„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrkovice

Nové produkty Dobrkovice

Dlažby a obrubníky Dobrkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrkovice, Levná dlažba Dobrkovice, Dlažba Dobrkovice, Zámkové dlažby Dobrkovice, Zámkové dlažba Dobrkovice, Betonové dlažby Dobrkovice, Betonová dlažba Dobrkovice, Zdící prvky Dobrkovice, Dlažby II jakosti Dobrkovice, Dlažba II jakosti Dobrkovice, Plošné dlažby Dobrkovice, Plošná dlažba


Další města:

Svitavy Opava Plzeň-jih Třebíč Praha 15 Havlíčkův Brod Hradec Králové Chomutov Praha 20 Praha 13 Písek Praha-Zbraslav Plzeň-sever Rakovník Nový Jičín Praha 2 Praha 17 Praha-Řeporyje Praha 3 Česká Lípa Český Krumlov Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Praha 9 Praha 16 Semily Vyškov Praha-Březiněves Jihlava Břeclav Náchod Praha-Štěrboholy Praha 7 Praha-Zličín Bruntál Most Sokolov Praha-Čakovice Hodonín Trutnov Praha-Koloděje Praha-Libuš Přerov České Budějovice Děčín Tachov Praha-Křeslice Litoměřice Olomouc Chrudim Vsetín Ústí nad Labem Žďár nad Sázavou Prostějov Tábor Mělník Praha 19 Karlovy Vary Benešov Rokycany Praha-Slivenec Praha-Přední Kopanina Praha 12 Teplice Kolín Praha-Nedvězí Mladá Boleslav Praha-Lipence Praha 22 Ostrava-město Pardubice Praha 1 Domažlice Praha-Klánovice Pelhřimov Praha-východ Praha 14 Praha-Nebušice Praha-Benice Praha 5 Praha-Běchovice Nymburk Jablonec nad Nisou Liberec Praha-Dolní Počernice Brno-město Praha-Suchdol Praha-Kunratice Praha-Vinoř Příbram Praha-Troja Praha-Královice Ústí nad Orlicí Kladno Praha-Kolovraty Praha-Ďáblice Praha 18 Jičín Beroun Praha-Újezd ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrkovice

Levná dlažba Dobrkovice

Dlažba Dobrkovice

Zámkové dlažby Dobrkovice

Zámkové betonové dlažby Dobrkovice

Zámková dlažba Dobrkovice

Betonové dlažby Dobrkovice

Betonová dlažba Dobrkovice

Zdící prvky Dobrkovice

Dlažby II jakosti Dobrkovice

Dlažba II jakosti Dobrkovice

Plošné dlažby Dobrkovice