„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dolany

Nové produkty Dolany

Dlažby a obrubníky Dolany

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dolany

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dolany

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dolany

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dolany

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dolany, Levná dlažba Dolany, Dlažba Dolany, Zámkové dlažby Dolany, Zámkové dlažba Dolany, Betonové dlažby Dolany, Betonová dlažba Dolany, Zdící prvky Dolany, Dlažby II jakosti Dolany, Dlažba II jakosti Dolany, Plošné dlažby Dolany, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Vsetín Teplice Ústí nad Orlicí Klatovy Benešov Praha-Nedvězí Praha 22 Blansko Praha-Libuš Praha 15 Praha-Vinoř Praha 19 Hradec Králové Praha 6 Praha-Lipence Praha 13 Liberec Beroun Třebíč Mladá Boleslav Tachov Karviná Praha-Slivenec Praha 10 Hodonín Praha-Šeberov Opava Praha 8 Praha 5 Sokolov Praha 3 Písek Praha-Zličín Praha-Štěrboholy Praha 11 Praha-východ Mělník Praha-Březiněves Praha 9 Praha-Ďáblice Praha-západ Ústí nad Labem Praha 14 Nymburk Praha-Zbraslav Cheb Praha 17 Frýdek-Místek Louny Břeclav Praha-Velká Chuchle Plzeň-jih Praha-Lochkov Kladno Žďár nad Sázavou Litoměřice Kolín Praha 2 Praha-Kunratice Karlovy Vary Uherské Hradiště Český Krumlov Pardubice Zlín Havlíčkův Brod Trutnov Most Praha-Kolovraty Praha 16 Hlavní město Praha Praha 1 Chomutov Jičín Praha-Suchdol Chrudim Praha-Dolní Chabry Praha-Přední Kopanina Šumperk Semily České Budějovice Praha-Klánovice Strakonice Kutná Hora Děčín Tábor Domažlice Praha-Lysolaje Bruntál Praha-Čakovice Plzeň-sever Plzeň-město Praha-Koloděje Jindřichův Hradec Znojmo Náchod Praha-Královice Svitavy Praha-Dolní Počernice Přerov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dolany

Levná dlažba Dolany

Dlažba Dolany

Zámkové dlažby Dolany

Zámkové betonové dlažby Dolany

Zámková dlažba Dolany

Betonové dlažby Dolany

Betonová dlažba Dolany

Zdící prvky Dolany

Dlažby II jakosti Dolany

Dlažba II jakosti Dolany

Plošné dlažby Dolany