„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubravička

Nové produkty Doubravička

Dlažby a obrubníky Doubravička

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubravička

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubravička

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubravička

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubravička

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubravička, Levná dlažba Doubravička, Dlažba Doubravička, Zámkové dlažby Doubravička, Zámkové dlažba Doubravička, Betonové dlažby Doubravička, Betonová dlažba Doubravička, Zdící prvky Doubravička, Dlažby II jakosti Doubravička, Dlažba II jakosti Doubravička, Plošné dlažby Doubravička, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Český Krumlov Prostějov Praha 15 Ostrava-město Hlavní město Praha Praha 20 Praha 11 Frýdek-Místek Pardubice Jihlava Praha-Křeslice Mladá Boleslav Liberec Zlín Praha-Nebušice Praha-Ďáblice Praha-Štěrboholy Plzeň-město Nový Jičín Hodonín Česká Lípa Teplice Jindřichův Hradec Praha-Klánovice Praha-Újezd Žďár nad Sázavou Praha 6 Plzeň-jih Svitavy Praha-Dolní Počernice Sokolov Jablonec nad Nisou Náchod Praha-Velká Chuchle Klatovy Praha 21 Trutnov Kutná Hora Vyškov Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Ústí nad Orlicí Praha-Kunratice Kladno Děčín Blansko Mělník Jičín Olomouc Praha 10 Hradec Králové Praha-Nedvězí Praha-Zbraslav Praha 4 Praha-Lipence Litoměřice Praha 13 Rakovník Louny Rychnov nad Kněžnou Uherské Hradiště Praha-Libuš Praha 22 Šumperk Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha 5 Most Domažlice Cheb Vsetín Benešov Bruntál Brno-město Chomutov Brno-venkov Praha 19 Praha 3 Karlovy Vary Praha-Koloděje Nymburk Praha-západ Praha-Čakovice Přerov Praha-Běchovice Tachov Chrudim Praha 18 Praha-Březiněves Praha-Zličín Praha 14 Praha 7 Praha-Lysolaje Prachatice Pelhřimov Praha 1 Praha-Královice Praha-Satalice Jeseník ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubravička

Levná dlažba Doubravička

Dlažba Doubravička

Zámkové dlažby Doubravička

Zámkové betonové dlažby Doubravička

Zámková dlažba Doubravička

Betonové dlažby Doubravička

Betonová dlažba Doubravička

Zdící prvky Doubravička

Dlažby II jakosti Doubravička

Dlažba II jakosti Doubravička

Plošné dlažby Doubravička