„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubice

Nové produkty Doubice

Dlažby a obrubníky Doubice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubice, Levná dlažba Doubice, Dlažba Doubice, Zámkové dlažby Doubice, Zámkové dlažba Doubice, Betonové dlažby Doubice, Betonová dlažba Doubice, Zdící prvky Doubice, Dlažby II jakosti Doubice, Dlažba II jakosti Doubice, Plošné dlažby Doubice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-východ Praha-Slivenec Praha-Kunratice Karviná Praha-Královice Praha-Újezd Havlíčkův Brod Semily Domažlice Hlavní město Praha Opava Český Krumlov Přerov Praha 21 Praha 4 Kladno Plzeň-sever Praha 19 Ostrava-město Trutnov Klatovy Praha-Zličín Pardubice Praha-Řeporyje Praha-Libuš Liberec Praha-Kolovraty Praha 1 Chrudim Jindřichův Hradec Jeseník Tábor Praha-Dubeč Bruntál Praha-Vinoř Praha-západ Praha-Troja Praha-Březiněves Praha-Dolní Chabry Benešov Praha 10 Praha-Benice Ústí nad Labem Praha-Ďáblice Rokycany Praha-Nedvězí Písek Prostějov Náchod Hodonín Tachov Brno-venkov Břeclav Jihlava Praha 6 Praha-Štěrboholy Most Praha-Čakovice Kolín Litoměřice Praha-Přední Kopanina Žďár nad Sázavou Vyškov Cheb Praha 2 Plzeň-jih Praha-Dolní Měcholupy Praha 9 Praha-Velká Chuchle Pelhřimov Louny Praha 17 Praha-Satalice Praha-Suchdol Praha-Klánovice Zlín Děčín Praha-Dolní Počernice Praha 14 Praha 8 Jablonec nad Nisou Karlovy Vary Chomutov Vsetín Praha-Šeberov Praha-Křeslice Uherské Hradiště Plzeň-město Praha-Nebušice Rakovník Praha 13 Beroun Nymburk Prachatice Rychnov nad Kněžnou Praha-Petrovice Praha-Lochkov Kutná Hora Praha 15 Praha 18 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubice

Levná dlažba Doubice

Dlažba Doubice

Zámkové dlažby Doubice

Zámkové betonové dlažby Doubice

Zámková dlažba Doubice

Betonové dlažby Doubice

Betonová dlažba Doubice

Zdící prvky Doubice

Dlažby II jakosti Doubice

Dlažba II jakosti Doubice

Plošné dlažby Doubice