„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dolní Újezd

Nové produkty Dolní Újezd

Dlažby a obrubníky Dolní Újezd

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dolní Újezd

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dolní Újezd

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dolní Újezd

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dolní Újezd

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dolní Újezd, Levná dlažba Dolní Újezd, Dlažba Dolní Újezd, Zámkové dlažby Dolní Újezd, Zámkové dlažba Dolní Újezd, Betonové dlažby Dolní Újezd, Betonová dlažba Dolní Újezd, Zdící prvky Dolní Újezd, Dlažby II jakosti Dolní Újezd, Dlažba II jakosti Dolní Újezd, Plošné dlažby Dolní Újezd, Plošná dlažba


Další města:

Praha 6 Praha-Satalice Brno-město Kroměříž Opava Rakovník Tachov Uherské Hradiště Hodonín Praha 11 Česká Lípa Bruntál Praha 12 Praha-Lochkov Praha-Čakovice Praha-Troja Praha-Štěrboholy Praha-Újezd Praha-Koloděje Benešov Praha 3 Pelhřimov Praha 15 Plzeň-město Klatovy Jindřichův Hradec Praha-Březiněves Praha 13 Liberec Třebíč Šumperk Praha-Křeslice Litoměřice Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Praha-Kunratice Praha-Petrovice Náchod Praha 17 Praha-Suchdol Praha 20 Jeseník Teplice Praha-Dolní Měcholupy Pardubice České Budějovice Olomouc Kutná Hora Praha 5 Praha-Nedvězí Praha-západ Praha-Velká Chuchle Havlíčkův Brod Praha-Klánovice Zlín Praha 10 Plzeň-jih Prachatice Praha-Přední Kopanina Chrudim Praha-Kolovraty Prostějov Znojmo Děčín Frýdek-Místek Nymburk Praha-Nebušice Praha 9 Semily Vyškov Praha-Lipence Praha 16 Trutnov Praha-Vinoř Praha 22 Rokycany Ústí nad Orlicí Praha-Zličín Most Jihlava Mělník Praha-Benice Sokolov Praha-Běchovice Praha-Zbraslav Hradec Králové Brno-venkov Praha 1 Praha 8 Blansko Břeclav Písek Příbram Tábor Ostrava-město Praha-východ Ústí nad Labem Vsetín Praha 14 Praha 19 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dolní Újezd

Levná dlažba Dolní Újezd

Dlažba Dolní Újezd

Zámkové dlažby Dolní Újezd

Zámkové betonové dlažby Dolní Újezd

Zámková dlažba Dolní Újezd

Betonové dlažby Dolní Újezd

Betonová dlažba Dolní Újezd

Zdící prvky Dolní Újezd

Dlažby II jakosti Dolní Újezd

Dlažba II jakosti Dolní Újezd

Plošné dlažby Dolní Újezd