„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobřenice

Nové produkty Dobřenice

Dlažby a obrubníky Dobřenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobřenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobřenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobřenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobřenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobřenice, Levná dlažba Dobřenice, Dlažba Dobřenice, Zámkové dlažby Dobřenice, Zámkové dlažba Dobřenice, Betonové dlažby Dobřenice, Betonová dlažba Dobřenice, Zdící prvky Dobřenice, Dlažby II jakosti Dobřenice, Dlažba II jakosti Dobřenice, Plošné dlažby Dobřenice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Újezd Praha-Velká Chuchle Praha-Suchdol Jičín Praha 22 Ostrava-město Praha-Vinoř Znojmo Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Praha 20 Praha-Klánovice Jindřichův Hradec Praha-Slivenec Karviná Třebíč Nový Jičín Jablonec nad Nisou Most Rakovník Mladá Boleslav Praha 12 Praha-Nedvězí Děčín Písek Havlíčkův Brod Cheb Praha 6 Praha 7 Ústí nad Labem Rokycany Tábor Jihlava Plzeň-město Praha 5 Praha 13 Prostějov Liberec Praha 21 Mělník Praha-Březiněves Praha 1 Praha-Křeslice Praha-Lipence Šumperk Praha-Zličín Strakonice Praha-východ Praha-Ďáblice Praha 9 Praha 3 Praha 17 Klatovy Prachatice Praha 8 Bruntál Litoměřice Svitavy Náchod České Budějovice Brno-město Jeseník Semily Praha 10 Sokolov Kutná Hora Plzeň-sever Praha-Dubeč Praha 19 Praha-Libuš Olomouc Praha 11 Praha-Běchovice Brno-venkov Plzeň-jih Hradec Králové Pardubice Benešov Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Praha-západ Teplice Praha-Benice Chomutov Přerov Česká Lípa Kroměříž Praha-Čakovice Pelhřimov Praha-Nebušice Praha 4 Domažlice Praha-Lysolaje Praha-Řeporyje Praha-Troja Zlín Kladno Praha 14 Opava Praha 2 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobřenice

Levná dlažba Dobřenice

Dlažba Dobřenice

Zámkové dlažby Dobřenice

Zámkové betonové dlažby Dobřenice

Zámková dlažba Dobřenice

Betonové dlažby Dobřenice

Betonová dlažba Dobřenice

Zdící prvky Dobřenice

Dlažby II jakosti Dobřenice

Dlažba II jakosti Dobřenice

Plošné dlažby Dobřenice