„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobříň

Nové produkty Dobříň

Dlažby a obrubníky Dobříň

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobříň

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobříň

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobříň

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobříň

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobříň, Levná dlažba Dobříň, Dlažba Dobříň, Zámkové dlažby Dobříň, Zámkové dlažba Dobříň, Betonové dlažby Dobříň, Betonová dlažba Dobříň, Zdící prvky Dobříň, Dlažby II jakosti Dobříň, Dlažba II jakosti Dobříň, Plošné dlažby Dobříň, Plošná dlažba


Další města:

Jablonec nad Nisou Svitavy Karviná Pelhřimov Plzeň-město Praha 2 Plzeň-jih Praha-Čakovice Praha 20 Tachov Praha-Zbraslav Karlovy Vary Praha-západ Praha-Vinoř Praha-Dubeč Kroměříž Praha-Dolní Počernice Praha-Zličín Hodonín Trutnov Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Litoměřice Břeclav Mělník Rychnov nad Kněžnou Chrudim Praha 12 Praha-Ďáblice Brno-město Hlavní město Praha Praha-Újezd Praha 21 Praha 3 Domažlice Nymburk Pardubice Praha-Šeberov Praha-Řeporyje Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Praha 16 Praha-Královice Opava Most Hradec Králové Praha-Suchdol Strakonice Sokolov Praha-Lysolaje Kladno Vyškov Česká Lípa Vsetín Praha-Koloděje Jičín Bruntál Praha 13 Benešov Praha-Petrovice Příbram Plzeň-sever Ústí nad Labem Klatovy Praha-Libuš Praha-Lipence Praha-Kolovraty Mladá Boleslav Kolín Praha-Satalice Znojmo Praha-Benice Třebíč Praha 17 Praha 14 Praha 8 Kutná Hora Šumperk Praha 15 Praha-Troja Blansko Praha 9 Rokycany Ostrava-město Semily Chomutov Praha-Kunratice Děčín Jeseník Uherské Hradiště Olomouc Praha-Dolní Chabry České Budějovice Písek Přerov Havlíčkův Brod Prostějov Praha-Březiněves Praha 4 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobříň

Levná dlažba Dobříň

Dlažba Dobříň

Zámkové dlažby Dobříň

Zámkové betonové dlažby Dobříň

Zámková dlažba Dobříň

Betonové dlažby Dobříň

Betonová dlažba Dobříň

Zdící prvky Dobříň

Dlažby II jakosti Dobříň

Dlažba II jakosti Dobříň

Plošné dlažby Dobříň