„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doudleby

Nové produkty Doudleby

Dlažby a obrubníky Doudleby

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doudleby

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doudleby

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doudleby

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doudleby

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doudleby, Levná dlažba Doudleby, Dlažba Doudleby, Zámkové dlažby Doudleby, Zámkové dlažba Doudleby, Betonové dlažby Doudleby, Betonová dlažba Doudleby, Zdící prvky Doudleby, Dlažby II jakosti Doudleby, Dlažba II jakosti Doudleby, Plošné dlažby Doudleby, Plošná dlažba


Další města:

Teplice Přerov Pelhřimov Praha-Kolovraty Frýdek-Místek Praha-západ Praha 10 Břeclav Hodonín Praha-Nedvězí Praha-Petrovice Šumperk Blansko Nymburk Praha-Nebušice Semily Olomouc Žďár nad Sázavou Svitavy Praha-Vinoř Liberec Mělník Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Praha-východ Praha-Přední Kopanina Česká Lípa Kladno Opava Chomutov Děčín Praha 4 Kolín Praha 3 Jičín Praha-Libuš Praha-Dubeč Sokolov Praha 17 Bruntál Praha-Suchdol Domažlice Mladá Boleslav Louny Praha-Klánovice Ústí nad Orlicí Most Praha 9 Praha-Lochkov Praha-Újezd Praha 22 Praha-Dolní Počernice Havlíčkův Brod Beroun Český Krumlov Praha-Běchovice Trutnov Třebíč Praha 20 Praha-Dolní Chabry Brno-město Pardubice Rakovník Rychnov nad Kněžnou Praha 1 Jindřichův Hradec Praha 5 Benešov Karviná Praha 7 Jeseník Praha 21 Praha 2 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Praha-Ďáblice Praha 12 Nový Jičín Praha-Křeslice Kroměříž Praha-Zličín Jablonec nad Nisou Praha 6 Praha-Kunratice Litoměřice České Budějovice Tachov Znojmo Příbram Vyškov Praha-Lipence Klatovy Kutná Hora Prachatice Strakonice Praha 14 Chrudim Cheb Praha-Satalice Tábor ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doudleby

Levná dlažba Doudleby

Dlažba Doudleby

Zámkové dlažby Doudleby

Zámkové betonové dlažby Doudleby

Zámková dlažba Doudleby

Betonové dlažby Doudleby

Betonová dlažba Doudleby

Zdící prvky Doudleby

Dlažby II jakosti Doudleby

Dlažba II jakosti Doudleby

Plošné dlažby Doudleby