„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobřenice

Nové produkty Dobřenice

Dlažby a obrubníky Dobřenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobřenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobřenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobřenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobřenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobřenice, Levná dlažba Dobřenice, Dlažba Dobřenice, Zámkové dlažby Dobřenice, Zámkové dlažba Dobřenice, Betonové dlažby Dobřenice, Betonová dlažba Dobřenice, Zdící prvky Dobřenice, Dlažby II jakosti Dobřenice, Dlažba II jakosti Dobřenice, Plošné dlažby Dobřenice, Plošná dlažba


Další města:

Nový Jičín Vsetín Ústí nad Orlicí Praha 11 Kolín Praha-Kolovraty Přerov Mladá Boleslav Praha-Ďáblice Rokycany Praha 5 Rychnov nad Kněžnou Praha 19 Praha-Troja Blansko Semily Mělník Praha-Vinoř Břeclav Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Třebíč Plzeň-jih Praha 7 Vyškov Praha 4 Chrudim Karviná Praha-Koloděje Praha 13 Praha 10 Znojmo Kladno Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Tábor Jeseník Náchod Praha 8 Strakonice Praha-Satalice Děčín Klatovy Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Karlovy Vary Praha-Čakovice Jablonec nad Nisou Praha 22 Louny Česká Lípa Praha-Klánovice Jičín Praha 21 Uherské Hradiště Praha 1 Praha 15 Jindřichův Hradec Praha-Nebušice Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Praha-Petrovice Praha-Zličín Havlíčkův Brod Praha 12 Brno-venkov Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Bruntál Sokolov Příbram Praha-východ Praha-Lipence Praha 20 Praha-Královice Litoměřice Praha-Řeporyje Hodonín Praha 16 Praha-Dubeč Zlín Praha-Křeslice Praha-Šeberov Opava Plzeň-město Český Krumlov Praha 18 Jihlava Kroměříž Benešov Liberec Praha 3 Domažlice Praha 17 Praha-Suchdol Olomouc Most Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobřenice

Levná dlažba Dobřenice

Dlažba Dobřenice

Zámkové dlažby Dobřenice

Zámkové betonové dlažby Dobřenice

Zámková dlažba Dobřenice

Betonové dlažby Dobřenice

Betonová dlažba Dobřenice

Zdící prvky Dobřenice

Dlažby II jakosti Dobřenice

Dlažba II jakosti Dobřenice

Plošné dlažby Dobřenice