„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubravník

Nové produkty Doubravník

Dlažby a obrubníky Doubravník

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubravník

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubravník

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubravník

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubravník

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubravník, Levná dlažba Doubravník, Dlažba Doubravník, Zámkové dlažby Doubravník, Zámkové dlažba Doubravník, Betonové dlažby Doubravník, Betonová dlažba Doubravník, Zdící prvky Doubravník, Dlažby II jakosti Doubravník, Dlažba II jakosti Doubravník, Plošné dlažby Doubravník, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Petrovice Děčín Praha-Velká Chuchle Praha 20 Bruntál Praha-Čakovice Hlavní město Praha Domažlice Praha-Dolní Chabry Frýdek-Místek Praha-západ Praha-Královice Příbram Praha 17 Praha 6 Rakovník Praha-Slivenec Praha 15 Svitavy Praha 13 Šumperk Mělník Karlovy Vary Praha-Nebušice Litoměřice Hradec Králové Strakonice Přerov Jihlava Praha-Lochkov Praha-Zličín Tábor Náchod Praha 4 Blansko Havlíčkův Brod Praha 22 Praha-Běchovice Praha 21 Vsetín Kolín Rychnov nad Kněžnou Opava Třebíč Kroměříž Karviná Praha-Štěrboholy Brno-město Žďár nad Sázavou Česká Lípa Nymburk Praha-Přední Kopanina Klatovy Praha-Klánovice Praha 3 Ostrava-město Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Měcholupy Ústí nad Labem Mladá Boleslav Chomutov Praha-Křeslice Písek Prachatice Plzeň-město Pardubice Praha 11 Praha 10 Jablonec nad Nisou Olomouc Cheb Jičín Beroun Jindřichův Hradec Praha-Troja Prostějov Hodonín Sokolov Kladno Vyškov Praha-Libuš Teplice Praha-Zbraslav Břeclav Praha-Koloděje Praha 1 Praha-Ďáblice Znojmo Praha 7 Most Praha-Benice Praha-Újezd Plzeň-sever Český Krumlov Praha-Dubeč Trutnov Tachov Plzeň-jih Praha-východ Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubravník

Levná dlažba Doubravník

Dlažba Doubravník

Zámkové dlažby Doubravník

Zámkové betonové dlažby Doubravník

Zámková dlažba Doubravník

Betonové dlažby Doubravník

Betonová dlažba Doubravník

Zdící prvky Doubravník

Dlažby II jakosti Doubravník

Dlažba II jakosti Doubravník

Plošné dlažby Doubravník