„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrovíz

Nové produkty Dobrovíz

Dlažby a obrubníky Dobrovíz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrovíz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrovíz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrovíz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrovíz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrovíz, Levná dlažba Dobrovíz, Dlažba Dobrovíz, Zámkové dlažby Dobrovíz, Zámkové dlažba Dobrovíz, Betonové dlažby Dobrovíz, Betonová dlažba Dobrovíz, Zdící prvky Dobrovíz, Dlažby II jakosti Dobrovíz, Dlažba II jakosti Dobrovíz, Plošné dlažby Dobrovíz, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice Prostějov Praha-Troja Ústí nad Orlicí Liberec Praha 21 Česká Lípa Praha 7 Hradec Králové Blansko Klatovy Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Chrudim Znojmo Praha 13 Ústí nad Labem Praha 1 Olomouc Nový Jičín Teplice Kroměříž Praha 14 Praha-Lipence Brno-venkov Praha-Šeberov Praha 22 Praha 4 Praha-Velká Chuchle Svitavy Praha 2 Frýdek-Místek Karlovy Vary Praha-Klánovice Louny Praha 11 Praha 19 Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Vyškov Tachov Praha 20 Brno-město Praha-Ďáblice Praha-Benice Bruntál Praha-Lysolaje Pelhřimov Uherské Hradiště Příbram Praha 18 Havlíčkův Brod Praha-Kunratice Sokolov Praha 8 Rokycany Náchod Praha 15 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Měcholupy Prachatice Kladno Mladá Boleslav Trutnov Praha-východ Praha 10 Praha 17 Jičín Břeclav Praha-Nebušice Praha-Petrovice Chomutov Ostrava-město České Budějovice Strakonice Kolín Praha-Nedvězí Nymburk Praha-Zbraslav Praha-Dolní Počernice Litoměřice Praha-Běchovice Kutná Hora Praha-Libuš Praha-Řeporyje Jeseník Plzeň-jih Praha-Zličín Semily Praha-Koloděje Praha-Štěrboholy Plzeň-sever Praha-Suchdol Zlín Písek Praha 3 Mělník Praha-Satalice Praha-Lochkov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrovíz

Levná dlažba Dobrovíz

Dlažba Dobrovíz

Zámkové dlažby Dobrovíz

Zámkové betonové dlažby Dobrovíz

Zámková dlažba Dobrovíz

Betonové dlažby Dobrovíz

Betonová dlažba Dobrovíz

Zdící prvky Dobrovíz

Dlažby II jakosti Dobrovíz

Dlažba II jakosti Dobrovíz

Plošné dlažby Dobrovíz