„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobšice

Nové produkty Dobšice

Dlažby a obrubníky Dobšice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobšice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobšice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobšice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobšice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobšice, Levná dlažba Dobšice, Dlažba Dobšice, Zámkové dlažby Dobšice, Zámkové dlažba Dobšice, Betonové dlažby Dobšice, Betonová dlažba Dobšice, Zdící prvky Dobšice, Dlažby II jakosti Dobšice, Dlažba II jakosti Dobšice, Plošné dlažby Dobšice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Strakonice Praha-Řeporyje Tachov Praha 20 Příbram Praha-Lysolaje Chomutov Brno-město Semily Písek Pelhřimov Praha-Štěrboholy Praha-Běchovice Český Krumlov Tábor Domažlice Plzeň-město Ústí nad Orlicí Kladno Sokolov Praha-Královice Praha-Čakovice Praha 17 Svitavy Rokycany Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Praha-Nedvězí Rakovník Hodonín Praha-Velká Chuchle Praha 1 Praha 19 Praha-východ Praha-Vinoř Praha 8 Praha 3 Praha 7 Praha-Klánovice Jičín Praha-Kunratice Praha-Satalice Praha 15 Trutnov Olomouc Praha-Troja Brno-venkov Louny Opava Karlovy Vary Znojmo Zlín Praha-Ďáblice Vyškov Kolín Praha 6 Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Litoměřice Praha 16 Jeseník Přerov Praha-Březiněves Bruntál Mělník Praha-Petrovice Most Beroun Praha 13 Frýdek-Místek České Budějovice Praha 18 Praha-Křeslice Jihlava Praha-Dolní Chabry Praha 9 Nymburk Ostrava-město Benešov Praha 12 Praha-Dubeč Liberec Praha-Koloděje Mladá Boleslav Praha-Újezd Chrudim Kroměříž Děčín Praha-Šeberov Prostějov Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Prachatice Třebíč Hlavní město Praha Praha-Zbraslav Praha-Dolní Měcholupy Cheb Praha-Benice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobšice

Levná dlažba Dobšice

Dlažba Dobšice

Zámkové dlažby Dobšice

Zámkové betonové dlažby Dobšice

Zámková dlažba Dobšice

Betonové dlažby Dobšice

Betonová dlažba Dobšice

Zdící prvky Dobšice

Dlažby II jakosti Dobšice

Dlažba II jakosti Dobšice

Plošné dlažby Dobšice