„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobříkov

Nové produkty Dobříkov

Dlažby a obrubníky Dobříkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobříkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobříkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobříkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobříkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobříkov, Levná dlažba Dobříkov, Dlažba Dobříkov, Zámkové dlažby Dobříkov, Zámkové dlažba Dobříkov, Betonové dlažby Dobříkov, Betonová dlažba Dobříkov, Zdící prvky Dobříkov, Dlažby II jakosti Dobříkov, Dlažba II jakosti Dobříkov, Plošné dlažby Dobříkov, Plošná dlažba


Další města:

Pardubice Praha-Dolní Chabry Havlíčkův Brod Příbram Domažlice Žďár nad Sázavou Nymburk Jičín Praha-Lipence Chrudim Teplice Praha-Řeporyje Litoměřice Bruntál Praha-Kolovraty Chomutov Mělník Pelhřimov Sokolov Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Praha-Běchovice Český Krumlov Mladá Boleslav Uherské Hradiště Šumperk Praha-Štěrboholy Opava Olomouc Praha 2 Rokycany Praha-Libuš Prachatice Plzeň-město Jihlava Praha 8 Kladno Ústí nad Labem Jablonec nad Nisou Ústí nad Orlicí Praha 17 Náchod Praha 16 Přerov Brno-město Louny Praha-Petrovice Zlín Kutná Hora Praha-Kunratice Praha-Nedvězí Strakonice Břeclav Praha 6 Kroměříž Praha-Troja Praha 12 Praha-Újezd Praha 21 Blansko Praha 20 Svitavy Praha 15 Ostrava-město Praha-Slivenec Most Frýdek-Místek Praha 18 Praha-Březiněves Praha 10 Praha-Čakovice Kolín Praha 19 Praha 4 Vyškov Praha-Satalice Jindřichův Hradec Karviná Praha 3 Praha 13 Praha 9 Klatovy Liberec Praha-Dolní Počernice Praha-Lochkov Praha 1 Praha-Koloděje Česká Lípa Karlovy Vary Třebíč Praha-Přední Kopanina Praha-Královice Praha 14 Plzeň-sever Praha-západ Praha-Suchdol Hradec Králové Praha-Zbraslav Vsetín Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobříkov

Levná dlažba Dobříkov

Dlažba Dobříkov

Zámkové dlažby Dobříkov

Zámkové betonové dlažby Dobříkov

Zámková dlažba Dobříkov

Betonové dlažby Dobříkov

Betonová dlažba Dobříkov

Zdící prvky Dobříkov

Dlažby II jakosti Dobříkov

Dlažba II jakosti Dobříkov

Plošné dlažby Dobříkov