„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrná

Nové produkty Dobrná

Dlažby a obrubníky Dobrná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrná, Levná dlažba Dobrná, Dlažba Dobrná, Zámkové dlažby Dobrná, Zámkové dlažba Dobrná, Betonové dlažby Dobrná, Betonová dlažba Dobrná, Zdící prvky Dobrná, Dlažby II jakosti Dobrná, Dlažba II jakosti Dobrná, Plošné dlažby Dobrná, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Frýdek-Místek Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Chrudim Jablonec nad Nisou Náchod Praha 1 Opava Česká Lípa Děčín Praha 18 Praha 3 Brno-město Praha-Ďáblice Kladno Ostrava-město Praha 19 Plzeň-sever Blansko Teplice Praha-Újezd Praha 9 Jičín Jindřichův Hradec Rychnov nad Kněžnou Brno-venkov České Budějovice Vyškov Praha 14 Vsetín Břeclav Klatovy Praha-Čakovice Praha-Petrovice Praha-západ Praha 13 Praha-Přední Kopanina Rokycany Praha 15 Praha-Klánovice Šumperk Kutná Hora Most Strakonice Nymburk Praha 8 Praha-Lipence Praha 22 Bruntál Praha-Křeslice Praha 2 Karviná Mělník Kroměříž Cheb Beroun Praha-Troja Praha-Dolní Měcholupy Prostějov Praha-východ Zlín Praha 12 Praha 4 Praha-Šeberov Praha-Vinoř Praha 6 Hradec Králové Přerov Trutnov Karlovy Vary Tachov Nový Jičín Litoměřice Tábor Praha-Koloděje Praha 20 Rakovník Praha 7 Český Krumlov Praha-Velká Chuchle Domažlice Svitavy Praha 21 Hlavní město Praha Praha-Libuš Praha-Kolovraty Praha-Zbraslav Třebíč Praha-Královice Plzeň-město Chomutov Jihlava Příbram Prachatice Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Praha-Dubeč Ústí nad Labem Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrná

Levná dlažba Dobrná

Dlažba Dobrná

Zámkové dlažby Dobrná

Zámkové betonové dlažby Dobrná

Zámková dlažba Dobrná

Betonové dlažby Dobrná

Betonová dlažba Dobrná

Zdící prvky Dobrná

Dlažby II jakosti Dobrná

Dlažba II jakosti Dobrná

Plošné dlažby Dobrná