„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubice

Nové produkty Doubice

Dlažby a obrubníky Doubice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubice, Levná dlažba Doubice, Dlažba Doubice, Zámkové dlažby Doubice, Zámkové dlažba Doubice, Betonové dlažby Doubice, Betonová dlažba Doubice, Zdící prvky Doubice, Dlažby II jakosti Doubice, Dlažba II jakosti Doubice, Plošné dlažby Doubice, Plošná dlažba


Další města:

Česká Lípa Nový Jičín Praha-Troja Praha-Lipence Brno-venkov Jihlava Praha-Satalice Tábor Praha 8 Louny Praha-Petrovice Litoměřice Příbram Jeseník Frýdek-Místek Tachov Praha-západ Praha 12 Praha-Královice Praha-Křeslice Ústí nad Labem Plzeň-jih Praha-Dubeč Praha-Libuš Brno-město Bruntál Praha 6 Praha-Březiněves Praha-Běchovice Chomutov Rokycany Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Plzeň-sever Chrudim Praha 14 Praha-Kunratice Praha 22 České Budějovice Praha-Ďáblice Jindřichův Hradec Praha 21 Nymburk Praha-Klánovice Praha 5 Praha 11 Praha-Koloděje Ostrava-město Liberec Praha-Zbraslav Trutnov Náchod Domažlice Vsetín Praha-Lysolaje Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Praha 19 Praha-východ Žďár nad Sázavou Praha-Lochkov Praha 3 Semily Havlíčkův Brod Praha-Dolní Počernice Znojmo Pelhřimov Břeclav Praha 13 Praha-Šeberov Třebíč Vyškov Pardubice Strakonice Praha 4 Rakovník Děčín Písek Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Mělník Praha 10 Prachatice Jičín Olomouc Praha-Zličín Praha 2 Sokolov Most Praha-Suchdol Hradec Králové Karviná Přerov Praha-Štěrboholy Uherské Hradiště Rychnov nad Kněžnou Praha 17 Plzeň-město Jablonec nad Nisou Praha-Řeporyje ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubice

Levná dlažba Doubice

Dlažba Doubice

Zámkové dlažby Doubice

Zámkové betonové dlažby Doubice

Zámková dlažba Doubice

Betonové dlažby Doubice

Betonová dlažba Doubice

Zdící prvky Doubice

Dlažby II jakosti Doubice

Dlažba II jakosti Doubice

Plošné dlažby Doubice