„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrkovice

Nové produkty Dobrkovice

Dlažby a obrubníky Dobrkovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrkovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrkovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrkovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrkovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrkovice, Levná dlažba Dobrkovice, Dlažba Dobrkovice, Zámkové dlažby Dobrkovice, Zámkové dlažba Dobrkovice, Betonové dlažby Dobrkovice, Betonová dlažba Dobrkovice, Zdící prvky Dobrkovice, Dlažby II jakosti Dobrkovice, Dlažba II jakosti Dobrkovice, Plošné dlažby Dobrkovice, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Strakonice Frýdek-Místek Litoměřice Jeseník Pardubice Písek Karlovy Vary Praha 2 Praha 7 Prostějov Praha-západ Praha-Benice Praha-Řeporyje Česká Lípa Most Praha 20 Praha-Zličín Vsetín Praha-Lipence Praha-Kolovraty Praha-Čakovice Příbram Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Hradec Králové Praha 6 Klatovy Karviná Praha-Lochkov Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Ústí nad Orlicí Třebíč Trutnov Praha-Přední Kopanina Praha-Nedvězí Praha 18 Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Plzeň-město Praha-Dubeč Kroměříž Praha 10 Vyškov Praha 15 Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Praha-Koloděje Brno-venkov Břeclav Český Krumlov Plzeň-sever Praha-Troja Praha 19 Praha 21 Mladá Boleslav Praha 14 Kolín Semily Prachatice Praha-Petrovice Domažlice Znojmo Praha-Kunratice Praha-východ Praha 12 Chomutov Praha 16 Ostrava-město Brno-město Nymburk Jihlava Praha-Libuš Hlavní město Praha Liberec Chrudim Mělník Bruntál České Budějovice Praha-Vinoř Kutná Hora Praha-Šeberov Praha 13 Svitavy Praha-Dolní Počernice Praha 22 Praha 1 Šumperk Tábor Uherské Hradiště Zlín Teplice Praha 5 Opava Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha-Lysolaje Praha-Královice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrkovice

Levná dlažba Dobrkovice

Dlažba Dobrkovice

Zámkové dlažby Dobrkovice

Zámkové betonové dlažby Dobrkovice

Zámková dlažba Dobrkovice

Betonové dlažby Dobrkovice

Betonová dlažba Dobrkovice

Zdící prvky Dobrkovice

Dlažby II jakosti Dobrkovice

Dlažba II jakosti Dobrkovice

Plošné dlažby Dobrkovice