„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobříkov

Nové produkty Dobříkov

Dlažby a obrubníky Dobříkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobříkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobříkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobříkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobříkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobříkov, Levná dlažba Dobříkov, Dlažba Dobříkov, Zámkové dlažby Dobříkov, Zámkové dlažba Dobříkov, Betonové dlažby Dobříkov, Betonová dlažba Dobříkov, Zdící prvky Dobříkov, Dlažby II jakosti Dobříkov, Dlažba II jakosti Dobříkov, Plošné dlažby Dobříkov, Plošná dlažba


Další města:

Trutnov Praha-Zličín Třebíč Rokycany Praha 11 Praha 18 Praha-Slivenec Jičín Semily Praha 10 Praha 5 Praha 16 Praha-Královice Kolín Plzeň-město Praha 7 Karlovy Vary Svitavy Domažlice Praha-Koloděje Praha-Čakovice Praha-Velká Chuchle Praha-Řeporyje Praha 20 Cheb Brno-město Praha-Dubeč Brno-venkov Šumperk Olomouc Jeseník Karviná Praha-Lipence Uherské Hradiště Praha 6 Hodonín Rychnov nad Kněžnou Vsetín Prostějov Kladno Mělník Zlín Klatovy Praha 15 Praha-Zbraslav Praha-západ Kutná Hora Jihlava Praha-Dolní Chabry Praha 4 České Budějovice Hlavní město Praha Praha-Dolní Počernice Praha-Petrovice Chomutov Praha-východ Praha-Suchdol Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Kroměříž Nový Jičín Praha 1 Praha 13 Pelhřimov Děčín Praha 17 Sokolov Teplice Praha-Lochkov Ostrava-město Benešov Ústí nad Labem Praha-Benice Praha 14 Plzeň-jih Praha-Štěrboholy Příbram Liberec Praha-Vinoř Praha-Nebušice Praha 3 Česká Lípa Strakonice Bruntál Prachatice Litoměřice Frýdek-Místek Praha 9 Praha-Přední Kopanina Praha 2 Tábor Český Krumlov Tachov Opava Přerov Plzeň-sever Nymburk Praha-Křeslice Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobříkov

Levná dlažba Dobříkov

Dlažba Dobříkov

Zámkové dlažby Dobříkov

Zámkové betonové dlažby Dobříkov

Zámková dlažba Dobříkov

Betonové dlažby Dobříkov

Betonová dlažba Dobříkov

Zdící prvky Dobříkov

Dlažby II jakosti Dobříkov

Dlažba II jakosti Dobříkov

Plošné dlažby Dobříkov