„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dolní Hbity

Nové produkty Dolní Hbity

Dlažby a obrubníky Dolní Hbity

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dolní Hbity

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dolní Hbity

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dolní Hbity

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dolní Hbity

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dolní Hbity, Levná dlažba Dolní Hbity, Dlažba Dolní Hbity, Zámkové dlažby Dolní Hbity, Zámkové dlažba Dolní Hbity, Betonové dlažby Dolní Hbity, Betonová dlažba Dolní Hbity, Zdící prvky Dolní Hbity, Dlažby II jakosti Dolní Hbity, Dlažba II jakosti Dolní Hbity, Plošné dlažby Dolní Hbity, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Měcholupy Praha-Libuš Jičín Hradec Králové Vsetín Praha 14 Chomutov Příbram Most Praha-Vinoř Teplice Praha 9 Brno-venkov Šumperk Český Krumlov Praha 5 Svitavy Strakonice Praha-Benice Břeclav Praha-Petrovice Rokycany Plzeň-jih Trutnov Domažlice Blansko Praha-Dolní Chabry Ústí nad Orlicí Opava Pelhřimov Karlovy Vary Praha-Štěrboholy Olomouc Praha-Velká Chuchle Praha-Slivenec Praha-Nebušice Přerov Praha-Lochkov Praha 19 Beroun Plzeň-město Hlavní město Praha Bruntál Praha-Ďáblice Praha 8 Praha-západ Louny Praha-Řeporyje Karviná Praha 2 Praha 17 Kroměříž Praha-Újezd Klatovy Litoměřice Praha 12 Kladno Praha 22 Praha-Nedvězí Hodonín Praha-Čakovice Tábor Praha-Šeberov Vyškov Děčín Praha 10 Havlíčkův Brod Frýdek-Místek Chrudim Mělník Praha-Koloděje Brno-město Tachov Praha-Přední Kopanina Náchod Pardubice Ústí nad Labem Praha-Březiněves Nový Jičín Praha-Křeslice Praha 4 Jindřichův Hradec Praha-Dolní Počernice Praha-Lysolaje Praha-Suchdol Benešov Zlín Nymburk Praha 18 Praha-Klánovice Třebíč Praha-Kolovraty Rakovník Praha-Běchovice Praha-Královice Znojmo Praha 7 Praha-Kunratice Písek Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dolní Hbity

Levná dlažba Dolní Hbity

Dlažba Dolní Hbity

Zámkové dlažby Dolní Hbity

Zámkové betonové dlažby Dolní Hbity

Zámková dlažba Dolní Hbity

Betonové dlažby Dolní Hbity

Betonová dlažba Dolní Hbity

Zdící prvky Dolní Hbity

Dlažby II jakosti Dolní Hbity

Dlažba II jakosti Dolní Hbity

Plošné dlažby Dolní Hbity