„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrohošť

Nové produkty Dobrohošť

Dlažby a obrubníky Dobrohošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrohošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrohošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrohošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrohošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrohošť, Levná dlažba Dobrohošť, Dlažba Dobrohošť, Zámkové dlažby Dobrohošť, Zámkové dlažba Dobrohošť, Betonové dlažby Dobrohošť, Betonová dlažba Dobrohošť, Zdící prvky Dobrohošť, Dlažby II jakosti Dobrohošť, Dlažba II jakosti Dobrohošť, Plošné dlažby Dobrohošť, Plošná dlažba


Další města:

Jeseník Praha-Nebušice Praha-Libuš Praha 9 Jindřichův Hradec Praha 18 Praha 12 Tábor Praha-Dolní Měcholupy Olomouc Praha 2 Chrudim Praha 20 Brno-město Bruntál Ostrava-město Šumperk Praha 6 Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Brno-venkov Ústí nad Labem Praha-Vinoř Frýdek-Místek Zlín Praha-Řeporyje Kolín Praha 16 Česká Lípa Praha-Křeslice Praha 1 Teplice Děčín Náchod Praha 21 Praha-Zbraslav Praha 11 Sokolov Jičín Břeclav Mělník Ústí nad Orlicí Blansko Praha-Suchdol Žďár nad Sázavou Nový Jičín Prachatice Praha-Slivenec Příbram Praha 15 Litoměřice Most Jablonec nad Nisou Praha 10 Nymburk Semily Liberec Pelhřimov Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha 19 Prostějov Kutná Hora Rakovník Vyškov Svitavy Praha-Šeberov Mladá Boleslav Praha 8 Praha 3 Praha-Koloděje Praha-Čakovice Plzeň-sever Jihlava Praha-Nedvězí Karlovy Vary Praha-Velká Chuchle Praha-Klánovice Písek Třebíč Praha-Ďáblice Praha-Lysolaje Opava Praha-Lochkov Praha-Benice Klatovy Cheb Praha 13 Tachov Havlíčkův Brod Praha-Březiněves Plzeň-jih Hlavní město Praha Benešov Beroun Praha-Dubeč Přerov Praha-západ Praha-Přední Kopanina Praha-Zličín ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrohošť

Levná dlažba Dobrohošť

Dlažba Dobrohošť

Zámkové dlažby Dobrohošť

Zámkové betonové dlažby Dobrohošť

Zámková dlažba Dobrohošť

Betonové dlažby Dobrohošť

Betonová dlažba Dobrohošť

Zdící prvky Dobrohošť

Dlažby II jakosti Dobrohošť

Dlažba II jakosti Dobrohošť

Plošné dlažby Dobrohošť