„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrná

Nové produkty Dobrná

Dlažby a obrubníky Dobrná

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrná

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrná

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrná

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrná

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrná, Levná dlažba Dobrná, Dlažba Dobrná, Zámkové dlažby Dobrná, Zámkové dlažba Dobrná, Betonové dlažby Dobrná, Betonová dlažba Dobrná, Zdící prvky Dobrná, Dlažby II jakosti Dobrná, Dlažba II jakosti Dobrná, Plošné dlažby Dobrná, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nedvězí Pardubice Praha-Kolovraty Praha 22 Pelhřimov Kroměříž Praha-Kunratice Rokycany Olomouc Klatovy Praha-Ďáblice Cheb Semily Praha-Nebušice Most Praha 20 Chomutov Praha-západ Teplice Praha 18 Plzeň-sever Praha 14 Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Děčín Blansko Mělník Praha 13 Opava Příbram Ústí nad Orlicí Jablonec nad Nisou Svitavy Třebíč Praha 15 Praha-Čakovice Praha-Lipence Kolín Praha-Zbraslav Jihlava Praha-Šeberov Praha 11 Rychnov nad Kněžnou Bruntál Praha-Zličín Praha-Klánovice Praha 8 Hodonín Louny Karlovy Vary Jindřichův Hradec Praha 4 Strakonice Trutnov Mladá Boleslav Náchod Kutná Hora Praha-Dubeč Ostrava-město Praha-Březiněves Praha-Troja Praha-Koloděje Chrudim Jičín Písek Praha-Běchovice Havlíčkův Brod Litoměřice Plzeň-město Český Krumlov Česká Lípa Hradec Králové Praha-Dolní Měcholupy Praha 21 Sokolov Praha 5 Praha-Benice Prostějov Praha 1 Praha-Velká Chuchle Tachov Praha-Satalice Praha-Přední Kopanina Praha-Suchdol Praha 10 Znojmo Praha-Lochkov Ústí nad Labem Hlavní město Praha Břeclav Praha 12 Praha-východ Brno-venkov Domažlice Praha 17 Praha-Štěrboholy Přerov Liberec Jeseník Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrná

Levná dlažba Dobrná

Dlažba Dobrná

Zámkové dlažby Dobrná

Zámkové betonové dlažby Dobrná

Zámková dlažba Dobrná

Betonové dlažby Dobrná

Betonová dlažba Dobrná

Zdící prvky Dobrná

Dlažby II jakosti Dobrná

Dlažba II jakosti Dobrná

Plošné dlažby Dobrná