„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobrovíz

Nové produkty Dobrovíz

Dlažby a obrubníky Dobrovíz

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobrovíz

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobrovíz

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobrovíz

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobrovíz

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobrovíz, Levná dlažba Dobrovíz, Dlažba Dobrovíz, Zámkové dlažby Dobrovíz, Zámkové dlažba Dobrovíz, Betonové dlažby Dobrovíz, Betonová dlažba Dobrovíz, Zdící prvky Dobrovíz, Dlažby II jakosti Dobrovíz, Dlažba II jakosti Dobrovíz, Plošné dlažby Dobrovíz, Plošná dlažba


Další města:

Cheb Tábor Praha-Královice Praha 19 Praha 6 Chomutov Bruntál Kladno Děčín Český Krumlov Praha-Vinoř Praha 1 Praha 2 Praha 12 Praha-Lipence Strakonice Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Praha-Troja Jičín Praha 3 Uherské Hradiště Praha-Řeporyje Praha-Velká Chuchle Domažlice Svitavy Praha-Libuš Prostějov Nymburk Karviná Praha-Kolovraty Praha-Štěrboholy Kolín Praha 8 Benešov Sokolov Brno-město Plzeň-město Ostrava-město Zlín Praha-Nebušice Praha-Křeslice Brno-venkov Mladá Boleslav Praha-Nedvězí Praha 4 Znojmo Praha-Zličín Praha 20 Praha-Čakovice Praha-Satalice Vyškov Hodonín Ústí nad Orlicí Praha 5 Praha-Lysolaje Nový Jičín Jihlava Šumperk Praha 17 Kutná Hora Praha-Suchdol Praha 22 Plzeň-jih Praha-Benice Praha-Slivenec Teplice Karlovy Vary Louny Opava Beroun Břeclav Litoměřice Semily Rokycany Žďár nad Sázavou Praha-Ďáblice Česká Lípa Náchod Praha-Kunratice Písek Hradec Králové České Budějovice Trutnov Praha 14 Praha 18 Jablonec nad Nisou Praha-Dolní Měcholupy Příbram Praha-Šeberov Praha 21 Pelhřimov Hlavní město Praha Praha 9 Ústí nad Labem Prachatice Mělník Havlíčkův Brod Praha-Koloděje Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobrovíz

Levná dlažba Dobrovíz

Dlažba Dobrovíz

Zámkové dlažby Dobrovíz

Zámkové betonové dlažby Dobrovíz

Zámková dlažba Dobrovíz

Betonové dlažby Dobrovíz

Betonová dlažba Dobrovíz

Zdící prvky Dobrovíz

Dlažby II jakosti Dobrovíz

Dlažba II jakosti Dobrovíz

Plošné dlažby Dobrovíz