„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrohošť

Nové produkty Dobrohošť

Dlažby a obrubníky Dobrohošť

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrohošť

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrohošť

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrohošť

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrohošť

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrohošť, Levná dlažba Dobrohošť, Dlažba Dobrohošť, Zámkové dlažby Dobrohošť, Zámkové dlažba Dobrohošť, Betonové dlažby Dobrohošť, Betonová dlažba Dobrohošť, Zdící prvky Dobrohošť, Dlažby II jakosti Dobrohošť, Dlažba II jakosti Dobrohošť, Plošné dlažby Dobrohošť, Plošná dlažba


Další města:

Hodonín Olomouc Praha-Kunratice Český Krumlov Chomutov Nymburk Praha-Petrovice Ostrava-město Praha-Lysolaje Česká Lípa Praha-Koloděje Praha 7 Jablonec nad Nisou Rakovník Kolín Praha-Štěrboholy Praha-západ Praha-Velká Chuchle Cheb Praha-Dolní Chabry Klatovy Brno-město Praha-Březiněves Praha-Šeberov Praha-Kolovraty Praha-Lochkov Jičín Tábor Praha-Dolní Měcholupy Mladá Boleslav Prachatice Benešov Praha 1 Rokycany Třebíč Praha 14 Pelhřimov Praha-Křeslice Semily Karviná Praha-Běchovice Praha-Řeporyje Jihlava Ústí nad Labem Praha-Libuš Praha 20 Náchod Praha 12 Louny Žďár nad Sázavou Praha 9 Plzeň-sever Praha-Benice Zlín Strakonice Praha 17 Praha-Nedvězí Břeclav Kutná Hora Praha 11 Vsetín Liberec Šumperk Kroměříž Praha 13 Praha 22 Opava Praha 8 Praha-Dubeč Praha-Slivenec Příbram Teplice Bruntál Písek Karlovy Vary Chrudim Frýdek-Místek Jeseník Znojmo České Budějovice Praha 2 Praha-Újezd Blansko Praha 6 Praha-Dolní Počernice Praha 10 Praha 18 Plzeň-jih Praha-Lipence Praha-Zbraslav Praha 3 Litoměřice Praha-Čakovice Praha 5 Praha-Nebušice Most Praha-Klánovice Sokolov Uherské Hradiště Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrohošť

Levná dlažba Dobrohošť

Dlažba Dobrohošť

Zámkové dlažby Dobrohošť

Zámkové betonové dlažby Dobrohošť

Zámková dlažba Dobrohošť

Betonové dlažby Dobrohošť

Betonová dlažba Dobrohošť

Zdící prvky Dobrohošť

Dlažby II jakosti Dobrohošť

Dlažba II jakosti Dobrohošť

Plošné dlažby Dobrohošť