„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobřejovice

Nové produkty Dobřejovice

Dlažby a obrubníky Dobřejovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobřejovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobřejovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobřejovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobřejovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobřejovice, Levná dlažba Dobřejovice, Dlažba Dobřejovice, Zámkové dlažby Dobřejovice, Zámkové dlažba Dobřejovice, Betonové dlažby Dobřejovice, Betonová dlažba Dobřejovice, Zdící prvky Dobřejovice, Dlažby II jakosti Dobřejovice, Dlažba II jakosti Dobřejovice, Plošné dlažby Dobřejovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Praha 6 Plzeň-sever Louny Jihlava Praha-Březiněves Klatovy Trutnov Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Praha-Zličín Praha-Nedvězí Praha-Suchdol Frýdek-Místek Praha-Lochkov Beroun Praha-Křeslice Praha 2 Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Přerov Praha-Satalice Praha-Koloděje Praha-Lysolaje Tábor Praha-Dolní Chabry Praha-Dolní Počernice Praha-Řeporyje Praha-Petrovice Praha 9 Praha 4 Praha-Běchovice Mladá Boleslav Kolín Ostrava-město Zlín Chrudim Praha 13 Pardubice Šumperk Praha-Slivenec Třebíč Náchod Praha-Troja Karviná Mělník Praha 19 Karlovy Vary Kroměříž Cheb Olomouc Praha 1 Česká Lípa Praha-Štěrboholy Praha 17 Sokolov Praha-západ Brno-venkov Brno-město Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Kladno Praha-Kolovraty Teplice Praha-Lipence Bruntál České Budějovice Praha 21 Jičín Kutná Hora Praha 3 Praha-Šeberov Nymburk Praha-Klánovice Strakonice Praha-Zbraslav Břeclav Praha-Vinoř Praha-Kunratice Ústí nad Labem Praha-Benice Znojmo Praha 20 Chomutov Praha-Čakovice Praha 12 Liberec Litoměřice Praha 10 Praha-Újezd Vsetín Hodonín Příbram Rakovník Uherské Hradiště Rokycany Praha 8 Hradec Králové Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobřejovice

Levná dlažba Dobřejovice

Dlažba Dobřejovice

Zámkové dlažby Dobřejovice

Zámkové betonové dlažby Dobřejovice

Zámková dlažba Dobřejovice

Betonové dlažby Dobřejovice

Betonová dlažba Dobřejovice

Zdící prvky Dobřejovice

Dlažby II jakosti Dobřejovice

Dlažba II jakosti Dobřejovice

Plošné dlažby Dobřejovice