„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobruška

Nové produkty Dobruška

Dlažby a obrubníky Dobruška

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobruška

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobruška

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobruška

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobruška

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobruška, Levná dlažba Dobruška, Dlažba Dobruška, Zámkové dlažby Dobruška, Zámkové dlažba Dobruška, Betonové dlažby Dobruška, Betonová dlažba Dobruška, Zdící prvky Dobruška, Dlažby II jakosti Dobruška, Dlažba II jakosti Dobruška, Plošné dlažby Dobruška, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Královice Praha-Štěrboholy Plzeň-město Mladá Boleslav Rychnov nad Kněžnou Havlíčkův Brod Beroun Nový Jičín Most Zlín Žďár nad Sázavou Plzeň-sever Praha-Lipence Praha 5 Praha-Suchdol Vsetín Prostějov Trutnov Praha 2 Praha 3 Kolín Vyškov Písek Praha-Velká Chuchle Praha-Satalice Praha-Řeporyje Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Šumperk Tábor Praha-Dubeč Náchod Rakovník Praha-Březiněves Praha 7 Cheb Praha 11 Benešov Rokycany Praha 8 Praha-Koloděje Kladno Praha-Slivenec Karviná Praha 1 Praha-Nedvězí Pardubice Český Krumlov Znojmo Břeclav Plzeň-jih Jičín Praha-Kolovraty Praha-Klánovice Praha-západ Domažlice Praha-Dolní Chabry Mělník Praha-Újezd Praha-Šeberov Hradec Králové Praha 20 Praha-Vinoř Příbram Praha 14 Klatovy Praha 18 Praha-Libuš Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Frýdek-Místek Česká Lípa Praha-Lysolaje Praha-Běchovice Brno-město Praha-Dolní Počernice Praha-Přední Kopanina Sokolov Kutná Hora Praha-Nebušice Uherské Hradiště Ústí nad Labem Hodonín Praha 13 Blansko Praha 15 Teplice Praha-Troja České Budějovice Litoměřice Praha 9 Jablonec nad Nisou Praha 6 Brno-venkov Tachov Pelhřimov Praha 19 Louny Praha-Lochkov Ostrava-město ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobruška

Levná dlažba Dobruška

Dlažba Dobruška

Zámkové dlažby Dobruška

Zámkové betonové dlažby Dobruška

Zámková dlažba Dobruška

Betonové dlažby Dobruška

Betonová dlažba Dobruška

Zdící prvky Dobruška

Dlažby II jakosti Dobruška

Dlažba II jakosti Dobruška

Plošné dlažby Dobruška