„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubravník

Nové produkty Doubravník

Dlažby a obrubníky Doubravník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubravník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubravník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubravník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubravník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubravník, Levná dlažba Doubravník, Dlažba Doubravník, Zámkové dlažby Doubravník, Zámkové dlažba Doubravník, Betonové dlažby Doubravník, Betonová dlažba Doubravník, Zdící prvky Doubravník, Dlažby II jakosti Doubravník, Dlažba II jakosti Doubravník, Plošné dlažby Doubravník, Plošná dlažba


Další města:

Chomutov Jablonec nad Nisou Praha 4 Praha-západ Rokycany Hlavní město Praha Praha-Libuš Kolín Přerov Prostějov Semily Benešov Praha 21 Břeclav Praha-Vinoř Náchod Nový Jičín Cheb Šumperk Praha-Zbraslav Domažlice Zlín Chrudim Praha-Lochkov Praha-východ Pelhřimov Praha-Lipence Praha 16 Praha-Kolovraty Kutná Hora Jeseník Hodonín Praha 5 Praha 19 Znojmo Praha-Satalice Liberec Brno-město Praha-Kunratice Praha-Řeporyje Třebíč Kroměříž Karlovy Vary Praha-Troja Příbram Praha-Nedvězí Ostrava-město Tachov Praha 11 Jindřichův Hradec Frýdek-Místek Strakonice Praha 20 Praha-Šeberov Hradec Králové Jihlava Litoměřice Ústí nad Orlicí Praha 1 České Budějovice Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Pardubice Praha-Přední Kopanina Děčín Vyškov Havlíčkův Brod Blansko Svitavy Praha-Březiněves Rakovník Praha 3 Most Nymburk Kladno Plzeň-jih Prachatice Praha 14 Opava Praha-Zličín Uherské Hradiště Praha 15 Praha-Dolní Chabry Praha 22 Praha-Koloděje Praha 8 Klatovy Olomouc Trutnov Vsetín Praha-Čakovice Žďár nad Sázavou Mělník Praha-Běchovice Praha 2 Praha 18 Beroun Bruntál Tábor Sokolov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubravník

Levná dlažba Doubravník

Dlažba Doubravník

Zámkové dlažby Doubravník

Zámkové betonové dlažby Doubravník

Zámková dlažba Doubravník

Betonové dlažby Doubravník

Betonová dlažba Doubravník

Zdící prvky Doubravník

Dlažby II jakosti Doubravník

Dlažba II jakosti Doubravník

Plošné dlažby Doubravník