„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dohalice

Nové produkty Dohalice

Dlažby a obrubníky Dohalice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dohalice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dohalice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dohalice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dohalice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dohalice, Levná dlažba Dohalice, Dlažba Dohalice, Zámkové dlažby Dohalice, Zámkové dlažba Dohalice, Betonové dlažby Dohalice, Betonová dlažba Dohalice, Zdící prvky Dohalice, Dlažby II jakosti Dohalice, Dlažba II jakosti Dohalice, Plošné dlažby Dohalice, Plošná dlažba


Další města:

Český Krumlov Praha-Dolní Měcholupy Tábor Praha-Velká Chuchle Děčín Praha-Nebušice Jeseník Praha-Zbraslav Praha-Běchovice Praha-Suchdol České Budějovice Beroun Ústí nad Labem Vyškov Plzeň-jih Chomutov Strakonice Rychnov nad Kněžnou Plzeň-město Praha-Kolovraty Rakovník Litoměřice Přerov Praha-Lysolaje Praha-Ďáblice Havlíčkův Brod Praha 20 Jihlava Liberec Šumperk Praha-Lochkov Vsetín Česká Lípa Praha-Vinoř Brno-venkov Prostějov Praha 11 Louny Brno-město Praha 5 Zlín Ústí nad Orlicí Praha 8 Praha 22 Praha-Satalice Benešov Praha 21 Svitavy Sokolov Pardubice Blansko Kladno Praha 13 Praha 12 Kolín Uherské Hradiště Břeclav Praha-Zličín Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha 3 Teplice Frýdek-Místek Praha-Koloděje Praha 1 Praha 4 Jindřichův Hradec Hlavní město Praha Praha 10 Pelhřimov Praha-Dolní Počernice Hodonín Praha-Lipence Cheb Praha-Řeporyje Kutná Hora Most Jičín Praha-Petrovice Znojmo Klatovy Bruntál Nymburk Třebíč Praha-Kunratice Nový Jičín Semily Rokycany Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Jablonec nad Nisou Olomouc Praha 6 Praha-Benice Praha 2 Praha 9 Mělník Praha-Šeberov Karviná Praha-Slivenec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dohalice

Levná dlažba Dohalice

Dlažba Dohalice

Zámkové dlažby Dohalice

Zámkové betonové dlažby Dohalice

Zámková dlažba Dohalice

Betonové dlažby Dohalice

Betonová dlažba Dohalice

Zdící prvky Dohalice

Dlažby II jakosti Dohalice

Dlažba II jakosti Dohalice

Plošné dlažby Dohalice