„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobříň

Nové produkty Dobříň

Dlažby a obrubníky Dobříň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobříň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobříň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobříň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobříň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobříň, Levná dlažba Dobříň, Dlažba Dobříň, Zámkové dlažby Dobříň, Zámkové dlažba Dobříň, Betonové dlažby Dobříň, Betonová dlažba Dobříň, Zdící prvky Dobříň, Dlažby II jakosti Dobříň, Dlažba II jakosti Dobříň, Plošné dlažby Dobříň, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Nový Jičín Praha 7 Jičín Praha-Čakovice Praha 17 Náchod Český Krumlov Rokycany Praha-Lipence Praha 3 Přerov Příbram Praha-Vinoř Pelhřimov Děčín Praha-Kunratice Pardubice Praha 6 Praha-Březiněves Opava Litoměřice Most Louny Plzeň-město Karlovy Vary Prachatice Praha-Dolní Počernice Klatovy Hodonín Brno-venkov Rychnov nad Kněžnou Praha-Satalice Praha-Řeporyje Kladno Beroun Praha 20 Kutná Hora Ostrava-město Praha 16 Teplice Praha-východ Zlín Jeseník Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha-západ Praha-Kolovraty Bruntál Praha 12 Praha-Zličín Česká Lípa Praha 4 Praha-Běchovice Sokolov Praha-Lysolaje Břeclav Praha-Slivenec Karviná Benešov Brno-město Svitavy Plzeň-jih Praha-Zbraslav Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Tábor Praha 19 Liberec Tachov Praha 13 Praha-Suchdol Prostějov Vyškov Znojmo Praha-Klánovice Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Praha-Troja Praha-Šeberov Strakonice Frýdek-Místek Praha 1 Písek Ústí nad Labem Hradec Králové Ústí nad Orlicí Praha 11 České Budějovice Praha-Lochkov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Mladá Boleslav Praha 9 Žďár nad Sázavou Praha 10 Praha 8 Mělník Praha-Petrovice Praha-Ďáblice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobříň

Levná dlažba Dobříň

Dlažba Dobříň

Zámkové dlažby Dobříň

Zámkové betonové dlažby Dobříň

Zámková dlažba Dobříň

Betonové dlažby Dobříň

Betonová dlažba Dobříň

Zdící prvky Dobříň

Dlažby II jakosti Dobříň

Dlažba II jakosti Dobříň

Plošné dlažby Dobříň