„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubrava

Nové produkty Doubrava

Dlažby a obrubníky Doubrava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubrava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubrava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubrava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubrava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubrava, Levná dlažba Doubrava, Dlažba Doubrava, Zámkové dlažby Doubrava, Zámkové dlažba Doubrava, Betonové dlažby Doubrava, Betonová dlažba Doubrava, Zdící prvky Doubrava, Dlažby II jakosti Doubrava, Dlažba II jakosti Doubrava, Plošné dlažby Doubrava, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Troja Praha 9 Praha-Lipence Litoměřice Praha 16 Praha-Velká Chuchle Písek Plzeň-jih Praha-Dolní Počernice Třebíč Praha 12 Praha-Lysolaje Praha 6 Praha-Dolní Chabry Louny Opava Nový Jičín Svitavy Ostrava-město Praha-Klánovice Praha 21 Praha-Nebušice Ústí nad Labem Domažlice Uherské Hradiště Most Beroun Sokolov Praha-Ďáblice Kutná Hora Děčín Rychnov nad Kněžnou Nymburk Praha-Běchovice Praha-východ Cheb Frýdek-Místek Praha-Slivenec Plzeň-sever Bruntál Kolín Jeseník Praha 2 Praha-Křeslice Prostějov Praha-Benice České Budějovice Brno-město Pelhřimov Praha 4 Praha-Čakovice Kladno Praha 15 Český Krumlov Praha 19 Rokycany Liberec Hlavní město Praha Mladá Boleslav Karviná Praha-Lochkov Praha 20 Šumperk Praha-Přední Kopanina Znojmo Praha-Řeporyje Klatovy Jablonec nad Nisou Praha-Zličín Jindřichův Hradec Chrudim Tachov Olomouc Benešov Pardubice Praha-Zbraslav Jičín Praha-Libuš Chomutov Praha-Šeberov Praha-Královice Praha 13 Praha 8 Prachatice Praha 14 Praha 22 Příbram Břeclav Praha 3 Jihlava Praha-Dubeč Praha-Suchdol Plzeň-město Praha-Nedvězí Vsetín Hodonín Přerov Hradec Králové Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubrava

Levná dlažba Doubrava

Dlažba Doubrava

Zámkové dlažby Doubrava

Zámkové betonové dlažby Doubrava

Zámková dlažba Doubrava

Betonové dlažby Doubrava

Betonová dlažba Doubrava

Zdící prvky Doubrava

Dlažby II jakosti Doubrava

Dlažba II jakosti Doubrava

Plošné dlažby Doubrava