„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobřenice

Nové produkty Dobřenice

Dlažby a obrubníky Dobřenice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobřenice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobřenice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobřenice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobřenice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobřenice, Levná dlažba Dobřenice, Dlažba Dobřenice, Zámkové dlažby Dobřenice, Zámkové dlažba Dobřenice, Betonové dlažby Dobřenice, Betonová dlažba Dobřenice, Zdící prvky Dobřenice, Dlažby II jakosti Dobřenice, Dlažba II jakosti Dobřenice, Plošné dlažby Dobřenice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 19 Praha 2 Praha 18 Praha 17 Praha 20 Praha 11 Kladno Chomutov Šumperk Zlín Praha-Nedvězí Praha 4 Praha-Dolní Chabry Praha 21 Praha-Dubeč Praha-Březiněves Strakonice Louny Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Český Krumlov Praha 9 Náchod Praha 22 Jeseník Plzeň-sever Praha 15 Jablonec nad Nisou Plzeň-jih Ústí nad Labem Praha-Lochkov Příbram Praha-Dolní Měcholupy Přerov Praha-Petrovice Havlíčkův Brod Brno-venkov Prostějov Svitavy Praha 7 Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Rychnov nad Kněžnou Praha 14 Benešov Jihlava Děčín Hlavní město Praha Olomouc Tábor České Budějovice Praha-Klánovice Tachov Karviná Prachatice Jičín Praha-Královice Kutná Hora Praha-Běchovice Písek Trutnov Pelhřimov Frýdek-Místek Kolín Praha 3 Praha 6 Praha 13 Praha-Šeberov Ústí nad Orlicí Česká Lípa Nový Jičín Praha-Štěrboholy Praha-Řeporyje Beroun Praha-Kunratice Pardubice Mělník Praha-Čakovice Hodonín Praha-Nebušice Blansko Most Praha-Lipence Klatovy Teplice Znojmo Praha 16 Cheb Rokycany Praha-Libuš Semily Praha 12 Praha-Satalice Praha 5 Vyškov Bruntál Praha-Kolovraty Vsetín Praha-Křeslice Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobřenice

Levná dlažba Dobřenice

Dlažba Dobřenice

Zámkové dlažby Dobřenice

Zámkové betonové dlažby Dobřenice

Zámková dlažba Dobřenice

Betonové dlažby Dobřenice

Betonová dlažba Dobřenice

Zdící prvky Dobřenice

Dlažby II jakosti Dobřenice

Dlažba II jakosti Dobřenice

Plošné dlažby Dobřenice