„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobříň

Nové produkty Dobříň

Dlažby a obrubníky Dobříň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobříň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobříň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobříň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobříň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobříň, Levná dlažba Dobříň, Dlažba Dobříň, Zámkové dlažby Dobříň, Zámkové dlažba Dobříň, Betonové dlažby Dobříň, Betonová dlažba Dobříň, Zdící prvky Dobříň, Dlažby II jakosti Dobříň, Dlažba II jakosti Dobříň, Plošné dlažby Dobříň, Plošná dlažba


Další města:

Příbram Opava Rychnov nad Kněžnou Most Rakovník Nový Jičín Praha 11 Vsetín Znojmo Tachov Sokolov Teplice Písek Praha-Přední Kopanina Praha-západ Praha 21 Plzeň-město Náchod Praha 22 Ústí nad Labem Bruntál Mělník Praha 16 Praha 6 Praha 20 Tábor Praha-Řeporyje Praha-Křeslice Česká Lípa Praha 18 Brno-venkov Praha-Klánovice Praha 7 Praha 19 Benešov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Újezd Hradec Králové Praha-Zličín Praha-východ Beroun Hodonín Karviná Chrudim Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Děčín Klatovy Mladá Boleslav Praha 3 Brno-město Praha-Nedvězí Chomutov Blansko Cheb Praha 4 Zlín Plzeň-sever Břeclav Praha-Kunratice Havlíčkův Brod Rokycany Praha-Petrovice Žďár nad Sázavou Jablonec nad Nisou Praha-Lipence Praha-Nebušice Trutnov Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha 13 Praha-Koloděje Kladno Praha-Královice Svitavy Ostrava-město Praha 12 Kolín Ústí nad Orlicí Praha-Libuš Pelhřimov Strakonice Praha 2 Vyškov Praha 10 Kroměříž Praha-Vinoř Karlovy Vary Praha-Zbraslav Praha 1 Liberec Praha-Satalice Praha-Slivenec Jičín Praha 8 Praha-Ďáblice Louny Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobříň

Levná dlažba Dobříň

Dlažba Dobříň

Zámkové dlažby Dobříň

Zámkové betonové dlažby Dobříň

Zámková dlažba Dobříň

Betonové dlažby Dobříň

Betonová dlažba Dobříň

Zdící prvky Dobříň

Dlažby II jakosti Dobříň

Dlažba II jakosti Dobříň

Plošné dlažby Dobříň