„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubravy

Nové produkty Doubravy

Dlažby a obrubníky Doubravy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubravy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubravy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubravy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubravy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubravy, Levná dlažba Doubravy, Dlažba Doubravy, Zámkové dlažby Doubravy, Zámkové dlažba Doubravy, Betonové dlažby Doubravy, Betonová dlažba Doubravy, Zdící prvky Doubravy, Dlažby II jakosti Doubravy, Dlažba II jakosti Doubravy, Plošné dlažby Doubravy, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Velká Chuchle Praha-Nebušice Domažlice Praha-Dubeč Praha 18 Praha 14 Praha-Běchovice Písek Kutná Hora Karviná Havlíčkův Brod Praha-východ Trutnov Nymburk Praha-Vinoř Praha-Ďáblice Rakovník Praha-Lysolaje Praha 13 Praha-Dolní Chabry Praha 21 Praha-Koloděje Praha 20 Praha 22 Vsetín Benešov Praha 7 Vyškov Praha 9 Strakonice Praha 12 Ostrava-město Sokolov Plzeň-město Praha 5 Chrudim Praha 16 Brno-město Praha-Královice Plzeň-jih Praha-Klánovice Rokycany Praha-Dolní Měcholupy Jičín Hradec Králové Ústí nad Labem Bruntál Frýdek-Místek Pelhřimov Cheb Kolín Kroměříž Chomutov Praha-Petrovice Praha-Kunratice Opava Praha-Troja Praha-západ Praha-Lipence Praha-Zličín Znojmo Mělník Praha 1 Praha-Křeslice Praha-Slivenec Praha 3 Praha-Suchdol Praha-Štěrboholy Příbram Praha-Řeporyje Přerov Jeseník Praha-Čakovice Ústí nad Orlicí Litoměřice Olomouc Praha 19 Česká Lípa Praha 17 Praha 2 Praha-Zbraslav Český Krumlov Beroun Louny Žďár nad Sázavou Pardubice Praha-Satalice Nový Jičín Hlavní město Praha Liberec Teplice Tachov Břeclav Prachatice Jindřichův Hradec Prostějov Praha-Újezd Hodonín Praha-Nedvězí Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubravy

Levná dlažba Doubravy

Dlažba Doubravy

Zámkové dlažby Doubravy

Zámkové betonové dlažby Doubravy

Zámková dlažba Doubravy

Betonové dlažby Doubravy

Betonová dlažba Doubravy

Zdící prvky Doubravy

Dlažby II jakosti Doubravy

Dlažba II jakosti Doubravy

Plošné dlažby Doubravy