„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drachkov

Nové produkty Drachkov

Dlažby a obrubníky Drachkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drachkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drachkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drachkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drachkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drachkov, Levná dlažba Drachkov, Dlažba Drachkov, Zámkové dlažby Drachkov, Zámkové dlažba Drachkov, Betonové dlažby Drachkov, Betonová dlažba Drachkov, Zdící prvky Drachkov, Dlažby II jakosti Drachkov, Dlažba II jakosti Drachkov, Plošné dlažby Drachkov, Plošná dlažba


Další města:

Tachov Bruntál Chrudim Praha 20 Praha 2 Praha-Královice Praha 8 Písek Praha 21 Praha 19 Praha-Velká Chuchle Kolín Praha 11 Praha-Lipence Praha-Dubeč Praha-východ Praha 22 Praha 15 Havlíčkův Brod Praha-Kolovraty Praha-Dolní Měcholupy Praha-Řeporyje Praha 5 Ústí nad Orlicí Karviná Rakovník Praha-Vinoř Praha-Koloděje Děčín Praha-Troja Zlín Praha 14 Příbram Žďár nad Sázavou Praha-Běchovice Cheb Nový Jičín Hodonín Pardubice Znojmo Frýdek-Místek Jablonec nad Nisou Praha-Březiněves Ostrava-město Pelhřimov Praha-Klánovice Břeclav Tábor Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha-Přední Kopanina Teplice Kutná Hora Hradec Králové Praha-Lysolaje Praha-Zličín Praha 3 Praha-Újezd Praha 13 Trutnov Praha 6 Louny Blansko Sokolov Uherské Hradiště Klatovy Praha-Slivenec Praha 7 Praha 4 Beroun Plzeň-jih Prostějov Praha-Petrovice Přerov Praha-Libuš Opava Třebíč Domažlice Praha 12 Praha 1 Hlavní město Praha Litoměřice Praha-Čakovice Prachatice Brno-venkov Praha-Šeberov Vsetín Kroměříž Praha-Štěrboholy Praha-Benice Nymburk Jihlava Karlovy Vary Praha-Nedvězí Plzeň-město České Budějovice Strakonice Semily Brno-město Praha-Dolní Počernice ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drachkov

Levná dlažba Drachkov

Dlažba Drachkov

Zámkové dlažby Drachkov

Zámkové betonové dlažby Drachkov

Zámková dlažba Drachkov

Betonové dlažby Drachkov

Betonová dlažba Drachkov

Zdící prvky Drachkov

Dlažby II jakosti Drachkov

Dlažba II jakosti Drachkov

Plošné dlažby Drachkov