„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Doupě

Nové produkty Doupě

Dlažby a obrubníky Doupě

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Doupě

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Doupě

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Doupě

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Doupě

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Doupě, Levná dlažba Doupě, Dlažba Doupě, Zámkové dlažby Doupě, Zámkové dlažba Doupě, Betonové dlažby Doupě, Betonová dlažba Doupě, Zdící prvky Doupě, Dlažby II jakosti Doupě, Dlažba II jakosti Doupě, Plošné dlažby Doupě, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Libuš Strakonice Blansko Praha-Ďáblice Praha-Zbraslav Česká Lípa Praha-Šeberov Praha-Přední Kopanina Plzeň-jih Praha-Lysolaje Praha-Štěrboholy Domažlice Praha-Nedvězí Praha-Běchovice Písek Znojmo Praha-východ Ústí nad Labem Děčín Jeseník Praha 22 Pelhřimov Praha-Lochkov Praha 10 Praha 18 Mladá Boleslav Prostějov Praha-Zličín Pardubice Zlín Praha-Troja Praha-Lipence Praha 11 Jablonec nad Nisou Frýdek-Místek Praha 8 Brno-město Chrudim Praha-Březiněves Tábor Praha 2 Praha 14 Hradec Králové Kolín Sokolov Praha 19 Nymburk Praha-Suchdol Klatovy Trutnov Praha-Čakovice Praha 3 Rychnov nad Kněžnou Příbram Kutná Hora Havlíčkův Brod Mělník Přerov Praha-Dubeč Louny Praha-Dolní Počernice Litoměřice Ústí nad Orlicí Beroun Náchod Praha 1 Rakovník Semily Jindřichův Hradec Ostrava-město Praha 20 Třebíč Praha 9 Vyškov Praha 7 Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Praha-Kunratice Benešov Praha 4 Plzeň-město Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Jičín Svitavy Hlavní město Praha Praha-Benice Praha 12 Uherské Hradiště Olomouc Tachov Praha-západ Praha 21 Karlovy Vary Teplice Praha-Královice Praha 17 Plzeň-sever Vsetín Opava ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Doupě

Levná dlažba Doupě

Dlažba Doupě

Zámkové dlažby Doupě

Zámkové betonové dlažby Doupě

Zámková dlažba Doupě

Betonové dlažby Doupě

Betonová dlažba Doupě

Zdící prvky Doupě

Dlažby II jakosti Doupě

Dlažba II jakosti Doupě

Plošné dlažby Doupě