„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dolní Pěna

Nové produkty Dolní Pěna

Dlažby a obrubníky Dolní Pěna

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dolní Pěna

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dolní Pěna

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dolní Pěna

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dolní Pěna

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dolní Pěna, Levná dlažba Dolní Pěna, Dlažba Dolní Pěna, Zámkové dlažby Dolní Pěna, Zámkové dlažba Dolní Pěna, Betonové dlažby Dolní Pěna, Betonová dlažba Dolní Pěna, Zdící prvky Dolní Pěna, Dlažby II jakosti Dolní Pěna, Dlažba II jakosti Dolní Pěna, Plošné dlažby Dolní Pěna, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lysolaje Hradec Králové Praha-Kunratice Praha 7 Praha 6 Kutná Hora Brno-venkov Praha-Kolovraty Svitavy Praha 17 Praha-Křeslice Kroměříž Praha 3 Žďár nad Sázavou Prachatice Praha-Troja Praha 13 Praha 10 Karlovy Vary Praha-Ďáblice Liberec Praha-Řeporyje Praha 22 Praha-Petrovice Hlavní město Praha Třebíč Praha 14 Praha-Dubeč Praha 21 Praha-Koloděje Praha-východ Jihlava Tábor Prostějov Praha-Lipence Jeseník Zlín Praha-Slivenec Bruntál Praha-Šeberov Chomutov Frýdek-Místek Klatovy Náchod Praha 11 Praha 5 Praha-Vinoř Praha-Březiněves Šumperk Hodonín Chrudim Praha-Klánovice Praha 1 Praha-Benice Cheb Brno-město Pardubice Praha-Královice Praha 12 Praha-Újezd Jičín Rakovník Rokycany Karviná Plzeň-město Ústí nad Orlicí Tachov Opava Kladno Plzeň-jih Benešov Vsetín Praha-Satalice Nový Jičín Domažlice Litoměřice Trutnov Praha 19 Praha-Dolní Chabry Beroun Teplice Děčín Praha-Čakovice Sokolov Praha 20 Přerov Semily Praha-Nedvězí Praha 2 Praha 15 Strakonice Mladá Boleslav Praha-Přední Kopanina Blansko Praha-Nebušice Praha 18 Břeclav Ostrava-město Česká Lípa Praha-Dolní Měcholupy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dolní Pěna

Levná dlažba Dolní Pěna

Dlažba Dolní Pěna

Zámkové dlažby Dolní Pěna

Zámkové betonové dlažby Dolní Pěna

Zámková dlažba Dolní Pěna

Betonové dlažby Dolní Pěna

Betonová dlažba Dolní Pěna

Zdící prvky Dolní Pěna

Dlažby II jakosti Dolní Pěna

Dlažba II jakosti Dolní Pěna

Plošné dlažby Dolní Pěna