„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubice

Nové produkty Doubice

Dlažby a obrubníky Doubice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubice, Levná dlažba Doubice, Dlažba Doubice, Zámkové dlažby Doubice, Zámkové dlažba Doubice, Betonové dlažby Doubice, Betonová dlažba Doubice, Zdící prvky Doubice, Dlažby II jakosti Doubice, Dlažba II jakosti Doubice, Plošné dlažby Doubice, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Děčín Pardubice Opava Praha-Dolní Měcholupy Beroun Louny Praha 17 Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Praha 12 Praha-Zličín Česká Lípa Kroměříž Praha-východ Litoměřice Semily Teplice Praha-Přední Kopanina Praha 18 Praha-Satalice Praha-Lochkov Prostějov Pelhřimov Chrudim Bruntál Praha 9 Žďár nad Sázavou Praha-Kolovraty Strakonice Brno-venkov Praha-Dolní Počernice Praha 3 Praha 4 Plzeň-sever Praha-Újezd Písek Klatovy Plzeň-město Příbram Kolín Zlín Praha-Řeporyje Jablonec nad Nisou Jindřichův Hradec Jičín Svitavy Frýdek-Místek Břeclav Cheb Český Krumlov Praha 13 České Budějovice Přerov Praha-Lipence Praha-Troja Praha 20 Praha 16 Praha-Vinoř Praha 1 Blansko Praha-Suchdol Uherské Hradiště Praha-Běchovice Nymburk Praha 7 Praha 5 Praha 19 Hlavní město Praha Jeseník Praha 8 Praha-Křeslice Praha-Štěrboholy Ústí nad Labem Šumperk Praha 14 Trutnov Praha 6 Praha-Březiněves Most Praha-Benice Praha-Nedvězí Znojmo Praha 15 Praha 22 Vyškov Praha-Královice Prachatice Praha-Lysolaje Tachov Třebíč Praha-Ďáblice Liberec Sokolov Olomouc Plzeň-jih Mladá Boleslav Praha 11 Praha-západ Praha-Kunratice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubice

Levná dlažba Doubice

Dlažba Doubice

Zámkové dlažby Doubice

Zámkové betonové dlažby Doubice

Zámková dlažba Doubice

Betonové dlažby Doubice

Betonová dlažba Doubice

Zdící prvky Doubice

Dlažby II jakosti Doubice

Dlažba II jakosti Doubice

Plošné dlažby Doubice