„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobřejovice

Nové produkty Dobřejovice

Dlažby a obrubníky Dobřejovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobřejovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobřejovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobřejovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobřejovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobřejovice, Levná dlažba Dobřejovice, Dlažba Dobřejovice, Zámkové dlažby Dobřejovice, Zámkové dlažba Dobřejovice, Betonové dlažby Dobřejovice, Betonová dlažba Dobřejovice, Zdící prvky Dobřejovice, Dlažby II jakosti Dobřejovice, Dlažba II jakosti Dobřejovice, Plošné dlažby Dobřejovice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Klánovice Praha 11 Praha-Koloděje Jeseník Rakovník Praha-Křeslice Semily Praha-Štěrboholy Ústí nad Orlicí Plzeň-sever Chrudim Olomouc Prostějov Praha-Kolovraty Beroun Praha 5 Cheb Praha-Újezd Mladá Boleslav Praha 6 Třebíč Děčín Prachatice Uherské Hradiště Domažlice Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Mělník Český Krumlov Praha-Vinoř Bruntál Ústí nad Labem Praha 7 Hodonín Strakonice Praha-Libuš Praha-Lochkov Praha-Troja Praha-Královice Brno-venkov Ostrava-město Praha 18 Praha-východ Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Sokolov Opava Jablonec nad Nisou České Budějovice Kladno Praha 22 Plzeň-jih Praha 9 Vyškov Praha 21 Česká Lípa Pelhřimov Praha-Nebušice Litoměřice Hradec Králové Praha-Kunratice Jihlava Trutnov Tábor Praha 10 Praha 1 Praha 19 Zlín Praha 12 Žďár nad Sázavou Náchod Karviná Praha 3 Praha-Běchovice Praha 20 Praha 16 Kutná Hora Nový Jičín Praha 17 Hlavní město Praha Kolín Praha-Nedvězí Teplice Písek Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha-Dubeč Rokycany Praha-Velká Chuchle Brno-město Praha-Benice Klatovy Šumperk Pardubice Most Vsetín Benešov Břeclav Praha 4 Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobřejovice

Levná dlažba Dobřejovice

Dlažba Dobřejovice

Zámkové dlažby Dobřejovice

Zámkové betonové dlažby Dobřejovice

Zámková dlažba Dobřejovice

Betonové dlažby Dobřejovice

Betonová dlažba Dobřejovice

Zdící prvky Dobřejovice

Dlažby II jakosti Dobřejovice

Dlažba II jakosti Dobřejovice

Plošné dlažby Dobřejovice