„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dolany

Nové produkty Dolany

Dlažby a obrubníky Dolany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dolany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dolany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dolany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dolany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dolany, Levná dlažba Dolany, Dlažba Dolany, Zámkové dlažby Dolany, Zámkové dlažba Dolany, Betonové dlažby Dolany, Betonová dlažba Dolany, Zdící prvky Dolany, Dlažby II jakosti Dolany, Dlažba II jakosti Dolany, Plošné dlažby Dolany, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Praha-Libuš Kutná Hora Teplice Praha 20 Praha 4 Plzeň-sever Praha 13 Praha-Dubeč Pelhřimov Vsetín Prachatice Praha-Lochkov Praha-Slivenec Praha-Koloděje Písek Havlíčkův Brod Nový Jičín Kladno Louny Karlovy Vary Jihlava Praha-Zbraslav Příbram Praha 15 Praha 5 Liberec Rokycany Praha-Lysolaje Praha-západ Praha 11 Praha-Velká Chuchle Praha 22 Litoměřice Znojmo Praha-Březiněves Praha-Klánovice Praha 21 Zlín Hradec Králové Žďár nad Sázavou Ústí nad Orlicí Praha 2 Praha 9 Hlavní město Praha Praha-Řeporyje Česká Lípa Praha 3 Vyškov Jeseník Uherské Hradiště Hodonín Jindřichův Hradec Praha-Lipence Frýdek-Místek Praha-Dolní Chabry Třebíč Bruntál Jičín Praha-Benice Chrudim Praha 7 Tachov Klatovy Strakonice Plzeň-jih Brno-město Praha 12 Praha-Kunratice Pardubice Brno-venkov Praha-Petrovice Prostějov Svitavy Náchod České Budějovice Kolín Trutnov Ostrava-město Praha-Satalice Sokolov Mělník Olomouc Praha-Suchdol Rychnov nad Kněžnou Břeclav Domažlice Benešov Praha-Královice Praha-Dolní Měcholupy Děčín Praha 14 Praha-Běchovice Ústí nad Labem Kroměříž Karviná Most Praha-Újezd Jablonec nad Nisou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dolany

Levná dlažba Dolany

Dlažba Dolany

Zámkové dlažby Dolany

Zámkové betonové dlažby Dolany

Zámková dlažba Dolany

Betonové dlažby Dolany

Betonová dlažba Dolany

Zdící prvky Dolany

Dlažby II jakosti Dolany

Dlažba II jakosti Dolany

Plošné dlažby Dolany