„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doupě

Nové produkty Doupě

Dlažby a obrubníky Doupě

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doupě

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doupě

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doupě

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doupě

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doupě, Levná dlažba Doupě, Dlažba Doupě, Zámkové dlažby Doupě, Zámkové dlažba Doupě, Betonové dlažby Doupě, Betonová dlažba Doupě, Zdící prvky Doupě, Dlažby II jakosti Doupě, Dlažba II jakosti Doupě, Plošné dlažby Doupě, Plošná dlažba


Další města:

Ústí nad Orlicí Pardubice Praha-Dolní Měcholupy Vyškov Praha 6 Uherské Hradiště Praha-Suchdol Praha-Lysolaje Praha-Vinoř Praha-Štěrboholy Pelhřimov Praha-Zbraslav Praha-Velká Chuchle Praha-Dolní Chabry Praha-Libuš Praha 10 Česká Lípa Praha-Čakovice Praha-západ Semily Kroměříž Brno-město Litoměřice Opava Hlavní město Praha Praha-Zličín Příbram Tachov Praha 21 Trutnov Praha-Petrovice Praha-Šeberov Praha 18 Praha 1 Plzeň-sever Bruntál Cheb Sokolov Beroun Prachatice Praha 14 Plzeň-jih Praha-Slivenec Rakovník Praha-Řeporyje Praha-Lipence Náchod Praha-Březiněves Chomutov Praha-Běchovice Jihlava Přerov Praha 2 Mělník Svitavy Praha-Lochkov Kladno Český Krumlov Tábor Nymburk Zlín Praha 4 Domažlice Praha 3 Praha-Kolovraty Klatovy Praha 20 Strakonice Praha-Ďáblice Praha-Křeslice Frýdek-Místek České Budějovice Praha 8 Praha 7 Šumperk Jeseník Blansko Praha-Královice Praha-Koloděje Praha 16 Jindřichův Hradec Jablonec nad Nisou Praha-Troja Praha 12 Most Praha-Přední Kopanina Hradec Králové Praha 13 Praha 22 Plzeň-město Znojmo Teplice Písek Děčín Liberec Rokycany Praha 15 Mladá Boleslav Praha-Kunratice Praha-východ ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doupě

Levná dlažba Doupě

Dlažba Doupě

Zámkové dlažby Doupě

Zámkové betonové dlažby Doupě

Zámková dlažba Doupě

Betonové dlažby Doupě

Betonová dlažba Doupě

Zdící prvky Doupě

Dlažby II jakosti Doupě

Dlažba II jakosti Doupě

Plošné dlažby Doupě