„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doňov

Nové produkty Doňov

Dlažby a obrubníky Doňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doňov, Levná dlažba Doňov, Dlažba Doňov, Zámkové dlažby Doňov, Zámkové dlažba Doňov, Betonové dlažby Doňov, Betonová dlažba Doňov, Zdící prvky Doňov, Dlažby II jakosti Doňov, Dlažba II jakosti Doňov, Plošné dlažby Doňov, Plošná dlažba


Další města:

Žďár nad Sázavou Praha 16 Třebíč Praha-Slivenec Praha-Nebušice Praha-Nedvězí Praha-Lysolaje Mělník Jindřichův Hradec Praha-Vinoř Strakonice Praha-Lochkov Chrudim Praha 19 Praha-Dolní Chabry Praha-Petrovice Semily Praha-Březiněves Brno-venkov Praha 9 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lipence Český Krumlov Praha 15 Znojmo Jičín Bruntál Praha-Libuš Praha-Satalice Praha-Velká Chuchle Kladno Vsetín Praha 14 Praha-Běchovice Jihlava Kutná Hora Praha 21 Trutnov Hodonín České Budějovice Liberec Mladá Boleslav Zlín Praha 10 Teplice Praha 13 Karlovy Vary Praha 7 Praha 3 Nový Jičín Opava Praha-Dolní Počernice Šumperk Praha-Přední Kopanina Litoměřice Praha-Troja Písek Cheb Uherské Hradiště Praha 8 Praha-Štěrboholy Rychnov nad Kněžnou Praha 6 Klatovy Pardubice Přerov Příbram Beroun Plzeň-jih Olomouc Praha-Koloděje Praha-Suchdol Praha-Křeslice Břeclav Tachov Praha-Dubeč Most Praha 2 Ústí nad Orlicí Hlavní město Praha Česká Lípa Praha 17 Praha 20 Ostrava-město Praha-Šeberov Chomutov Praha-Čakovice Prachatice Kolín Praha-Klánovice Karviná Louny Praha 22 Praha-Zličín Praha 5 Praha-Řeporyje Praha-Újezd Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Prostějov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doňov

Levná dlažba Doňov

Dlažba Doňov

Zámkové dlažby Doňov

Zámkové betonové dlažby Doňov

Zámková dlažba Doňov

Betonové dlažby Doňov

Betonová dlažba Doňov

Zdící prvky Doňov

Dlažby II jakosti Doňov

Dlažba II jakosti Doňov

Plošné dlažby Doňov