„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drachkov

Nové produkty Drachkov

Dlažby a obrubníky Drachkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drachkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drachkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drachkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drachkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drachkov, Levná dlažba Drachkov, Dlažba Drachkov, Zámkové dlažby Drachkov, Zámkové dlažba Drachkov, Betonové dlažby Drachkov, Betonová dlažba Drachkov, Zdící prvky Drachkov, Dlažby II jakosti Drachkov, Dlažba II jakosti Drachkov, Plošné dlažby Drachkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Bruntál Havlíčkův Brod Uherské Hradiště Praha-Přední Kopanina Kladno Hlavní město Praha Rychnov nad Kněžnou Beroun Jeseník Praha 17 Opava Praha 3 Litoměřice Jablonec nad Nisou Sokolov Cheb Plzeň-jih Ústí nad Orlicí Praha-Slivenec Praha 19 Břeclav Praha 20 Chrudim Praha-Lochkov Jihlava Praha-Zličín Praha-Libuš Praha 9 Louny Praha-Křeslice Praha 16 Praha 11 Písek Mladá Boleslav Praha 22 Strakonice Vyškov Praha-Šeberov Praha-Újezd Náchod Praha-Dolní Chabry Praha-Suchdol Praha-Kolovraty Praha-Benice Praha 13 Rokycany Kroměříž České Budějovice Praha 6 Semily Kolín Pelhřimov Ostrava-město Jičín Praha 10 Trutnov Praha-Vinoř Domažlice Třebíč Kutná Hora Chomutov Praha-Královice Zlín Blansko Praha-Štěrboholy Praha-Zbraslav Teplice Praha-Dolní Měcholupy Žďár nad Sázavou Praha-západ Hodonín Tachov Praha-Troja Praha 4 Praha-Řeporyje Pardubice Brno-město Praha-Běchovice Klatovy Praha 5 Liberec Příbram Prachatice Nový Jičín Most Plzeň-město Praha-Dolní Počernice Praha 18 Přerov Karviná Praha-Ďáblice Olomouc Praha 15 Hradec Králové Praha-Čakovice Praha-Lysolaje Praha 2 Praha-Koloděje Praha 14 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drachkov

Levná dlažba Drachkov

Dlažba Drachkov

Zámkové dlažby Drachkov

Zámkové betonové dlažby Drachkov

Zámková dlažba Drachkov

Betonové dlažby Drachkov

Betonová dlažba Drachkov

Zdící prvky Drachkov

Dlažby II jakosti Drachkov

Dlažba II jakosti Drachkov

Plošné dlažby Drachkov