„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dolní Těšice

Nové produkty Dolní Těšice

Dlažby a obrubníky Dolní Těšice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dolní Těšice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dolní Těšice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dolní Těšice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dolní Těšice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dolní Těšice, Levná dlažba Dolní Těšice, Dlažba Dolní Těšice, Zámkové dlažby Dolní Těšice, Zámkové dlažba Dolní Těšice, Betonové dlažby Dolní Těšice, Betonová dlažba Dolní Těšice, Zdící prvky Dolní Těšice, Dlažby II jakosti Dolní Těšice, Dlažba II jakosti Dolní Těšice, Plošné dlažby Dolní Těšice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Dolní Počernice Praha 3 Semily Praha-Zličín Plzeň-město Prachatice Praha-Březiněves Praha-Křeslice Česká Lípa Blansko Benešov Praha-Dubeč Praha 21 Praha-Kunratice Praha-Běchovice Praha-Slivenec Brno-venkov Praha-Újezd Praha-Ďáblice Frýdek-Místek Praha-Nebušice Praha-Satalice Praha 1 Praha 16 Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Plzeň-sever Žďár nad Sázavou Vyškov Praha-Nedvězí Nymburk Praha-Lysolaje Teplice Uherské Hradiště Jihlava Praha-Přední Kopanina Liberec Litoměřice Praha-Koloděje Olomouc Praha-Benice Děčín Karlovy Vary Pelhřimov Kroměříž Praha-Lochkov Praha-Troja Třebíč Praha 15 Ústí nad Labem Bruntál Praha-Libuš Nový Jičín Praha-Vinoř Most Louny Klatovy Chrudim Praha-Dolní Chabry Písek Praha 13 Hodonín Šumperk Praha 10 Praha-Čakovice Praha 2 Znojmo Mladá Boleslav Praha-Lipence Brno-město Ostrava-město Chomutov Svitavy Praha 6 Kladno Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Praha 14 Praha 4 Praha-Šeberov Karviná Praha 12 Rakovník Kutná Hora Náchod Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Opava Mělník Pardubice Praha 5 Tábor Praha-západ Jičín Praha-Zbraslav Břeclav Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Orlicí Jindřichův Hradec ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dolní Těšice

Levná dlažba Dolní Těšice

Dlažba Dolní Těšice

Zámkové dlažby Dolní Těšice

Zámkové betonové dlažby Dolní Těšice

Zámková dlažba Dolní Těšice

Betonové dlažby Dolní Těšice

Betonová dlažba Dolní Těšice

Zdící prvky Dolní Těšice

Dlažby II jakosti Dolní Těšice

Dlažba II jakosti Dolní Těšice

Plošné dlažby Dolní Těšice