„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Drachkov

Nové produkty Drachkov

Dlažby a obrubníky Drachkov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Drachkov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Drachkov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Drachkov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Drachkov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Drachkov, Levná dlažba Drachkov, Dlažba Drachkov, Zámkové dlažby Drachkov, Zámkové dlažba Drachkov, Betonové dlažby Drachkov, Betonová dlažba Drachkov, Zdící prvky Drachkov, Dlažby II jakosti Drachkov, Dlažba II jakosti Drachkov, Plošné dlažby Drachkov, Plošná dlažba


Další města:

Praha-Nebušice Sokolov Hlavní město Praha Vyškov Praha 10 Brno-město Uherské Hradiště Praha 13 Vsetín Kutná Hora Praha 7 Karviná Praha-Petrovice Hodonín Pelhřimov Praha-Slivenec Břeclav Trutnov Praha-Újezd Praha-Štěrboholy Příbram Praha 5 Jablonec nad Nisou Louny Praha-Lochkov Karlovy Vary Chomutov Prostějov Jihlava Praha-západ Praha 21 Ústí nad Orlicí Plzeň-město Praha 11 Rakovník Praha-Ďáblice Praha-Nedvězí Písek Jindřichův Hradec Tachov Benešov Strakonice Praha-Lysolaje Olomouc Praha 1 Praha-Satalice Praha-Kolovraty Praha 2 Cheb Frýdek-Místek Praha-Koloděje Ostrava-město Domažlice Praha-Březiněves Teplice Praha 14 Rokycany Žďár nad Sázavou Plzeň-jih Liberec Praha-Suchdol Praha 22 Praha-Dolní Chabry Jeseník Litoměřice Přerov Praha-Královice Šumperk Třebíč Brno-venkov Bruntál Děčín Beroun Praha 4 Praha 3 Praha-Dubeč Semily Praha 8 Plzeň-sever Mělník Praha-Libuš Praha-Přední Kopanina Praha-Dolní Měcholupy Opava Kroměříž Praha 17 Praha-Křeslice Praha-Benice Znojmo Rychnov nad Kněžnou Praha-Dolní Počernice Praha-Zbraslav Český Krumlov Praha-Kunratice Mladá Boleslav Praha 9 Kladno Praha 18 Praha-Lipence Svitavy ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Drachkov

Levná dlažba Drachkov

Dlažba Drachkov

Zámkové dlažby Drachkov

Zámkové betonové dlažby Drachkov

Zámková dlažba Drachkov

Betonové dlažby Drachkov

Betonová dlažba Drachkov

Zdící prvky Drachkov

Dlažby II jakosti Drachkov

Dlažba II jakosti Drachkov

Plošné dlažby Drachkov