„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubrava

Nové produkty Doubrava

Dlažby a obrubníky Doubrava

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubrava

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubrava

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubrava

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubrava

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubrava, Levná dlažba Doubrava, Dlažba Doubrava, Zámkové dlažby Doubrava, Zámkové dlažba Doubrava, Betonové dlažby Doubrava, Betonová dlažba Doubrava, Zdící prvky Doubrava, Dlažby II jakosti Doubrava, Dlažba II jakosti Doubrava, Plošné dlažby Doubrava, Plošná dlažba


Další města:

Šumperk Praha-Ďáblice Ostrava-město Praha-Šeberov Brno-venkov Praha-Běchovice Beroun Praha 5 Praha-západ Písek Prostějov Prachatice Nový Jičín Plzeň-jih Brno-město Kolín Praha 16 Česká Lípa Praha 9 Cheb Praha 11 Hlavní město Praha Plzeň-sever Praha-Suchdol Tachov Vsetín Jihlava Praha 8 Praha-Zličín Praha 6 Karlovy Vary Tábor Praha 15 Hradec Králové Praha 12 Sokolov Chomutov Praha-Přední Kopanina Praha-Řeporyje Praha 22 Praha-Křeslice Třebíč Břeclav Praha-Královice Praha-Dolní Počernice Příbram Praha 14 Kroměříž Znojmo Praha 18 Jičín Liberec Bruntál Praha-Lochkov Nymburk Plzeň-město Přerov Praha-Nedvězí Hodonín Opava Praha-Vinoř Jindřichův Hradec Zlín Praha-Nebušice Most Semily Praha 1 Mladá Boleslav Jablonec nad Nisou Praha-Troja Pelhřimov Klatovy Teplice Praha 10 Praha 21 Kutná Hora Praha-Štěrboholy Praha-Kunratice Benešov Žďár nad Sázavou Praha-Dubeč Strakonice Praha-Koloděje Ústí nad Labem Ústí nad Orlicí Děčín Praha-Satalice Svitavy Praha-Březiněves Domažlice Louny Praha-Klánovice Vyškov Olomouc Praha-Libuš Jeseník Kladno Praha-Lipence Blansko Praha-Zbraslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubrava

Levná dlažba Doubrava

Dlažba Doubrava

Zámkové dlažby Doubrava

Zámkové betonové dlažby Doubrava

Zámková dlažba Doubrava

Betonové dlažby Doubrava

Betonová dlažba Doubrava

Zdící prvky Doubrava

Dlažby II jakosti Doubrava

Dlažba II jakosti Doubrava

Plošné dlažby Doubrava