„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobršín

Nové produkty Dobršín

Dlažby a obrubníky Dobršín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobršín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobršín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobršín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobršín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobršín, Levná dlažba Dobršín, Dlažba Dobršín, Zámkové dlažby Dobršín, Zámkové dlažba Dobršín, Betonové dlažby Dobršín, Betonová dlažba Dobršín, Zdící prvky Dobršín, Dlažby II jakosti Dobršín, Dlažba II jakosti Dobršín, Plošné dlažby Dobršín, Plošná dlažba


Další města:

Semily Most Praha-Troja Trutnov Tábor Vsetín Benešov Praha-Křeslice Praha 6 Kutná Hora Kroměříž Praha-Suchdol Praha 7 Praha 5 Jindřichův Hradec Kladno Strakonice Praha-Zbraslav Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Praha-Dolní Počernice Praha-Kolovraty Vyškov Český Krumlov Hodonín Praha 8 Děčín Plzeň-jih Klatovy Blansko Praha 20 Brno-město Pardubice Praha 21 Svitavy Praha-Nedvězí Olomouc Tachov Beroun Praha-Královice Louny Liberec Praha-Velká Chuchle Přerov Písek Znojmo Rokycany Ústí nad Labem Česká Lípa Praha 17 Praha-Kunratice Cheb Karviná Mělník Praha 18 Prachatice Praha-Čakovice Praha 4 Praha 16 Náchod Praha-Slivenec Praha 13 Jihlava Břeclav Chrudim Chomutov Mladá Boleslav Praha-Dolní Chabry Jablonec nad Nisou Rakovník Praha-Vinoř Uherské Hradiště Praha 2 Zlín Praha-Lipence Bruntál Praha 14 Praha-Klánovice Frýdek-Místek Šumperk Praha-západ Praha-Újezd Prostějov Praha 15 Plzeň-město Opava Praha 9 Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Praha 22 Praha 3 Praha-Březiněves Domažlice Praha-Benice Praha 1 Hradec Králové Praha-Petrovice Praha-Lysolaje Ostrava-město Litoměřice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobršín

Levná dlažba Dobršín

Dlažba Dobršín

Zámkové dlažby Dobršín

Zámkové betonové dlažby Dobršín

Zámková dlažba Dobršín

Betonové dlažby Dobršín

Betonová dlažba Dobršín

Zdící prvky Dobršín

Dlažby II jakosti Dobršín

Dlažba II jakosti Dobršín

Plošné dlažby Dobršín