„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobruška

Nové produkty Dobruška

Dlažby a obrubníky Dobruška

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobruška

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobruška

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobruška

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobruška

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobruška, Levná dlažba Dobruška, Dlažba Dobruška, Zámkové dlažby Dobruška, Zámkové dlažba Dobruška, Betonové dlažby Dobruška, Betonová dlažba Dobruška, Zdící prvky Dobruška, Dlažby II jakosti Dobruška, Dlažba II jakosti Dobruška, Plošné dlažby Dobruška, Plošná dlažba


Další města:

Praha-západ Praha-Satalice Tábor Tachov Praha 4 Praha 11 Benešov Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Vsetín Praha-Štěrboholy Ostrava-město Praha 2 Praha 15 Jablonec nad Nisou Příbram Praha 13 Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Praha-Zličín Praha 5 Praha-východ Olomouc Karlovy Vary Kolín Praha-Klánovice Praha 22 Prachatice Jihlava Praha 12 Praha 8 Písek Praha-Řeporyje Hodonín Praha-Benice Praha 21 Chrudim Most Šumperk Praha 18 Praha-Libuš Praha 10 Chomutov Praha-Slivenec Cheb Praha 3 Liberec Opava Praha-Lipence Praha-Ďáblice Praha-Kunratice Praha-Vinoř Rokycany Praha-Újezd Ústí nad Orlicí Hradec Králové Jičín Praha-Čakovice Nymburk Praha-Zbraslav Náchod Plzeň-sever Praha-Královice Praha-Petrovice Teplice Plzeň-jih Praha-Lysolaje Domažlice Praha 1 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Dolní Chabry Praha-Troja Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Praha-Suchdol Třebíč Praha-Nedvězí Praha 19 Frýdek-Místek Brno-venkov Hlavní město Praha Kladno Znojmo Zlín České Budějovice Praha-Březiněves Praha 6 Karviná Praha-Dubeč Uherské Hradiště Brno-město Blansko Litoměřice Přerov Havlíčkův Brod Kroměříž Praha 20 Jeseník Praha 9 Bruntál ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobruška

Levná dlažba Dobruška

Dlažba Dobruška

Zámkové dlažby Dobruška

Zámkové betonové dlažby Dobruška

Zámková dlažba Dobruška

Betonové dlažby Dobruška

Betonová dlažba Dobruška

Zdící prvky Dobruška

Dlažby II jakosti Dobruška

Dlažba II jakosti Dobruška

Plošné dlažby Dobruška