„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrohošť

Nové produkty Dobrohošť

Dlažby a obrubníky Dobrohošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrohošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrohošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrohošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrohošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrohošť, Levná dlažba Dobrohošť, Dlažba Dobrohošť, Zámkové dlažby Dobrohošť, Zámkové dlažba Dobrohošť, Betonové dlažby Dobrohošť, Betonová dlažba Dobrohošť, Zdící prvky Dobrohošť, Dlažby II jakosti Dobrohošť, Dlažba II jakosti Dobrohošť, Plošné dlažby Dobrohošť, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Labem Rokycany Praha 19 Praha-Řeporyje Praha-západ Praha-Nedvězí Praha-Slivenec Praha-Dolní Chabry Liberec Praha-Vinoř Praha-Šeberov Praha-Ďáblice Jindřichův Hradec Praha 18 Praha-Lipence Náchod Frýdek-Místek Praha-Běchovice Ostrava-město Kolín Most Praha-Lochkov Praha-Čakovice Hradec Králové Nový Jičín Sokolov Břeclav Praha-Kolovraty Chrudim Tábor Praha-Královice Praha 14 Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha-Dubeč Pelhřimov Nymburk Praha 15 Kroměříž Praha-Koloděje Praha 7 Praha 20 Praha 13 Český Krumlov Praha 3 Tachov Jablonec nad Nisou Praha-Velká Chuchle Jeseník Rychnov nad Kněžnou Brno-město Chomutov Rakovník Praha-Klánovice Praha 5 Třebíč Domažlice Praha-Zbraslav Havlíčkův Brod Plzeň-město Česká Lípa Benešov Louny Jihlava Šumperk Praha 11 Brno-venkov Praha 21 Praha-Lysolaje Praha-Troja Praha-Benice Opava Plzeň-jih Praha-Křeslice Vsetín Praha-Libuš Písek Praha 6 Cheb Karlovy Vary Uherské Hradiště Praha 22 Praha 10 Praha-Újezd Praha-Petrovice Klatovy Děčín Bruntál Příbram Praha-Dolní Počernice Praha 2 Beroun Praha-východ České Budějovice Plzeň-sever Vyškov Žďár nad Sázavou Praha 16 Praha 12 Praha-Přední Kopanina ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrohošť

Levná dlažba Dobrohošť

Dlažba Dobrohošť

Zámkové dlažby Dobrohošť

Zámkové betonové dlažby Dobrohošť

Zámková dlažba Dobrohošť

Betonové dlažby Dobrohošť

Betonová dlažba Dobrohošť

Zdící prvky Dobrohošť

Dlažby II jakosti Dobrohošť

Dlažba II jakosti Dobrohošť

Plošné dlažby Dobrohošť