„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrovíz

Nové produkty Dobrovíz

Dlažby a obrubníky Dobrovíz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrovíz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrovíz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrovíz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrovíz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrovíz, Levná dlažba Dobrovíz, Dlažba Dobrovíz, Zámkové dlažby Dobrovíz, Zámkové dlažba Dobrovíz, Betonové dlažby Dobrovíz, Betonová dlažba Dobrovíz, Zdící prvky Dobrovíz, Dlažby II jakosti Dobrovíz, Dlažba II jakosti Dobrovíz, Plošné dlažby Dobrovíz, Plošná dlažba


Další města:

Olomouc Liberec Praha 8 Rakovník Třebíč Příbram Česká Lípa Kutná Hora Jablonec nad Nisou Chrudim Praha 15 Praha 19 Praha 22 Náchod Ústí nad Labem Svitavy Praha-Nebušice Jindřichův Hradec Znojmo Praha 12 Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha 16 Praha 5 Tachov Jičín Benešov Nový Jičín Praha-Troja Most Plzeň-jih Hradec Králové Praha-Újezd Semily Praha-Zbraslav Český Krumlov Praha-Suchdol Teplice Praha-Běchovice Praha-Benice Praha-Šeberov Praha-Klánovice Nymburk Praha-západ Břeclav Praha 10 Praha-Dubeč Praha 4 Tábor Praha-Koloděje Prachatice Praha-Dolní Chabry Brno-venkov Ostrava-město Děčín Praha-Petrovice Praha-Lochkov Kladno Přerov Praha-Dolní Měcholupy Rychnov nad Kněžnou Praha-Královice Praha-Lysolaje Praha-Velká Chuchle Praha 7 Kolín Uherské Hradiště Praha 3 Vyškov Kroměříž Praha-Lipence Praha-Březiněves Plzeň-sever Strakonice Brno-město Praha 2 Praha 18 Blansko Praha-Štěrboholy Praha-Přední Kopanina Litoměřice Praha 17 Frýdek-Místek Praha-východ Praha 21 Ústí nad Orlicí Praha 11 Praha-Křeslice Praha-Slivenec Chomutov Praha 1 Praha 9 Mladá Boleslav Praha 20 Písek Praha 14 Cheb Praha-Kunratice Opava Plzeň-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrovíz

Levná dlažba Dobrovíz

Dlažba Dobrovíz

Zámkové dlažby Dobrovíz

Zámkové betonové dlažby Dobrovíz

Zámková dlažba Dobrovíz

Betonové dlažby Dobrovíz

Betonová dlažba Dobrovíz

Zdící prvky Dobrovíz

Dlažby II jakosti Dobrovíz

Dlažba II jakosti Dobrovíz

Plošné dlažby Dobrovíz