„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubrava

Nové produkty Doubrava

Dlažby a obrubníky Doubrava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubrava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubrava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubrava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubrava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubrava, Levná dlažba Doubrava, Dlažba Doubrava, Zámkové dlažby Doubrava, Zámkové dlažba Doubrava, Betonové dlažby Doubrava, Betonová dlažba Doubrava, Zdící prvky Doubrava, Dlažby II jakosti Doubrava, Dlažba II jakosti Doubrava, Plošné dlažby Doubrava, Plošná dlažba


Další města:

Praha 17 Náchod Olomouc Plzeň-město Svitavy Zlín Chomutov Praha-Benice Praha-Dolní Počernice Plzeň-sever Rychnov nad Kněžnou Praha-Štěrboholy Praha 10 Praha 6 Praha-Březiněves Praha-Suchdol Litoměřice Praha-Velká Chuchle Praha 14 Blansko Beroun Mělník Teplice Praha 20 Karviná Šumperk Opava Chrudim Tachov Hodonín Nymburk Tábor Sokolov Praha 7 Havlíčkův Brod Karlovy Vary Praha-Slivenec Kutná Hora Praha 3 Cheb Bruntál Třebíč Klatovy Frýdek-Místek Příbram Most Liberec Praha-Čakovice Louny Praha 19 Praha-Dubeč Jeseník Benešov Praha-západ Prostějov Semily Praha 21 Kladno Praha-Dolní Chabry Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Jindřichův Hradec Praha 12 Strakonice Pardubice Praha-Lipence Praha 22 Praha-Ďáblice Ústí nad Labem Praha 11 Uherské Hradiště Ostrava-město Děčín České Budějovice Praha-Koloděje Rokycany Praha-Nebušice Praha-Lochkov Praha-Vinoř Praha 15 Ústí nad Orlicí Praha 1 Domažlice Vyškov Praha 18 Praha-Dolní Měcholupy Hradec Králové Kolín Praha-Lysolaje Praha-Újezd Praha-Kolovraty Praha 13 Praha-Satalice Žďár nad Sázavou Prachatice Praha-Křeslice Praha-Klánovice Praha-Běchovice Praha-Královice Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubrava

Levná dlažba Doubrava

Dlažba Doubrava

Zámkové dlažby Doubrava

Zámkové betonové dlažby Doubrava

Zámková dlažba Doubrava

Betonové dlažby Doubrava

Betonová dlažba Doubrava

Zdící prvky Doubrava

Dlažby II jakosti Doubrava

Dlažba II jakosti Doubrava

Plošné dlažby Doubrava