2 Vyškov Louny Praha 22 Praha 12 Praha 20 Praha 6 Cheb Rokycany Chomutov Bruntál Česká Lípa Praha-Dolní Chabry Praha 15 Praha-Dolní Měcholupy Praha 4 Praha 18 Praha-Kolovraty Praha-Benice Praha 17 Mladá Boleslav Praha-Šeberov Přerov Praha-Kunratice Most Praha-Štěrboholy Plzeň-město Jičín Kutná Hora ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobřejovice

Levná dlažba Dobřejovice

Dlažba Dobřejovice

Zámkové dlažby Dobřejovice

Zámkové betonové dlažby Dobřejovice

Zámková dlažba Dobřejovice

Betonové dlažby Dobřejovice

Betonová dlažba Dobřejovice

Zdící prvky Dobřejovice

Dlažby II jakosti Dobřejovice

Dlažba II jakosti Dobřejovice

Plošné dlažby Dobřejovice