„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dohalice

Nové produkty Dohalice

Dlažby a obrubníky Dohalice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dohalice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dohalice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dohalice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dohalice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dohalice, Levná dlažba Dohalice, Dlažba Dohalice, Zámkové dlažby Dohalice, Zámkové dlažba Dohalice, Betonové dlažby Dohalice, Betonová dlažba Dohalice, Zdící prvky Dohalice, Dlažby II jakosti Dohalice, Dlažba II jakosti Dohalice, Plošné dlažby Dohalice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Kolovraty Svitavy Třebíč Olomouc Ústí nad Orlicí Praha-Křeslice Praha-Čakovice Praha-Koloděje Cheb Mladá Boleslav Beroun Trutnov Praha 5 Domažlice Plzeň-jih Praha-Slivenec Karlovy Vary Jindřichův Hradec České Budějovice Česká Lípa Praha 4 Praha 9 Blansko Most Brno-město Vsetín Mělník Praha 16 Teplice Praha 21 Rakovník Vyškov Praha 7 Praha-Dubeč Praha 17 Pelhřimov Břeclav Opava Tábor Jihlava Zlín Nový Jičín Rychnov nad Kněžnou Praha-Lochkov Praha-Zbraslav Sokolov Jeseník Český Krumlov Praha 11 Hradec Králové Praha-Vinoř Hodonín Praha-Dolní Chabry Brno-venkov Praha 19 Praha-Štěrboholy Praha-Petrovice Tachov Šumperk Praha-Újezd Liberec Havlíčkův Brod Příbram Plzeň-sever Praha-Libuš Kolín Praha-Ďáblice Strakonice Praha-Řeporyje Náchod Rokycany Praha 1 Praha-Lysolaje Benešov Praha-Dolní Měcholupy Praha-Benice Praha-Velká Chuchle Praha-východ Praha 2 Kroměříž Praha-Přední Kopanina Pardubice Jičín Praha-Dolní Počernice Praha 20 Nymburk Praha 12 Praha-Běchovice Praha 15 Chomutov Bruntál Praha-západ Praha 3 Praha 14 Praha-Zličín Ostrava-město Prostějov Hlavní město Praha Praha 22 Karviná ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dohalice

Levná dlažba Dohalice

Dlažba Dohalice

Zámkové dlažby Dohalice

Zámkové betonové dlažby Dohalice

Zámková dlažba Dohalice

Betonové dlažby Dohalice

Betonová dlažba Dohalice

Zdící prvky Dohalice

Dlažby II jakosti Dohalice

Dlažba II jakosti Dohalice

Plošné dlažby Dohalice