„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doloplazy

Nové produkty Doloplazy

Dlažby a obrubníky Doloplazy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doloplazy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doloplazy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doloplazy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doloplazy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doloplazy, Levná dlažba Doloplazy, Dlažba Doloplazy, Zámkové dlažby Doloplazy, Zámkové dlažba Doloplazy, Betonové dlažby Doloplazy, Betonová dlažba Doloplazy, Zdící prvky Doloplazy, Dlažby II jakosti Doloplazy, Dlažba II jakosti Doloplazy, Plošné dlažby Doloplazy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Ďáblice Náchod Rokycany Opava Jeseník Tachov Praha-Nedvězí Praha-Kunratice Ostrava-město Praha 4 Svitavy Beroun Praha-Lipence Liberec Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Praha 19 Praha 2 Jičín Pelhřimov Prostějov Klatovy Praha-Petrovice Brno-venkov Praha 1 Praha-Křeslice Písek Znojmo Tábor Třebíč Teplice Jihlava Jindřichův Hradec Příbram Most Česká Lípa Prachatice České Budějovice Trutnov Cheb Praha 8 Praha-Klánovice Praha-Benice Domažlice Praha-Březiněves Praha-Nebušice Praha 7 Praha 12 Frýdek-Místek Praha-Dolní Měcholupy Praha-Královice Praha 20 Praha-západ Praha-Koloděje Kroměříž Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Praha 11 Ústí nad Labem Chomutov Praha-Dolní Chabry Mělník Český Krumlov Praha 22 Praha-Běchovice Plzeň-město Benešov Nymburk Praha-Zbraslav Litoměřice Praha-Suchdol Semily Praha 18 Praha-východ Praha 6 Praha 21 Vyškov Praha 16 Plzeň-jih Bruntál Břeclav Praha-Slivenec Praha-Lochkov Praha-Dolní Počernice Kutná Hora Praha 13 Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Praha 10 Praha 15 Brno-město Vsetín Praha-Libuš Olomouc Sokolov Praha-Zličín Louny Praha 9 Kolín Rychnov nad Kněžnou ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doloplazy

Levná dlažba Doloplazy

Dlažba Doloplazy

Zámkové dlažby Doloplazy

Zámkové betonové dlažby Doloplazy

Zámková dlažba Doloplazy

Betonové dlažby Doloplazy

Betonová dlažba Doloplazy

Zdící prvky Doloplazy

Dlažby II jakosti Doloplazy

Dlažba II jakosti Doloplazy

Plošné dlažby Doloplazy