„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubravice

Nové produkty Doubravice

Dlažby a obrubníky Doubravice

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubravice

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubravice

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubravice

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubravice

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubravice, Levná dlažba Doubravice, Dlažba Doubravice, Zámkové dlažby Doubravice, Zámkové dlažba Doubravice, Betonové dlažby Doubravice, Betonová dlažba Doubravice, Zdící prvky Doubravice, Dlažby II jakosti Doubravice, Dlažba II jakosti Doubravice, Plošné dlažby Doubravice, Plošná dlažba


Další města:

Domažlice České Budějovice Praha 5 Praha-Satalice Havlíčkův Brod Znojmo Praha-Koloděje Strakonice Plzeň-sever Litoměřice Praha-Suchdol Hodonín Kroměříž Praha-Čakovice Praha 18 Děčín Plzeň-jih Praha-Křeslice Šumperk Pelhřimov Brno-venkov Bruntál Cheb Most Praha 7 Praha-Zličín Praha-Královice Pardubice Klatovy Kolín Praha-Kunratice Rychnov nad Kněžnou Písek Břeclav Praha-Velká Chuchle Třebíč Praha-Benice Semily Mělník Frýdek-Místek Praha 22 Praha-Kolovraty Náchod Praha-Lipence Opava Karviná Jindřichův Hradec Praha 9 Praha-Dolní Měcholupy Karlovy Vary Praha 17 Žďár nad Sázavou Hlavní město Praha Vsetín Praha-Klánovice Sokolov Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Počernice Praha 14 Zlín Trutnov Praha-západ Praha-Březiněves Přerov Praha 11 Louny Praha-Dolní Chabry Prachatice Praha-Řeporyje Praha 13 Ústí nad Orlicí Hradec Králové Rokycany Praha 2 Praha-Štěrboholy Praha 3 Praha-Troja Praha-Petrovice Jablonec nad Nisou Praha 4 Jičín Praha-Nebušice Praha-Vinoř Praha-Lysolaje Rakovník Jihlava Mladá Boleslav Tachov Praha-Ďáblice Praha-východ Praha-Libuš Praha 15 Ostrava-město Ústí nad Labem Olomouc Praha-Běchovice Praha 6 Vyškov Česká Lípa Praha 1 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubravice

Levná dlažba Doubravice

Dlažba Doubravice

Zámkové dlažby Doubravice

Zámkové betonové dlažby Doubravice

Zámková dlažba Doubravice

Betonové dlažby Doubravice

Betonová dlažba Doubravice

Zdící prvky Doubravice

Dlažby II jakosti Doubravice

Dlažba II jakosti Doubravice

Plošné dlažby Doubravice