„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobříkov

Nové produkty Dobříkov

Dlažby a obrubníky Dobříkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobříkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobříkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobříkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobříkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobříkov, Levná dlažba Dobříkov, Dlažba Dobříkov, Zámkové dlažby Dobříkov, Zámkové dlažba Dobříkov, Betonové dlažby Dobříkov, Betonová dlažba Dobříkov, Zdící prvky Dobříkov, Dlažby II jakosti Dobříkov, Dlažba II jakosti Dobříkov, Plošné dlažby Dobříkov, Plošná dlažba


Další města:

Kroměříž Nový Jičín Jeseník Praha 10 Frýdek-Místek Praha-Koloděje Česká Lípa Uherské Hradiště Blansko Praha 7 Jindřichův Hradec Praha 11 Praha-Klánovice Praha-Satalice Děčín Náchod Jičín Rychnov nad Kněžnou Teplice Praha-Nedvězí Prostějov Praha 14 Praha-Dubeč Šumperk Praha-Slivenec Brno-město Praha 15 Praha-Šeberov Praha-Čakovice Praha-Zbraslav Kladno Praha-Lysolaje Domažlice Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Hodonín Nymburk Jihlava Praha-Běchovice Praha-Újezd Brno-venkov Opava Praha-Velká Chuchle Kolín Hradec Králové Příbram Karlovy Vary Rakovník Ústí nad Orlicí Louny Praha 2 Praha 5 Olomouc Trutnov Praha 22 Praha-Libuš Praha-Ďáblice Plzeň-sever Bruntál Přerov Ostrava-město Chrudim Praha 21 Praha-Petrovice Praha 17 Praha 12 Praha 13 Kutná Hora Liberec Praha-Královice Litoměřice Praha-Kunratice Praha 1 Praha-východ Strakonice Semily Třebíč Cheb Zlín Praha 16 Praha-Zličín Praha-Lipence Karviná Ústí nad Labem Praha-Kolovraty Břeclav Vyškov Beroun Klatovy Praha-západ České Budějovice Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha 20 Praha-Suchdol Praha-Benice Hlavní město Praha Praha-Nebušice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobříkov

Levná dlažba Dobříkov

Dlažba Dobříkov

Zámkové dlažby Dobříkov

Zámkové betonové dlažby Dobříkov

Zámková dlažba Dobříkov

Betonové dlažby Dobříkov

Betonová dlažba Dobříkov

Zdící prvky Dobříkov

Dlažby II jakosti Dobříkov

Dlažba II jakosti Dobříkov

Plošné dlažby Dobříkov