„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrochov

Nové produkty Dobrochov

Dlažby a obrubníky Dobrochov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrochov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrochov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrochov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrochov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrochov, Levná dlažba Dobrochov, Dlažba Dobrochov, Zámkové dlažby Dobrochov, Zámkové dlažba Dobrochov, Betonové dlažby Dobrochov, Betonová dlažba Dobrochov, Zdící prvky Dobrochov, Dlažby II jakosti Dobrochov, Dlažba II jakosti Dobrochov, Plošné dlažby Dobrochov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 11 Náchod Bruntál Praha-Klánovice Praha 14 Praha-Petrovice Hradec Králové Praha 6 Praha-Březiněves Karviná Louny Praha-Zbraslav Praha-Čakovice Písek Semily Praha-Dolní Chabry Praha-Koloděje Praha-Benice Hodonín Praha 10 Plzeň-město Vsetín Mladá Boleslav Ústí nad Labem Praha-Běchovice Znojmo Hlavní město Praha Třebíč Žďár nad Sázavou Praha-Suchdol Plzeň-jih Domažlice Praha-Křeslice Vyškov Opava Plzeň-sever Praha 5 Zlín Praha-Ďáblice Praha-Lipence Praha-Dubeč Praha 16 Chrudim Praha 22 Prostějov Olomouc Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha-Újezd Praha-Lysolaje Praha-Satalice Příbram Přerov Rokycany Praha 7 Klatovy Liberec Praha 12 Nymburk Praha 13 Praha-Šeberov Rakovník Benešov Cheb Tábor Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Počernice Praha-Vinoř Praha 3 Praha-východ Sokolov Praha-západ Praha 17 Frýdek-Místek Brno-město Havlíčkův Brod Děčín Jablonec nad Nisou Praha-Nedvězí Ústí nad Orlicí Praha 9 Nový Jičín Kroměříž Ostrava-město Praha-Kolovraty Trutnov Pardubice České Budějovice Praha 15 Mělník Rychnov nad Kněžnou Praha-Řeporyje Praha 21 Praha-Kunratice Praha 19 Praha 20 Kladno Šumperk Most Teplice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrochov

Levná dlažba Dobrochov

Dlažba Dobrochov

Zámkové dlažby Dobrochov

Zámkové betonové dlažby Dobrochov

Zámková dlažba Dobrochov

Betonové dlažby Dobrochov

Betonová dlažba Dobrochov

Zdící prvky Dobrochov

Dlažby II jakosti Dobrochov

Dlažba II jakosti Dobrochov

Plošné dlažby Dobrochov