„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dobšice

Nové produkty Dobšice

Dlažby a obrubníky Dobšice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dobšice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dobšice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dobšice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dobšice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dobšice, Levná dlažba Dobšice, Dlažba Dobšice, Zámkové dlažby Dobšice, Zámkové dlažba Dobšice, Betonové dlažby Dobšice, Betonová dlažba Dobšice, Zdící prvky Dobšice, Dlažby II jakosti Dobšice, Dlažba II jakosti Dobšice, Plošné dlažby Dobšice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Kladno Rakovník Liberec Strakonice Praha-Dolní Měcholupy Plzeň-město Opava Praha-Nebušice Nový Jičín Plzeň-jih Praha 11 Mělník Plzeň-sever Louny Chrudim Praha 3 Praha 10 Praha-východ Rokycany Cheb Praha 12 Praha 9 Třebíč Praha 16 Havlíčkův Brod Příbram Kutná Hora Praha-Běchovice Praha 21 Praha 8 Praha-Újezd Šumperk Praha-západ České Budějovice Praha 19 Praha-Šeberov Praha-Lochkov Sokolov Praha-Přední Kopanina Klatovy Praha-Křeslice Pardubice Jablonec nad Nisou Kolín Jeseník Praha 22 Litoměřice Praha-Satalice Břeclav Bruntál Praha 17 Teplice Hradec Králové Český Krumlov Rychnov nad Kněžnou Praha 13 Praha-Koloděje Praha-Dubeč Praha-Benice Praha 15 Praha 18 Brno-město Benešov Žďár nad Sázavou Praha-Štěrboholy Jindřichův Hradec Písek Brno-venkov Nymburk Prostějov Semily Karviná Praha 20 Praha-Klánovice Praha-Libuš Praha-Nedvězí Znojmo Hodonín Praha-Kolovraty Uherské Hradiště Praha-Petrovice Vyškov Děčín Praha-Královice Praha-Suchdol Praha 4 Praha 7 Praha-Řeporyje Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Tábor Ústí nad Labem Praha-Kunratice Jičín Blansko Přerov Chomutov Praha-Troja Pelhřimov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dobšice

Levná dlažba Dobšice

Dlažba Dobšice

Zámkové dlažby Dobšice

Zámkové betonové dlažby Dobšice

Zámková dlažba Dobšice

Betonové dlažby Dobšice

Betonová dlažba Dobšice

Zdící prvky Dobšice

Dlažby II jakosti Dobšice

Dlažba II jakosti Dobšice

Plošné dlažby Dobšice