„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doňov

Nové produkty Doňov

Dlažby a obrubníky Doňov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doňov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doňov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doňov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doňov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doňov, Levná dlažba Doňov, Dlažba Doňov, Zámkové dlažby Doňov, Zámkové dlažba Doňov, Betonové dlažby Doňov, Betonová dlažba Doňov, Zdící prvky Doňov, Dlažby II jakosti Doňov, Dlažba II jakosti Doňov, Plošné dlažby Doňov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Lipence Rakovník Kutná Hora Zlín Praha 20 Jindřichův Hradec Praha-Ďáblice Vyškov Český Krumlov Praha-Křeslice Praha-Královice Praha-Kolovraty Praha-Slivenec Praha-Klánovice Praha 3 Cheb Praha 15 Šumperk Mělník Praha-Kunratice Náchod Semily Praha-Vinoř Praha 5 Praha-Březiněves Praha-Petrovice Praha-Nebušice Ústí nad Orlicí Třebíč Most Chrudim Jičín Brno-venkov Praha-západ Praha-Přední Kopanina Praha-Běchovice Strakonice Bruntál Praha-Dolní Počernice Louny Praha-Zličín Pelhřimov Liberec Plzeň-jih Jablonec nad Nisou Praha 4 Beroun Příbram Olomouc Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Kladno Hlavní město Praha Praha-Dubeč Plzeň-město Karviná Praha-Satalice České Budějovice Plzeň-sever Břeclav Kroměříž Rychnov nad Kněžnou Praha-Újezd Praha-Suchdol Praha 19 Sokolov Praha 13 Prachatice Domažlice Praha-Velká Chuchle Nymburk Praha-Libuš Praha-Koloděje Jihlava Praha 17 Opava Praha-Čakovice Praha-Nedvězí Znojmo Praha-Lochkov Trutnov Jeseník Frýdek-Místek Praha 21 Praha 16 Karlovy Vary Praha-Řeporyje Havlíčkův Brod Ústí nad Labem Prostějov Vsetín Česká Lípa Praha 11 Přerov Svitavy Praha-Štěrboholy Ostrava-město Nový Jičín Praha 14 Rokycany ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doňov

Levná dlažba Doňov

Dlažba Doňov

Zámkové dlažby Doňov

Zámkové betonové dlažby Doňov

Zámková dlažba Doňov

Betonové dlažby Doňov

Betonová dlažba Doňov

Zdící prvky Doňov

Dlažby II jakosti Doňov

Dlažba II jakosti Doňov

Plošné dlažby Doňov