„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrochov

Nové produkty Dobrochov

Dlažby a obrubníky Dobrochov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrochov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrochov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrochov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrochov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrochov, Levná dlažba Dobrochov, Dlažba Dobrochov, Zámkové dlažby Dobrochov, Zámkové dlažba Dobrochov, Betonové dlažby Dobrochov, Betonová dlažba Dobrochov, Zdící prvky Dobrochov, Dlažby II jakosti Dobrochov, Dlažba II jakosti Dobrochov, Plošné dlažby Dobrochov, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Praha 3 Praha-Lochkov Praha-Vinoř Praha-Dolní Počernice Šumperk Pardubice Praha 9 Praha 19 Hlavní město Praha Pelhřimov Litoměřice Praha-Libuš Tábor Praha 2 Prachatice Praha-Klánovice Vsetín Kladno Blansko Praha-Dolní Měcholupy Karviná Praha 4 Rychnov nad Kněžnou Praha 11 Praha 16 Praha-Čakovice Praha-Nebušice Hodonín Chomutov Ústí nad Orlicí Nymburk Prostějov Praha-Lysolaje Praha-Křeslice Cheb Praha-Lipence Praha 6 Praha 17 Praha 22 Semily Břeclav Plzeň-město Hradec Králové Praha-západ Náchod Sokolov Praha 20 Karlovy Vary Mělník Praha 10 Havlíčkův Brod Praha-Petrovice Kroměříž Praha-Nedvězí Jeseník Chrudim Praha 7 Praha-Benice Písek Praha 21 Praha 14 Praha 8 Znojmo Teplice Praha-Ďáblice Česká Lípa Praha-Březiněves Nový Jičín Praha-Zličín Vyškov Praha-Troja Most Benešov Přerov Praha-Suchdol Praha-Řeporyje Plzeň-sever Plzeň-jih Uherské Hradiště Praha-Dubeč Praha-Kolovraty Jindřichův Hradec Brno-město Praha-Satalice Beroun Louny Tachov Ostrava-město Třebíč Praha-Velká Chuchle Liberec Český Krumlov Děčín Praha-Slivenec Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Bruntál Ústí nad Labem Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrochov

Levná dlažba Dobrochov

Dlažba Dobrochov

Zámkové dlažby Dobrochov

Zámkové betonové dlažby Dobrochov

Zámková dlažba Dobrochov

Betonové dlažby Dobrochov

Betonová dlažba Dobrochov

Zdící prvky Dobrochov

Dlažby II jakosti Dobrochov

Dlažba II jakosti Dobrochov

Plošné dlažby Dobrochov