„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domanín

Nové produkty Domanín

Dlažby a obrubníky Domanín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domanín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domanín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domanín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domanín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domanín, Levná dlažba Domanín, Dlažba Domanín, Zámkové dlažby Domanín, Zámkové dlažba Domanín, Betonové dlažby Domanín, Betonová dlažba Domanín, Zdící prvky Domanín, Dlažby II jakosti Domanín, Dlažba II jakosti Domanín, Plošné dlažby Domanín, Plošná dlažba


Další města:

Rokycany Praha-Vinoř Klatovy Praha-Kunratice Praha 10 Chomutov Přerov Praha-Velká Chuchle Teplice Praha-Újezd Písek Jablonec nad Nisou Kolín Třebíč Domažlice Hradec Králové Praha-Satalice Svitavy Mladá Boleslav Praha-Petrovice Praha-Lipence Sokolov Olomouc Uherské Hradiště Praha-Dolní Chabry Nový Jičín Praha-Křeslice Náchod Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Vsetín Ústí nad Labem Blansko Praha-východ Litoměřice Praha-Ďáblice Žďár nad Sázavou Praha-Nebušice Frýdek-Místek Liberec Ostrava-město Opava Rakovník Praha-Lysolaje Praha-Královice Ústí nad Orlicí Kroměříž Brno-město Plzeň-jih Praha 3 Praha 11 Praha-Čakovice Praha 22 Praha-Běchovice Jindřichův Hradec Praha-Řeporyje Praha-západ Praha-Nedvězí Praha-Šeberov Kladno Praha 2 Praha 8 Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Jihlava Praha 18 Praha 16 Praha 7 Praha-Troja Karlovy Vary Praha-Klánovice Praha-Dolní Počernice Praha 15 Praha 12 Praha 13 Bruntál Beroun Tachov Břeclav Plzeň-město Praha-Přední Kopanina Praha-Slivenec Praha 4 Praha-Benice Brno-venkov Děčín Praha 6 Hlavní město Praha Hodonín Nymburk Prostějov Trutnov Praha-Libuš Most Prachatice Znojmo Cheb Strakonice Praha 9 Louny ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domanín

Levná dlažba Domanín

Dlažba Domanín

Zámkové dlažby Domanín

Zámkové betonové dlažby Domanín

Zámková dlažba Domanín

Betonové dlažby Domanín

Betonová dlažba Domanín

Zdící prvky Domanín

Dlažby II jakosti Domanín

Dlažba II jakosti Domanín

Plošné dlažby Domanín