„Naše dlažba Váš dům”

O nás


Společnost Levná betonová dlažba je dynamicky se rozvíjející progresivní společností, která se zabývá prodejem betonových prvků a zahradní architektury. Stejně jako v letech minulých i letos přicházíme na trh s nabídkou zvýhodněných cen od našich předních výrobců.
Vaše stále náročnější požadavky na kvalitu a exkluzivitu provedení jednotlivých produktů nás ujistila v rozhodnutí spolupracovat s výrobním závodem Ferobet z Rousínova. U nás je snadné si vybrat. Nechte se o tom níže přesvědčit anebo třeba jen inspirovat.

Zbytkové sklady a II. jakost Dráchov

Nové produkty Dráchov

Dlažby a obrubníky Dráchov

Venkovní dlažba zpríjemnuje lidem život. A to jak ve meste, tak na terase doma. Sledujeme aktuální moderní trendy a prizpusobujeme jim naši nabídku.

Zdi, schody, palisády Dráchov

Ty tam jsou doby, kdy si lidé oddelovali svá obydlí jen obycejným plotem, a aby nebylo na pozemek videt, vysadili kolem plotu zelen. Výhodou soudobých architektonických návrhu je krása jednoduchosti a cistých linií, betonová zed nepusobí nijak násilne.

Zahradní architektura Dráchov

Zahrada je hra, jak by mohl ríct leckterý zahradník. Ostatne nejsou to jen kvetiny, kere a stromy, co delají zahradu zahradou. Moderní zahrady se mohou pyšnit originálními prvky, které z odpocinkové zóny plné zelene delají místo, kam se lidé rádi vracejí nacerpat novou energii.

Tvárnice, doplnky Dráchov

Použité nejmodernejší technologie delají materiál odolnejším. Technické prvky proto mají nejvyšší kvalitu: vysokou pevnost, mrazuvzdornost, jsou odolné proti požárum a v neposlední rade jsou rozmerove presné.


LEVNÁ BETONOVÁ DLAŽBA Dráchov

Úvodní strana - Města - Levná betonová dlažba Dráchov, Levná dlažba Dráchov, Dlažba Dráchov, Zámkové dlažby Dráchov, Zámkové dlažba Dráchov, Betonové dlažby Dráchov, Betonová dlažba Dráchov, Zdící prvky Dráchov, Dlažby II jakosti Dráchov, Dlažba II jakosti Dráchov, Plošné dlažby Dráchov, Plošná dlažba


Další města:

Praha 12 Kutná Hora Svitavy Cheb Třebíč Prachatice Praha-Štěrboholy Frýdek-Místek Praha 8 Česká Lípa Praha-Klánovice Praha-Nebušice Karviná Praha 21 Praha-Řeporyje Vsetín Strakonice Beroun Praha 5 Praha-Šeberov Semily Domažlice Praha 11 Most Praha-Kunratice Praha-západ Litoměřice Praha-východ Praha 9 Praha-Zličín České Budějovice Praha-Ďáblice Praha-Suchdol Rokycany Ústí nad Orlicí Praha-Dolní Počernice Praha-Újezd Příbram Praha-Kolovraty Louny Plzeň-město Benešov Jindřichův Hradec Břeclav Žďár nad Sázavou Rakovník Praha-Křeslice Nový Jičín Kladno Praha 18 Mělník Nymburk Vyškov Praha-Lipence Přerov Praha 7 Český Krumlov Tábor Mladá Boleslav Brno-venkov Liberec Písek Praha-Dolní Chabry Pelhřimov Praha-Benice Praha-Koloděje Praha-Velká Chuchle Uherské Hradiště Praha-Zbraslav Hodonín Praha-Lochkov Praha-Lysolaje Praha-Přední Kopanina Praha 1 Kroměříž Praha-Petrovice Praha 10 Hradec Králové Klatovy Pardubice Praha 13 Praha-Běchovice Olomouc Kolín Opava Praha-Březiněves Tachov Chrudim Děčín Hlavní město Praha Praha-Dolní Měcholupy Zlín Praha 16 Rychnov nad Kněžnou Plzeň-sever Praha-Nedvězí Praha-Libuš Trutnov Bruntál Praha 3 ... Další města

 

Kraje

Karlovarský kraj

Středočeský kraj

Jihočeský kraj

Jihomoravský kraj

Královéhradecký kraj

Pardubický kraj

Moravskoslezský kraj

Liberecký kraj

Olomoucký kraj

Vysočina

Ústecký kraj

Zlínský kraj

Plzeňský kraj

Hlavní město Praha


Levná betonová dlažba Dráchov

Levná dlažba Dráchov

Dlažba Dráchov

Zámkové dlažby Dráchov

Zámkové betonové dlažby Dráchov

Zámková dlažba Dráchov

Betonové dlažby Dráchov

Betonová dlažba Dráchov

Zdící prvky Dráchov

Dlažby II jakosti Dráchov

Dlažba II jakosti Dráchov

Plošné dlažby Dráchov