„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobršín

Nové produkty Dobršín

Dlažby a obrubníky Dobršín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobršín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobršín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobršín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobršín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobršín, Levná dlažba Dobršín, Dlažba Dobršín, Zámkové dlažby Dobršín, Zámkové dlažba Dobršín, Betonové dlažby Dobršín, Betonová dlažba Dobršín, Zdící prvky Dobršín, Dlažby II jakosti Dobršín, Dlažba II jakosti Dobršín, Plošné dlažby Dobršín, Plošná dlažba


Další města:

Vsetín Benešov Břeclav Praha-Řeporyje Opava Praha 9 Blansko Praha-Dolní Počernice Jindřichův Hradec Žďár nad Sázavou Havlíčkův Brod Vyškov Rakovník Písek Domažlice Děčín Praha-Ďáblice Hlavní město Praha Praha-Petrovice Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Praha 21 Praha 5 Praha-Čakovice Praha 8 Praha 12 Hodonín Ústí nad Labem Plzeň-město Plzeň-jih Praha-Zličín Praha-Březiněves Praha 6 Praha 17 Ústí nad Orlicí Praha 14 Frýdek-Místek Kroměříž Mladá Boleslav Praha-Suchdol Karviná Šumperk Praha-Zbraslav Mělník Nymburk Náchod Praha-Dolní Měcholupy Ostrava-město Znojmo Praha-východ Semily České Budějovice Sokolov Nový Jičín Praha 1 Praha-Kolovraty Praha-Kunratice Praha-Křeslice Louny Praha-Vinoř Klatovy Strakonice Praha-Dubeč Praha 22 Pelhřimov Praha-Koloděje Cheb Praha-Lochkov Praha-Šeberov Přerov Český Krumlov Praha-Troja Praha 4 Praha-Královice Praha 2 Česká Lípa Brno-venkov Praha-západ Praha-Lipence Jeseník Brno-město Praha-Satalice Prostějov Praha 7 Rychnov nad Kněžnou Pardubice Praha-Nedvězí Praha-Štěrboholy Praha-Slivenec Tachov Rokycany Příbram Praha 10 Tábor Litoměřice Praha-Lysolaje Praha-Újezd Kladno Jihlava Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobršín

Levná dlažba Dobršín

Dlažba Dobršín

Zámkové dlažby Dobršín

Zámkové betonové dlažby Dobršín

Zámková dlažba Dobršín

Betonové dlažby Dobršín

Betonová dlažba Dobršín

Zdící prvky Dobršín

Dlažby II jakosti Dobršín

Dlažba II jakosti Dobršín

Plošné dlažby Dobršín