„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobšice

Nové produkty Dobšice

Dlažby a obrubníky Dobšice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobšice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobšice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobšice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobšice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobšice, Levná dlažba Dobšice, Dlažba Dobšice, Zámkové dlažby Dobšice, Zámkové dlažba Dobšice, Betonové dlažby Dobšice, Betonová dlažba Dobšice, Zdící prvky Dobšice, Dlažby II jakosti Dobšice, Dlažba II jakosti Dobšice, Plošné dlažby Dobšice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Most Nový Jičín Karlovy Vary Praha-Nebušice Praha 14 Rakovník Ústí nad Orlicí Žďár nad Sázavou Vsetín Trutnov Praha 10 Hradec Králové Praha-Vinoř Mělník Uherské Hradiště Znojmo Strakonice Praha-Dolní Chabry Teplice Beroun Jablonec nad Nisou Karviná Havlíčkův Brod Praha-Zbraslav Praha-Kolovraty Kladno Praha 2 Praha 19 Chrudim České Budějovice Kutná Hora Praha-Újezd Svitavy Písek Tábor Praha-Klánovice Praha-východ Plzeň-sever Prachatice Praha-Nedvězí Benešov Frýdek-Místek Praha 1 Praha 11 Praha-Dubeč Praha-Přední Kopanina Zlín Litoměřice Praha-Lochkov Šumperk Semily Praha-Dolní Měcholupy Praha-Satalice Praha-Koloděje Cheb Praha 20 Praha-Kunratice Praha-Petrovice Praha-Štěrboholy Praha-Březiněves Tachov Blansko Praha-Řeporyje Bruntál Praha-Dolní Počernice Praha 3 Břeclav Praha-Troja Praha 8 Praha 5 Praha 12 Nymburk Jičín Vyškov Prostějov Kroměříž Hodonín Praha-Slivenec Olomouc Přerov Praha 21 Praha 7 Děčín Kolín Praha 4 Hlavní město Praha Praha-Lysolaje Praha-Čakovice Ústí nad Labem Brno-město Liberec Praha 18 Praha 22 Sokolov Brno-venkov Třebíč Praha-Běchovice Mladá Boleslav Praha 17 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobšice

Levná dlažba Dobšice

Dlažba Dobšice

Zámkové dlažby Dobšice

Zámkové betonové dlažby Dobšice

Zámková dlažba Dobšice

Betonové dlažby Dobšice

Betonová dlažba Dobšice

Zdící prvky Dobšice

Dlažby II jakosti Dobšice

Dlažba II jakosti Dobšice

Plošné dlažby Dobšice