„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubravy

Nové produkty Doubravy

Dlažby a obrubníky Doubravy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubravy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubravy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubravy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubravy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubravy, Levná dlažba Doubravy, Dlažba Doubravy, Zámkové dlažby Doubravy, Zámkové dlažba Doubravy, Betonové dlažby Doubravy, Betonová dlažba Doubravy, Zdící prvky Doubravy, Dlažby II jakosti Doubravy, Dlažba II jakosti Doubravy, Plošné dlažby Doubravy, Plošná dlažba


Další města:

Praha 15 Třebíč Praha-Řeporyje Znojmo Praha-Kolovraty Praha-Dolní Chabry Praha 5 Liberec Trutnov Praha-Běchovice Praha-Štěrboholy Brno-město Šumperk Jeseník Tábor Praha-Dubeč Rokycany Prostějov Ústí nad Labem Uherské Hradiště Náchod Praha 14 Praha-Nedvězí Děčín Rychnov nad Kněžnou Praha-Zličín Praha-Dolní Měcholupy Praha-Lysolaje Praha 13 Praha 4 Praha 20 Praha-Čakovice Louny Praha-Klánovice Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Vsetín Beroun Praha-Královice Praha-Újezd Hradec Králové Praha-Nebušice Plzeň-město Praha-Ďáblice Praha-Lipence Praha 17 Plzeň-sever Nový Jičín Teplice Prachatice Přerov Hodonín Benešov Český Krumlov Svitavy Česká Lípa Hlavní město Praha Mělník Vyškov Sokolov Brno-venkov Praha-Vinoř Bruntál Praha-Kunratice Praha-Velká Chuchle Praha-Křeslice Havlíčkův Brod Praha-Šeberov Praha-Benice Blansko Kroměříž Praha 6 Praha-Březiněves Ostrava-město Praha 22 Nymburk Praha 9 Praha 19 Praha 12 Praha-Slivenec Litoměřice Jičín Praha-Petrovice Pardubice Semily Kutná Hora Praha 21 Žďár nad Sázavou Chomutov Příbram Klatovy Jindřichův Hradec Praha 16 Praha-Troja Praha-Dolní Počernice Kolín Praha-západ Praha 10 Praha 18 Mladá Boleslav ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubravy

Levná dlažba Doubravy

Dlažba Doubravy

Zámkové dlažby Doubravy

Zámkové betonové dlažby Doubravy

Zámková dlažba Doubravy

Betonové dlažby Doubravy

Betonová dlažba Doubravy

Zdící prvky Doubravy

Dlažby II jakosti Doubravy

Dlažba II jakosti Doubravy

Plošné dlažby Doubravy