„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubravice

Nové produkty Doubravice

Dlažby a obrubníky Doubravice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubravice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubravice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubravice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubravice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubravice, Levná dlažba Doubravice, Dlažba Doubravice, Zámkové dlažby Doubravice, Zámkové dlažba Doubravice, Betonové dlažby Doubravice, Betonová dlažba Doubravice, Zdící prvky Doubravice, Dlažby II jakosti Doubravice, Dlažba II jakosti Doubravice, Plošné dlažby Doubravice, Plošná dlažba


Další města:

Praha 1 Kolín Chomutov Prostějov Praha 17 Praha-Újezd Liberec Přerov Sokolov Praha-Zličín Praha 11 Opava Kutná Hora Praha-Kolovraty Litoměřice Jablonec nad Nisou Benešov Praha-Vinoř České Budějovice Česká Lípa Praha 16 Hodonín Praha-Šeberov Praha 3 Domažlice Plzeň-sever Praha-Nebušice Praha-Lipence Děčín Louny Český Krumlov Praha-Lochkov Praha-Březiněves Rakovník Tachov Praha 9 Tábor Kladno Praha 5 Uherské Hradiště Chrudim Praha-Dubeč Prachatice Praha-Kunratice Praha-Zbraslav Teplice Praha 20 Praha-Nedvězí Praha 14 Mladá Boleslav Třebíč Brno-město Praha 13 Písek Brno-venkov Jičín Plzeň-jih Vyškov Praha-Štěrboholy Karlovy Vary Kroměříž Nymburk Bruntál Praha-Troja Praha-Běchovice Strakonice Jeseník Pardubice Nový Jičín Praha-Řeporyje Hradec Králové Praha 12 Havlíčkův Brod Praha-Benice Praha-Suchdol Praha-Dolní Počernice Praha-Koloděje Praha 18 Praha 4 Praha-Lysolaje Břeclav Rokycany Beroun Ústí nad Orlicí Cheb Rychnov nad Kněžnou Praha 10 Praha-Libuš Blansko Praha 15 Mělník Pelhřimov Šumperk Praha-západ Náchod Praha 19 Praha-Čakovice Znojmo Svitavy Klatovy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubravice

Levná dlažba Doubravice

Dlažba Doubravice

Zámkové dlažby Doubravice

Zámkové betonové dlažby Doubravice

Zámková dlažba Doubravice

Betonové dlažby Doubravice

Betonová dlažba Doubravice

Zdící prvky Doubravice

Dlažby II jakosti Doubravice

Dlažba II jakosti Doubravice

Plošné dlažby Doubravice