„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dráchov

Nové produkty Dráchov

Dlažby a obrubníky Dráchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dráchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dráchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dráchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dráchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dráchov, Levná dlažba Dráchov, Dlažba Dráchov, Zámkové dlažby Dráchov, Zámkové dlažba Dráchov, Betonové dlažby Dráchov, Betonová dlažba Dráchov, Zdící prvky Dráchov, Dlažby II jakosti Dráchov, Dlažba II jakosti Dráchov, Plošné dlažby Dráchov, Plošná dlažba


Další města:

Karviná Nymburk Mělník Vyškov Praha-Velká Chuchle Brno-město Praha-Satalice Praha 15 Praha-Běchovice Praha 10 Zlín Praha-Královice Praha 17 Přerov Žďár nad Sázavou Praha-Újezd Praha-Koloděje Šumperk Třebíč Praha-Dolní Počernice Praha-Nedvězí Praha 18 Praha 21 Beroun Praha 2 Jindřichův Hradec Pelhřimov Praha-Troja Náchod Plzeň-sever Cheb Písek Strakonice Semily Ostrava-město Praha-Klánovice Praha-Čakovice Plzeň-město Praha-Štěrboholy Plzeň-jih Praha-Suchdol Praha 12 Praha 14 Prostějov Praha-Zličín Karlovy Vary Praha-Ďáblice Praha 20 Praha-Dolní Měcholupy Praha-Březiněves Vsetín Litoměřice České Budějovice Praha 4 Praha-Zbraslav Praha-Lysolaje Znojmo Nový Jičín Kolín Praha-Šeberov Blansko Brno-venkov Praha 16 Liberec Kutná Hora Praha-Lochkov Olomouc Praha 1 Ústí nad Labem Praha-Benice Louny Klatovy Frýdek-Místek Praha 19 Trutnov Jeseník Praha 5 Rakovník Praha 7 Praha-Řeporyje Břeclav Uherské Hradiště Svitavy Tábor Praha-Přední Kopanina Praha-východ Praha-Libuš Jablonec nad Nisou Domažlice Tachov Pardubice Most Praha 6 Česká Lípa Praha-Lipence Sokolov Kladno Praha-Nebušice Mladá Boleslav Benešov ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dráchov

Levná dlažba Dráchov

Dlažba Dráchov

Zámkové dlažby Dráchov

Zámkové betonové dlažby Dráchov

Zámková dlažba Dráchov

Betonové dlažby Dráchov

Betonová dlažba Dráchov

Zdící prvky Dráchov

Dlažby II jakosti Dráchov

Dlažba II jakosti Dráchov

Plošné dlažby Dráchov