„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dráchov

Nové produkty Dráchov

Dlažby a obrubníky Dráchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dráchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dráchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dráchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dráchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dráchov, Levná dlažba Dráchov, Dlažba Dráchov, Zámkové dlažby Dráchov, Zámkové dlažba Dráchov, Betonové dlažby Dráchov, Betonová dlažba Dráchov, Zdící prvky Dráchov, Dlažby II jakosti Dráchov, Dlažba II jakosti Dráchov, Plošné dlažby Dráchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 16 Praha-Kunratice Hodonín Břeclav Praha-Suchdol Hlavní město Praha Jičín Praha-Křeslice Plzeň-sever Svitavy Šumperk Rokycany Praha-Lysolaje Tábor Praha 8 Praha-Ďáblice Praha-Šeberov Praha-Velká Chuchle Praha 6 Znojmo Český Krumlov Praha-Satalice Praha 20 Hradec Králové Ústí nad Orlicí Praha 19 Praha 18 Brno-město Vsetín Cheb Praha-Dolní Počernice Praha 22 Litoměřice Kladno Praha-Nebušice Beroun Praha 17 Nový Jičín Semily Plzeň-město Praha 1 Praha 2 Praha-Dolní Chabry Ostrava-město Olomouc Praha-Vinoř Praha-Újezd Praha-Čakovice Praha-Lochkov Praha-Královice Trutnov Chomutov Jeseník Pardubice Jihlava Louny Praha-Dolní Měcholupy Praha-Štěrboholy Praha 4 Česká Lípa Nymburk Benešov Praha-Klánovice Kutná Hora Pelhřimov Havlíčkův Brod Přerov Bruntál Praha 14 Rakovník Ústí nad Labem Blansko Jablonec nad Nisou Praha-východ Praha 10 Zlín České Budějovice Vyškov Praha-Dubeč Praha-Zbraslav Frýdek-Místek Karlovy Vary Praha-Koloděje Praha-Březiněves Praha-západ Mladá Boleslav Kolín Chrudim Třebíč Praha-Lipence Strakonice Praha-Běchovice Praha-Kolovraty Praha-Petrovice Praha-Řeporyje Praha-Slivenec Děčín Prostějov Praha 12 Praha 21 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dráchov

Levná dlažba Dráchov

Dlažba Dráchov

Zámkové dlažby Dráchov

Zámkové betonové dlažby Dráchov

Zámková dlažba Dráchov

Betonové dlažby Dráchov

Betonová dlažba Dráchov

Zdící prvky Dráchov

Dlažby II jakosti Dráchov

Dlažba II jakosti Dráchov

Plošné dlažby Dráchov