„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doubravy

Nové produkty Doubravy

Dlažby a obrubníky Doubravy

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doubravy

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doubravy

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doubravy

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doubravy

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doubravy, Levná dlažba Doubravy, Dlažba Doubravy, Zámkové dlažby Doubravy, Zámkové dlažba Doubravy, Betonové dlažby Doubravy, Betonová dlažba Doubravy, Zdící prvky Doubravy, Dlažby II jakosti Doubravy, Dlažba II jakosti Doubravy, Plošné dlažby Doubravy, Plošná dlažba


Další města:

Písek Znojmo Praha 5 Kladno Praha 14 Karlovy Vary Most Praha-Kunratice Praha 16 Prachatice Cheb Praha-Běchovice Kroměříž Praha 3 Rakovník Praha-Dubeč Chrudim Praha-Petrovice Praha-Přední Kopanina Praha 8 Praha 7 Frýdek-Místek Nymburk Benešov Praha-Újezd Brno-venkov Praha-východ Praha 2 Praha 20 Vyškov Pardubice Praha 6 Praha-Dolní Chabry Mladá Boleslav Praha-Klánovice Praha 19 Přerov Louny Praha-Satalice Semily Ústí nad Orlicí Karviná Praha 4 Praha-Slivenec České Budějovice Jihlava Praha 9 Praha-západ Bruntál Praha-Řeporyje Praha-Šeberov Jablonec nad Nisou Praha 18 Litoměřice Náchod Havlíčkův Brod Praha-Troja Praha-Lysolaje Praha-Kolovraty Praha 21 Praha-Nebušice Ostrava-město Tachov Praha-Březiněves Praha-Dolní Měcholupy Opava Praha 22 Vsetín Beroun Český Krumlov Praha-Dolní Počernice Tábor Domažlice Hlavní město Praha Praha 17 Hodonín Jindřichův Hradec Teplice Svitavy Praha-Zbraslav Praha-Křeslice Praha-Benice Praha-Královice Mělník Rychnov nad Kněžnou Pelhřimov Praha-Čakovice Liberec Praha-Ďáblice Praha-Vinoř Praha-Lipence Praha-Suchdol Praha 15 Žďár nad Sázavou Sokolov Ústí nad Labem Praha 11 Olomouc Klatovy Šumperk ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doubravy

Levná dlažba Doubravy

Dlažba Doubravy

Zámkové dlažby Doubravy

Zámkové betonové dlažby Doubravy

Zámková dlažba Doubravy

Betonové dlažby Doubravy

Betonová dlažba Doubravy

Zdící prvky Doubravy

Dlažby II jakosti Doubravy

Dlažba II jakosti Doubravy

Plošné dlažby Doubravy