„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrovice

Nové produkty Dobrovice

Dlažby a obrubníky Dobrovice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrovice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrovice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrovice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrovice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrovice, Levná dlažba Dobrovice, Dlažba Dobrovice, Zámkové dlažby Dobrovice, Zámkové dlažba Dobrovice, Betonové dlažby Dobrovice, Betonová dlažba Dobrovice, Zdící prvky Dobrovice, Dlažby II jakosti Dobrovice, Dlažba II jakosti Dobrovice, Plošné dlažby Dobrovice, Plošná dlažba


Další města:

Jihlava Rokycany Praha-Slivenec Tachov Praha 20 Praha-Troja Litoměřice Praha 16 Praha-Libuš Vyškov Praha-Zbraslav Svitavy Praha-Velká Chuchle Praha 4 Praha-Benice České Budějovice Praha-Dubeč Praha-Koloděje Praha-východ Trutnov Blansko Hlavní město Praha Pelhřimov Praha 15 Znojmo Vsetín Kroměříž Ostrava-město Brno-venkov Praha 12 Praha 11 Praha-Újezd Pardubice Praha-Dolní Počernice Písek Karviná Praha 14 Praha-Štěrboholy Praha-Nebušice Praha 21 Sokolov Most Praha 5 Jičín Praha-Královice Zlín Praha 6 Praha-Řeporyje Kladno Praha 13 Prachatice Praha-Březiněves Náchod Klatovy Havlíčkův Brod Praha 18 Česká Lípa Ústí nad Labem Hradec Králové Třebíč Karlovy Vary Strakonice Ústí nad Orlicí Nový Jičín Kutná Hora Děčín Bruntál Praha 22 Teplice Tábor Praha-Suchdol Praha-Kunratice Praha-Čakovice Olomouc Praha-Lipence Praha 2 Cheb Šumperk Louny Liberec Mladá Boleslav Praha 10 Přerov Chomutov Brno-město Praha-Přední Kopanina Chrudim Beroun Praha-Ďáblice Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha 17 Frýdek-Místek Jindřichův Hradec Praha-Lochkov Nymburk Praha-Zličín Praha-Běchovice Praha 3 Praha-Dolní Chabry ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrovice

Levná dlažba Dobrovice

Dlažba Dobrovice

Zámkové dlažby Dobrovice

Zámkové betonové dlažby Dobrovice

Zámková dlažba Dobrovice

Betonové dlažby Dobrovice

Betonová dlažba Dobrovice

Zdící prvky Dobrovice

Dlažby II jakosti Dobrovice

Dlažba II jakosti Dobrovice

Plošné dlažby Dobrovice