„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Domanín

Nové produkty Domanín

Dlažby a obrubníky Domanín

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Domanín

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Domanín

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Domanín

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Domanín

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Domanín, Levná dlažba Domanín, Dlažba Domanín, Zámkové dlažby Domanín, Zámkové dlažba Domanín, Betonové dlažby Domanín, Betonová dlažba Domanín, Zdící prvky Domanín, Dlažby II jakosti Domanín, Dlažba II jakosti Domanín, Plošné dlažby Domanín, Plošná dlažba


Další města:

Beroun Teplice Domažlice Rokycany Chomutov Hodonín Karviná Praha 10 Přerov Vsetín Hlavní město Praha Praha-Březiněves Praha-Nedvězí Prachatice Praha-Dolní Měcholupy Jihlava Praha-Štěrboholy Znojmo Nymburk Praha 4 Praha 1 Plzeň-jih Praha-Koloděje Vyškov Praha-Satalice Praha-Zličín Praha-Troja Břeclav Frýdek-Místek Klatovy Praha-Velká Chuchle Mělník Jablonec nad Nisou Děčín Šumperk Český Krumlov Praha-Kunratice Praha 7 Liberec Tachov Kutná Hora Praha-Klánovice Praha-Běchovice Třebíč Praha 20 Trutnov Praha-Lochkov Plzeň-sever Praha-Lipence Praha-Řeporyje Ostrava-město Pelhřimov Žďár nad Sázavou Praha-Petrovice Praha 22 Sokolov Praha 14 Bruntál Jeseník Praha 21 Mladá Boleslav Kolín Ústí nad Orlicí Praha-Vinoř Olomouc Praha 19 Zlín Praha-Újezd Praha 13 Praha-Křeslice Praha-východ Opava Rychnov nad Kněžnou Praha-Čakovice Jičín Ústí nad Labem Praha 5 Blansko Praha-západ Příbram Praha-Dolní Chabry Praha 6 Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Kladno Tábor Strakonice Praha 15 Most Praha-Ďáblice Praha-Nebušice Praha 3 Havlíčkův Brod Praha-Slivenec Praha 9 České Budějovice Praha 8 Česká Lípa Praha 17 Praha-Lysolaje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Domanín

Levná dlažba Domanín

Dlažba Domanín

Zámkové dlažby Domanín

Zámkové betonové dlažby Domanín

Zámková dlažba Domanín

Betonové dlažby Domanín

Betonová dlažba Domanín

Zdící prvky Domanín

Dlažby II jakosti Domanín

Dlažba II jakosti Domanín

Plošné dlažby Domanín