„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrovice

Nové produkty Dobrovice

Dlažby a obrubníky Dobrovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrovice, Levná dlažba Dobrovice, Dlažba Dobrovice, Zámkové dlažby Dobrovice, Zámkové dlažba Dobrovice, Betonové dlažby Dobrovice, Betonová dlažba Dobrovice, Zdící prvky Dobrovice, Dlažby II jakosti Dobrovice, Dlažba II jakosti Dobrovice, Plošné dlažby Dobrovice, Plošná dlažba


Další města:

České Budějovice Praha-Klánovice Praha-Velká Chuchle Plzeň-sever Břeclav Znojmo Jeseník Teplice Blansko Praha-Královice Praha 16 Praha 10 Vyškov Český Krumlov Praha-Újezd Plzeň-jih Praha 21 Havlíčkův Brod Praha-Čakovice Cheb Praha-Dolní Počernice Karviná Praha-západ Kolín Česká Lípa Benešov Praha 20 Strakonice Chrudim Most Náchod Svitavy Frýdek-Místek Praha 7 Opava Praha-Lysolaje Šumperk Rakovník Trutnov Praha 3 Praha 12 Domažlice Sokolov Kutná Hora Ostrava-město Praha-Nebušice Praha-Přední Kopanina Praha-Lipence Praha 13 Plzeň-město Třebíč Mladá Boleslav Praha-Libuš Olomouc Jičín Rokycany Praha-Suchdol Pardubice Ústí nad Labem Mělník Praha-Běchovice Praha 8 Tábor Praha 18 Tachov Praha-Zbraslav Praha-Satalice Praha-Kunratice Praha-Koloděje Praha-Kolovraty Jablonec nad Nisou Kroměříž Přerov Liberec Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Praha 9 Praha-Dolní Chabry Písek Praha-Benice Praha 2 Praha 19 Brno-venkov Příbram Beroun Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Praha-Lochkov Praha 11 Pelhřimov Praha-Zličín Hradec Králové Bruntál Žďár nad Sázavou Brno-město Praha-Křeslice Praha 4 Zlín Uherské Hradiště Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrovice

Levná dlažba Dobrovice

Dlažba Dobrovice

Zámkové dlažby Dobrovice

Zámkové betonové dlažby Dobrovice

Zámková dlažba Dobrovice

Betonové dlažby Dobrovice

Betonová dlažba Dobrovice

Zdící prvky Dobrovice

Dlažby II jakosti Dobrovice

Dlažba II jakosti Dobrovice

Plošné dlažby Dobrovice